cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Survivor

  
clock-img

16.04.2022, 12:05

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18804



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Koja je fora sa ovim Hrvatima, što odustaju u duelu sa Nađom?Ajd Kristijan, ali Hrvoje, hm?




Ja se sinoc pokacih sa mm na relaciji Milica Hrvoje.Mm za nju misli da je nadmena budala koja misli da ima pravo svima sve da kaze a ja kazem ona ima pravo jer ono sto je postigla u zivotu Hrvoje nikad nece. Iskustva koja je oba prizivela svi oni da sakupe ne bi imali ni pola. I tu krenu razmena misljenja. Ja, na neki nacin na Milicinoj stani (iako ce njen jezik da je ukopa u nekom trenutku) a Hrvoj plemenski koovn koji misli da zevzečenjem moze da ide do kraja. Igra nije takva. Sta su nasi radili Nadji i opet se nije slomila. A mogla je. Tako da su po mom misljenju plavi muskarci poprilicno slabi. I ne svudja mi se kakvu igru igraju plavi, nisu posteni uopste jedni prema drugima. Manipulisu i ko neki matorci. 

clock-img

16.04.2022, 12:23

clock-img

Tiziana

pencil-img

2632

 Vidis, ja Milici skidam kapu za ono sto je postigla, ali nikako mi se njeno ponasanje ne svidja. U svemu treba imati i neko dostojanstvo. Ivanka ovog puta sam na strani tvog muza🙂Mislim da Hrvoje juce nije odustao, njemu je bilo znatno teze, veca stopala, veca kilaza, visi je pa nije mogao da se osloni na ruke da ne sklizne. Mislim da je Nadji mnogo vise odgovarala igra. 

clock-img

16.04.2022, 12:38

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998



IZVORNA PORUKA: Tiziana

Meni u poslednje vreme mnogi od njih nisu simpaticni. Milica mi je bas nevaspitana i sva bahata i prenaglasena, nervira me ono njeno dernjanje i stav ja svima sve kazem. Mislim da je nekada bolje da cuti. Stevan koji nesto pametuje, a realno posle Mine on je najlosiji, ali vrlo ume da komentarise ko je los.Mislim da se Stefan mnogo dobro pripremio za ovaj sou u svakom smislu... I takticki i fizicki. Mina na viku i dreku pokusava da nadomesti to sto je ocajna u igrama, a realno nije joj mesto tamo.  Jovana mi je nevidljiva. Nemam nikakvo misljenje o njoj.. Volela bi na hrvatskoj tv da vidim Survivor da bi stekla utisak o plavima. 



Tizi,javljam uzivo..ove nedelje gledam iz Hr🤣🤣

clock-img

16.04.2022, 13:20

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18804

Tizi, nidam ja na Milicinoj strani skroz, samo smatram da ima neku dozu bahatosti koju u debi nose poznate licnosti iz prostog razloga sto su poznati pa misle da im se noze. Nema ona zadrske uopste, a valjlo bi da ima. Zato i kazem da ce samu sebe da ukopa narednih nedelja jer nece oni vise htetu da slusaju njene monologe i pametovanje.


Kazem ja mm sinoc, razumem ja tebe sta hoces da kazes, i sve si u pravu, ali razumi i ti nju, navikla je da joj svi cute, na zalost. 

clock-img

16.04.2022, 13:42

clock-img

Tiziana

pencil-img

2632


Hajde bas pisi. 

IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: Tiziana

Meni u poslednje vreme mnogi od njih nisu simpaticni. Milica mi je bas nevaspitana i sva bahata i prenaglasena, nervira me ono njeno dernjanje i stav ja svima sve kazem. Mislim da je nekada bolje da cuti. Stevan koji nesto pametuje, a realno posle Mine on je najlosiji, ali vrlo ume da komentarise ko je los.Mislim da se Stefan mnogo dobro pripremio za ovaj sou u svakom smislu... I takticki i fizicki. Mina na viku i dreku pokusava da nadomesti to sto je ocajna u igrama, a realno nije joj mesto tamo.  Jovana mi je nevidljiva. Nemam nikakvo misljenje o njoj.. Volela bi na hrvatskoj tv da vidim Survivor da bi stekla utisak o plavima. 



Tizi,javljam uzivo..ove nedelje gledam iz Hr🤣🤣



clock-img

16.04.2022, 14:09

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Ja gledam nekad kada ulovim na HR, malo skrembluju, nekad ne sve, pa odgledam.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

16.04.2022, 14:11

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Ja sam od Milice mnogo gore očekivala, s obzirom na njene objave od ranije na FB, i po medijima. Tako da je sve očekivano, ali da je borac jeste, samo, ne traži se samo to.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

16.04.2022, 14:56

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Meni je sinoc delovalo kao da je informacija o Nadjinoj uspesnosti u igrama neke od njih naterala da razmisle i promene misljenje. Stevan na primer, koji je bio toliko uporan u izjavama da je Nadja najslabija karika je glasao za Minu.
Sto se Hrvoja tice, jeste me nervirao sa onim osmehom i gestikulacijama, pokretima glavom, ali mi nije najjasnije da li je sinoc prepustio Nadji pobedu ili stvarno nije mogao da izdrzi?

clock-img

16.04.2022, 16:07

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18804

Nas dvoje bas prokomentarisasmo da su namerno naglasili statistiku, da bi videli koliko nisu u pravu i pristrasni prema Nadji samo zato sto je najmladja. 

clock-img

16.04.2022, 19:08

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Pa da! Izgleda da je to trglo malo, sudeći po najavi.
Branko me pozitivno iznenadio 😊 O njemu nisam imala mišljenje, nekako ga vrlo malo prikazuju.
A Milicu malo volim, malo mrzim 😁 I ne bih rekla da je Hrvoje nju isprovocirao, već je samo odgovorio na njenu provokaciju. I neka joj je neko odgovorio, ako se ja pitam.
Meni je za sad Stefan favorit, mada imam utisak da će kako vreme odmiče biti opasan taktičar. Slično mi se čini i Goran.
Stevan mi je sve manje simpatičan, na stranu to kakav je u igrama. 
Tomislav deluje potpuno ok, na osnovu onoga što smo videli, kao i Maša.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

17.04.2022, 13:41

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Ja i dalje mislim da je odustao, deluje mi kao vrlo sposoban i pametan lik (koji voli malo i da provocira), pa da se i samo na rukama držao, duže bi izdržao.

