cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Veronauka vs građansko vaspitanje

clock-img

02.09.2021, 17:23

clock-img

smoli

pencil-img

77

Ipak gradjansko ove godine.

clock-img

17.09.2021, 07:06

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Birali su veronauku

clock-img

17.09.2021, 07:09

clock-img

flamingos

pencil-img

25396

Ipak građansko.

clock-img

18.09.2021, 13:33

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Izabrali gradjansko.


clock-img

18.09.2021, 13:45

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Naravno, veronauka😉



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

18.09.2021, 19:54

clock-img

smeško

pencil-img

4271

Veronauka. Jer smo odusevljeni verouciteljem kao covekom.

clock-img

18.09.2021, 20:58

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Zavisi i od predavaca svakako

clock-img

28.10.2021, 08:22

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18845

Cast svakom veroucitelju/verouciteljici koji sa razumevanjem obavlja nastavu i zna sta radi. Ali, da me dete ubedjuje da postoji bog smrti, da zid u Jerusalimu pusta suze na pravoslavni Vaskrs a na katolicki izgleda pauzira, da je Bog negde na nebu - a veronauku drzi nastavnica geografije.... Nismo mi u 21. veku.

Veronauku ostaviti onima koji su se za to obrazovali. 

clock-img

28.10.2021, 08:36

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960



Ivanka, nastavnica geografije predaje? Sacuvaj Bože. I aj na stranu sto je nastavnik geografije, nego kakve su to price. Možda je ona na zameni. Jedino mi to pada na pamet. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.10.2021 8:42:45 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

28.10.2021, 10:20

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18845



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



Ivanka, nastavnica geografije predaje? Sacuvaj Bože. I aj na stranu sto je nastavnik geografije, nego kakve su to price. Možda je ona na zameni. Jedino mi to pada na pamet. 




A sve je pocelo od noci vestica jer je rekla da je neki covek rekao da tada izlaze mrtvi  iz zemlje i tako je pocelo. Nastavnica nije na zameni, to sam odmah pitala, ta nastavnica izgleda radi sta god treba u toj skoli. 

clock-img

28.10.2021, 10:42

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

O Bogo moj. Nece uskoro niko da predaje u školama, ko nije master teolog. Potpuno se slažem. To je novi akt. 

Svasta bih rekla, ali bolje da ucutim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

28.10.2021, 10:47

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18845



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

O Bogo moj. Nece uskoro niko da predaje u školama, ko nije master teolog. Potpuno se slažem. To je novi akt. 

Svasta bih rekla, ali bolje da ucutim. 




Tako i treba. To su vrlo skakljive stvari i trebanogo paziti sta se deci prica jer ce oni to shvatiti na razlicite nacine. 

clock-img

29.05.2022, 20:21

clock-img

Tajčica

pencil-img

268

Veronauka.

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image