cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Survivor

  
clock-img

14.04.2022, 14:24

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18804

Ja zato i kazem da mi je Nadja bezlicna, ne znam da postoji tamo. 

clock-img

14.04.2022, 14:35

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Ja htedoh reći Mina je lošija, pogreših u pisanju, ispravila sam sada post :D

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.4.2022 14:36:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

14.04.2022, 14:37

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Ramiz je opet sinoć bio odličan, mene on oduševljava user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

14.04.2022, 14:43

clock-img

gagana83

pencil-img

6941



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja se kao kroz maglu sećam toga, ali se ne sećam koji je njen pobednički ples. U svakom slučaju njoj je putanja pobeda silazna, ona sada gubi dobijene partije redovno, što uspeva samo onima koji nemaju borbenog duha u sebi, i to se na njoj vidi. Sumeja je puno puta dobila izgubljene partije, a to imaju pobednici, i to je to što fali Nađi. Ali da, lošija je Mina svakako, tako da trebali su onomad Minu da nominuju a na Nađu, sva sreća pa je Kristijan doživeo kvrc u glavi, i pustio Nađu, inače bi ona već uveliko gkedala Survivor iz fotelje.



Sve se slažem.
Ja mislim da je Nađi problem glava.Evo juče, prvu partiju izgubila za dlaku, solidno se pokazala, u drugoj nije uspela ništa da obori. 
A mislim da je i njeno pleme ubija u pojam 😁 Najčešće ona sedi na klupi, a Mina gotovo uvek igra npr.Mina kad gubi - super si bila, malo je falilo i sl. A prema Nađi drugačije, obratite pažnju baš. Možda nije namerno, ne znam.Ali definitivno mislim da Stevan nema prava da je kudi. Balvan jedan pravi😁


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

14.04.2022, 14:45

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Evo statistike, našla na Tviteru, ne znam koliko je tačna.user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

14.04.2022, 14:48

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18804

Kako li ljudima padne na pamet da se pozabave ovim stvarima

clock-img

14.04.2022, 14:52

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Ni ja ne znam baš koliko je tačna, nikad ne bih rekla da Goran i Milica imaju više pobeda od Stefana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

14.04.2022, 14:56

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Dosadno ljudima 😁
Pojma nemam koliko je tačna, moguće za Milicu, jer je najviše puta igrala.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

14.04.2022, 15:23

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316


IZVORNA PORUKA: gagana83

A mislim da je i njeno pleme ubija u pojam 😁 Najčešće ona sedi na klupi, a Mina gotovo uvek igra npr.Mina kad gubi - super si bila, malo je falilo i sl. A prema Nađi drugačije, obratite pažnju baš. Možda nije namerno, ne znam.Ali definitivno mislim da Stevan nema prava da je kudi. Balvan jedan pravi😁



Gde si Gagooooo!!!

Slažem se i da, primetila sam ovo, sinoć smo mm i ja baš o tome pričali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

14.04.2022, 15:53

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Ančiiii 🥰❤️Evo, navratila posle sto godina 🙂



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

14.04.2022, 17:04

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

14.04.2022, 17:10

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18804

Verovatno zato sto je Mina glasna i bucna i tako srece paznju na sebe i zavarava sve okolo da je fajterka. Ali opet, plavi vide da je Mina slab igrac pa je i biraju. A Nadja tiha, neprimetna.

Gagana ❤️Ja sam 3x vracala unazad da vidim kad su ono Milicu iskulirali za pobedu pa se ona naljutila. Jeeedva ulapirah da su ustali sa klupa i otusli. Davno bese, jos Ivona bila. 

clock-img

15.04.2022, 10:02

clock-img

dddaca

pencil-img

9223


IZVORNA PORUKA: gagana83

Ali definitivno mislim da Stevan nema prava da je kudi. Balvan jedan pravi😁



Bas tako. Ako je tacna ona statistika i ako gledamo procente i broj osvojenih/izgubljenih borbi u odnosu na broj ucestvovanja, Nadja je cak za nijansu bolja od Stevana, ajde da bude da su isti. Po tome, Mina ima samo oko 25% osvojenih borbi, dok je Nadja na oko 38%, kao i Stevan. Nije neki uspeh, slazem se, ali opet nije ok to sto je stalno ubijaju u pojam. Sa druge strane Mina je glumica, pa je upitno koliko je i ono navijanje iskreno. Mislim da joj dosta pomaze i to sto je bliska sa Milicom i Masom pa se slepa uz njih

clock-img

15.04.2022, 23:33

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18804

Mnogo mi je drago sto je Nadja pokazala snagu, i mentalnu i fizicku i prezivela! Mentalno je WOW!
Nije vise nevidljiva 💪

clock-img

15.04.2022, 23:34

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18804

A tim se postarao za to da ojača! 