IZVORNA PORUKA: dddaca

Sto se Hrvoja tice, jeste me nervirao sa onim osmehom i gestikulacijama, pokretima glavom, ali mi nije najjasnije da li je sinoc prepustio Nadji pobedu ili stvarno nije mogao da izdrzi?




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

17.04.2022, 13:43

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Da Branka malo prikazuju, ne znam zašto, ali deluje kao ok dečko. I ostalo se slažem sa tobom, baš sam skoro pisala.


IZVORNA PORUKA: gagana83

Pa da! Izgleda da je to trglo malo, sudeći po najavi.
Branko me pozitivno iznenadio 😊 O njemu nisam imala mišljenje, nekako ga vrlo malo prikazuju.
A Milicu malo volim, malo mrzim 😁 I ne bih rekla da je Hrvoje nju isprovocirao, već je samo odgovorio na njenu provokaciju. I neka joj je neko odgovorio, ako se ja pitam.
Meni je za sad Stefan favorit, mada imam utisak da će kako vreme odmiče biti opasan taktičar. Slično mi se čini i Goran.
Stevan mi je sve manje simpatičan, na stranu to kakav je u igrama. 
Tomislav deluje potpuno ok, na osnovu onoga što smo videli, kao i Maša.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

17.04.2022, 13:45

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Mada, ovaj naš voditelj reče onda, kada je pitao Nađu za statistiku, i rekao da Stevan ima 44% uspešnost kao i ona, da jedan muški iz našeg plemena ima još manju uspešnost, nije rekao ko, da li je to Branko? Nema ko drugi jel da? Ili Vlada? Mada mi obojica deluju bolji od Stevana ... ai Ramiz je čini mi se bolji od Stevana.

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.4.2022 13:46:41 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

17.04.2022, 18:43

clock-img

Tiziana

pencil-img

2632

Branko ima losiju statistiku od Stevana. 

clock-img

18.04.2022, 22:36

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18804

Bravo za Stevana i Masu! 

clock-img

18.04.2022, 23:37

clock-img

QueenJ

pencil-img

2252

Au, kakva igra, kakva borbenost svih. Svaka čast!

clock-img

18.04.2022, 23:39

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Grozna igra..cak je i kraj nefer..kako nogom.. svi su mogli da se povrede.

clock-img

18.04.2022, 23:45

clock-img

QueenJ

pencil-img

2252

Dobro, to jeste, ali baš aktivna, kontakt, gladijatorski. A i Tomislavu svaka čast na pribranosti da pokuša uopšte nogama. Sve vreme sam glavom vukla na našu stranu, iščaših vrat. A za koga sada navijaš, Von? 🤣 Pozdravi mi Zadar.

clock-img

18.04.2022, 23:47

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Cim se nasi nisu bunili i smejali na kraju,znala sam da ce svi dobiti nagradu.

Navijam za nase,za crvene🤣🤣Pozdrav iz Zadra👋👋

clock-img

19.04.2022, 01:00

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18804

Sad navijas za oba tima Von 😊


Bas bas bas gruba igra. U jednom trenutku pomislih ne do Bog da Stevan nekome sedne na glavu 😊 Nekako mi se ovaj Survivor najvise svidja od svih do sad. Najvise fer. Ima i ovde kalkulacija i manipulacija ali 1% u odnosu na prethodne, za sad. Mozda kasnije isplivaju mahinacije na povrsinu. 

clock-img

19.04.2022, 08:59

clock-img

QueenJ

pencil-img

2252

IZVORNA PORUKA: vonavoj
Navijam za nase,za crvene🤣🤣Pozdrav iz Zadra👋👋




❤️

clock-img

20.04.2022, 21:54

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

U toj igri nismo imali šanse, oni imaju jače muškarce. Branko je baš smršao, i ofalio u mišićima, Vlada i Stefan su mršavci inače, eventualno je Ramiz mogao umesto Branka, ali džabe, ipak je njihov trojac Goran, Nika, Tomislav bio mnogo snažniji, koju god kombinaciju kod nas da staviš.


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


Bas bas bas gruba igra. U jednom trenutku pomislih ne do Bog da Stevan nekome sedne na glavu 😊 Nekako mi se ovaj Survivor najvise svidja od svih do sad. Najvise fer. Ima i ovde kalkulacija i manipulacija ali 1% u odnosu na prethodne, za sad. Mozda kasnije isplivaju mahinacije na povrsinu. 




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

20.04.2022, 22:34

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Mina pod hitno napolje..mucno je za gledati i dalje...

clock-img

20.04.2022, 23:18

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18804

Kakva taktika plavih... 😟 Resili da izbace najjace muskarce. 

clock-img

21.04.2022, 01:12

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

I to Gorana, pih. Kompleksaši.
Meni je Goran najbolju lik u plavima, ali viš ti, njegovi ga ne vole.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir