cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kupaći kostimi

  
clock-img

26.05.2011, 23:46

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Ja sam pre tri godine kupila njihov jednodelni. Bas je super. Bas trazim sliku na netu, ali ne mogu da nadjem. A, ove godine ako negde idem nigde bez jednodelnog. Osim ako se ne resim stomaka.

clock-img

26.05.2011, 23:57

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Ringe ringe raja sike mi do jaja user posted image Bravo za sliku Cupka!!! I ja definitivno uzimam jednodjelni, plus da ima steznik na stomak da ispravi neravnine po njemu. user posted image user posted image user posted image


user posted image

Sanjice i ja trazim sliku takvog, ali nema. Moj je kao na sitne plavo bijele prugice, veze se oko vrata i preko ledja, a skoro je skroz pozadi otvoren (izgleda kao dvodjelni), naprijed prekriva stomak i gore trouglici za 'djevojke' user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

27.05.2011, 10:02

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Eve ga moj, kupila juce user posted image .
user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

27.05.2011, 10:03

clock-img

Dada81

pencil-img

2618

Super je user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

clock-img

27.05.2011, 10:06

clock-img

Anoniman

Dobar je user posted image I ja cu u te sto sve pokriju , samo mi treba i ona sara - ti ides na fest user posted image

clock-img

27.05.2011, 10:07

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

To je jedini u koji sam mogla da udjem, a da sve stoji na svom mestu. user posted image Jos koji kg dole, da mi butke bas ne iskacu, i bice ne-tako-strasno.

< Poruku je uredio *Alexx* -- 27.5.2011 10:11:09 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

27.05.2011, 10:10

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Alexx, baš je lep user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.05.2011, 10:14

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Fala, drage moje user posted image Skontala sam da nemam bas mnogo strpljenja za kupovinu. Otisla u Merkator, tamo u Aveniji imaju Triumph i Liscu i jos neke, i od njih izabrala. Naravno, da mi ni jedan nije stajao, ne bih kupila. Znate sta mi je cudno? Sve te korpe su im nekako... spicas_te. Valjda ih pogresno skladiste, sta li. Nema sanse da je to normalan oblik grudi. Ovaj je jedini bio kako treba. 

< Poruku je uredio *Alexx* -- 27.5.2011 10:15:21 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

27.05.2011, 10:19

clock-img

Anoniman

Madona je volela spicaste user posted image
Kakve su cene Alex?

clock-img

27.05.2011, 10:22

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Liscini su oko 6500 din. Jeste malo skuplje, ali jbg. Kreditna trpi sve user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

27.05.2011, 10:24

clock-img

Dada81

pencil-img

2618


IZVORNA PORUKA: choopa choops

nensi divan user posted image

Ja trazim jednodijelni za ovo ljeto user posted image Danas me muz nagovorio da idem na plazu u dvodjelnom, kao nema nikoga, a mi sreli i Kurtu i Murtu. Morala sam da se pravim da suncam ledja user posted image user posted image Ovako fino jednodjelac, po mogucnosti crni i pravim se da sam  vita Jela user posted image





user posted image Jao Čupo,ismejah ti se,ne samo ovom postu user posted image user posted image user posted image Zato,kada pročitah da ste išli na plažu,aaaaaaaaauser posted image user posted image Primite meee user posted image


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

clock-img

27.05.2011, 10:25

clock-img

Dada81

pencil-img

2618


IZVORNA PORUKA: Nensi RR


IZVORNA PORUKA: madre

nensi, sladak jeuser posted image vidim, uveliko se sprema za moreuser posted image


user posted image
Bila sam ubedjena da necemo ici ove godine,i mnogo sam srecna,ne mogu da docekam user posted image


Svaka čast i za konopac i za more user posted image user posted image I super je kupaćiuser posted image
Choopika,kakav bre jednodelni,trci malo kao ja,jes da trcim tj preskacem konorac tek 2 dana,ali izdrzacu user posted image




_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

clock-img

27.05.2011, 11:12

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Alexx mnogo ti je lep kupaci. Gledala sam njihov katolog. Fenomenalnih ima.

clock-img

27.05.2011, 11:22

clock-img

Zell

pencil-img

804

sta kazete na ove mini bikini user posted image
user posted image
ovaj ipak pokrije user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.05.2011, 11:23

clock-img

snješka

pencil-img

1611

Ovo su moji koji će da ostanu u ormaru ove godine:

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

clock-img

30.05.2011, 13:46

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Choopo ipak pratimo moduuser posted image Kupaci

clock-img

30.05.2011, 13:51

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

IZVORNA PORUKA: ribizla

Dobar je user posted image I ja cu u te sto sve pokriju , samo mi treba i ona sara - ti ides na fest user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

Sanjice ma ja nisam htjela da se hvalim da pratim modu user posted image user posted image user posted image

Aleks super je user posted image

snjeska moze da se napravi fin ugodjaj  i na terasi user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

03.06.2011, 22:34

clock-img

Klarita

pencil-img

5279

zenskaci, evo pogledajte ovo
Moji favoriti su jednodelni sa masnom i srcem posred predauser posted image

clock-img

03.06.2011, 22:44

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

IZVORNA PORUKA: Klarita

zenskaci, evo pogledajte ovo
Moji favoriti su jednodelni sa masnom i srcem posred predauser posted image



Woooho Klarita ja kad bi imala ovakvo tijelo ne bih nosila kupaci uopste user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

03.06.2011, 22:51

clock-img

snješka

pencil-img

1611


IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: Klarita

zenskaci, evo pogledajte ovo
Moji favoriti su jednodelni sa masnom i srcem posred predauser posted image



Woooho Klarita ja kad bi imala ovakvo tijelo ne bih nosila kupaci uopste user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
Apsolutno.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

clock-img

25.06.2011, 12:26

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: Klarita

zenskaci, evo pogledajte ovo




odlični su! Meni trebaju oni što izdužuju noge, a povećavaju grudi. Glasam za dvodelne!

clock-img

25.06.2011, 16:26

clock-img

bebać

pencil-img

2235

Ko ima u blizini sebe drogerije DM-a da kažem da su na sniženju POMPEINI kupaći(I uzgled ima divnih i modernih modela) na sniženju...i to 50% sniženi...sa 45km(22,5eura) na 23km(11,5 eura)....stvarno povoljno i super su.

Ja još nisam kupovala,a trebam brzo,pa najvjerovatnije da ću se odlučiti za jedan od ovih modela.Inače nosim bikini,zato što sam mršava i najbolje mi oni stoje.

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

clock-img

25.06.2011, 20:15

clock-img

Anoniman

Ja imam jedan blizu londona u Bg-u. Baš ću da svratim tamo sledeće nedelje. Hvala

clock-img

04.07.2011, 01:19

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Kupila sam dvodjelni kupaci prije neki dan, Yamamay... Kad mognem postavicu sliku... Nije mi savrsen stomak, ali kome se ne svidja, ne mora da gleda user posted image

clock-img

06.07.2011, 10:59

clock-img

Anoniman

Ivo user posted image user posted image user posted image