clock-img

15.04.2022, 23:34

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Koja je fora sa ovim Hrvatima, što odustaju u duelu sa Nađom?Ajd Kristijan, ali Hrvoje, hm?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

15.04.2022, 23:37

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Ma meni deluje da se Hrvoje žešće za---vao, i odustao, zar nije? I rekoa je plemenu,par minuta pre, vidimo se u Hrvatskoj.

A MIlicu što je prozvao...od starta je provokator pravi.


Nije mi jasno zašto je odustao, jedan od najboljih njihovih takmičara je.


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mnogo mi je drago sto je Nadja pokazala snagu, i mentalnu i fizicku i prezivela! Mentalno je WOW!
Nije vise nevidljiva 💪




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

15.04.2022, 23:54

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Hrvatski sajtovi pišu da je odustao - „Hrvoje očito nije shvatio bit Survivora da ovdje opstaju i pobjeđuju samo najbolji. Ovo nije mjesto za ljude koji odustaju. Ovo je mjesto za ljude koji se bore do samog kraja“, poručio je Mario koji je ugasio Hrvojevu baklju, s čime je njegovo poglavlje u 'Survivoru' završeno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

16.04.2022, 06:36

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Nisam gledala sinoc,ko je imao najvise glasova kod nas?

clock-img

16.04.2022, 06:37

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Pored Nađe..to sam mislila..

clock-img

16.04.2022, 07:34

clock-img

QueenJ

pencil-img

2252



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Pored Nađe..to sam mislila..




1 Jovana i čini mi se 3 Mina, sve ostalo Nađa.

clock-img

16.04.2022, 10:48

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Meni je iskreno Jovana najlošija u svakom pogledu, sva je bezlična, hvalisava a bez argumenata. Ni u bobama bnije nešto, nekako je nezgrapna. Nigde je nema, ni na terenu ni van njega, uvek neka tugaljiva faca.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

16.04.2022, 10:52

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

I meni je Jovana fuj..bas tako..

Ps,mnogo me nerviraju ove reklame na Rru.

clock-img

16.04.2022, 11:25

clock-img

Tiziana

pencil-img

2632

Meni u poslednje vreme mnogi od njih nisu simpaticni. Milica mi je bas nevaspitana i sva bahata i prenaglasena, nervira me ono njeno dernjanje i stav ja svima sve kazem. Mislim da je nekada bolje da cuti. Stevan koji nesto pametuje, a realno posle Mine on je najlosiji, ali vrlo ume da komentarise ko je los.Mislim da se Stefan mnogo dobro pripremio za ovaj sou u svakom smislu... I takticki i fizicki. Mina na viku i dreku pokusava da nadomesti to sto je ocajna u igrama, a realno nije joj mesto tamo.  Jovana mi je nevidljiva. Nemam nikakvo misljenje o njoj.. Volela bi na hrvatskoj tv da vidim Survivor da bi stekla utisak o plavima. 

clock-img

16.04.2022, 12:03

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Tizi i ja mislim isto za Stefana, iako navijam za njega i vidim ga kao favorita za pobedu, fali mi nešto kod njega, dok kod plavih Goran je kompletniji, prirodniji, iskreniji, pokaže i emocije, bes, pokajanje, sve što živ čovek i jeste, ali generalno deluje kao vrlo pametan i dobar momak. Mada čini mi se da je zbog toga što je viđen kao favorit, počeo nekima kod plavih da smeta, posebno ženskama, ili grešim? Kod Stefena mi je ta taktika prenaglašena, previše se trudi da ostavi dobar utisak uvek i po svaku cenu, jer i sam oseća da ima velike šanse da bude pobednik.

I dalje nemam pojma da li je samo jedan pobednik u oba plemena, ili će ih biti dva? Pretpostavljam da je ipak samo jedan?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir