cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Proizvodi za sunce

  
clock-img

11.05.2019, 13:09

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Mi smo verni nivei. Za decu obavezno, za nas uglavnom. Nikada nije bilo problema a mnoogoo vremena provode na suncu.

One su leti na bazenu sa mm po pola dana, ja ih namazem kada krenu od kuce i to je to. Nikada nisu pocrvenele. Na moru takodje... 

clock-img

11.05.2019, 13:41

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Nivea je uvek dobar izbor po meni, a isprobala sam dosta preparata za suncanje. Drze se standarda, mleka se dobro razmazuju i predivno mirisu. Treba ih kupovati na akciji jer su digli cene.

clock-img

11.05.2019, 14:18

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Bubi,probad sundance..moje su bele..mm isto..nikad,ali nikad nisu pocrveneli..a ceo dan smo na plazi..Ja ne volim niveu,na onim testovima se najlosije pokazala..i ona i dove..

clock-img

11.05.2019, 14:32

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Nivea je uvek dobar izbor po meni, a isprobala sam dosta preparata za suncanje. Drze se standarda, mleka se dobro razmazuju i predivno mirisu. Treba ih kupovati na akciji jer su digli cene.



I mi koristimo samo Niveu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

12.05.2019, 10:38

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Nisam uzimala Mama i baba klub proizvode. Imala sam za dete fantstican Vichy sprej, 50 plus, since je beo kao krpa, nije se desilo da izgori. Mi smo se mackali na moru pre dve godine sa Ladival mlekom 50 plus, ja se manijakalno mazem, jer imam previse mladeza. Videcu za sta cu se odluciti ove godine. Da li je nko probao Garnier Ambre kolekciju za suncanje?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

12.05.2019, 10:47

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

I samo da dodam, Ladival koji sam kpila tada za letovanje, kupila sam u apoteci na Zlatiboru, istek roka je bio kraj marta, ja sam te preparate koristila znaci 6 meseci kasnije, bez bojazni, zaista nisam primetila da je losijeg kbvaliteta, ti konzervansi defakto malo oslabe, ali smo bili po ceo dan na plazi, nniko nije izgoreo. Mada naglasavam, bilo je septembarsko letovanje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

12.05.2019, 10:56

clock-img

bubulence

pencil-img

13679



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bubi,probad sundance..moje su bele..mm isto..nikad,ali nikad nisu pocrveneli..a ceo dan smo na plazi..Ja ne volim niveu,na onim testovima se najlosije pokazala..i ona i dove..




Zasto najlosije? Lepo se razmazuje, dobro stiti... Bas cudno... Ko proizvodi sundance? 

clock-img

12.05.2019, 11:22

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Dm

clock-img

12.05.2019, 11:38

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Nemamo dm ovde... Ali pogledacu kada budemo isli u NS

clock-img

12.05.2019, 12:17

clock-img

kamičak

pencil-img

1401

Ne dirajte Niveu hehe

clock-img

12.05.2019, 13:25

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Kod mene se dobro pokazala i to mi je najbitnije

clock-img

12.05.2019, 15:21

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998



IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bubi,probad sundance..moje su bele..mm isto..nikad,ali nikad nisu pocrveneli..a ceo dan smo na plazi..Ja ne volim niveu,na onim testovima se najlosije pokazala..i ona i dove..




Zasto najlosije? Lepo se razmazuje, dobro stiti... Bas cudno... Ko proizvodi sundance? 



Sastojke koje ima. Po tome.

clock-img

12.05.2019, 17:01

clock-img

kamičak

pencil-img

1401

U dm su razgrabljeni losioni na akciji

clock-img

12.05.2019, 17:25

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Ma dopunice zalihe, sad je to zbog onih snizenja. 

IZVORNA PORUKA: kamičak

U dm su razgrabljeni losioni na akciji



clock-img

12.05.2019, 17:30

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Dopunice sigurno, samo po redovnoj ceni!

clock-img

10.06.2019, 09:43

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Mame da li koristite kreme za suncanje od prosle god ako vam ostanu, a istekao je rok?
Imam par otvorenih. I poprilicno su pune. Vichy je istekao rok. Njime se mackamo mm i ja. Jutos sam mm namazala ruku ,vidim i dalje misrise isto. Ja se mislim da mi to upotrebimo ove godi ako je istekao rok. Mackate li vi kremice,kad im istekne rok?
I imam neku chicco deciju, pojima nemam donkad joj je rok. Ne pise. Mozda je i njoj istekao

clock-img

10.06.2019, 10:05

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Maraj, ako je istekao rok ne koristim. Svi smo, porodicno, beli i skloni alergijama, pa stvarno ne smem da rizikujem. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

10.06.2019, 10:14

clock-img

bubulence

pencil-img

13679



IZVORNA PORUKA: Maraj

Mame da li koristite kreme za suncanje od prosle god ako vam ostanu, a istekao je rok?
Imam par otvorenih. I poprilicno su pune. Vichy je istekao rok. Njime se mackamo mm i ja. Jutos sam mm namazala ruku ,vidim i dalje misrise isto. Ja se mislim da mi to upotrebimo ove godi ako je istekao rok. Mackate li vi kremice,kad im istekne rok?
I imam neku chicco deciju, pojima nemam donkad joj je rok. Ne pise. Mozda je i njoj istekao




Uglavnom ne, ali smo prosle god koristili jer nismo pogledali rok. Tek na kraju leta kada sam sklanjala kozmetiku vidim da je preparatu istekao rok u martu a to vec bio septembar. I to na decijim preparatima... Ali nista im nije bilo, i lepo ih je stitilo od sunca celo leto... 
Ove godine, tj juce sam uzela da probam DMove kreme za suncanje po preporuci nase Von. Deca krecu na plivanje krajem meseca pa javljam kako smo zadovoljni 

clock-img

10.06.2019, 10:31

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Pa mene konkretno zanima, sta se desava sa kremicama kada im istekne rok? Mislim, to nije hrana...al.moze li nesto da steti kozi

clock-img

10.06.2019, 10:32

clock-img

pari

pencil-img

6778

U principu ne koristim jer se umanjuje dejstvo. Mozete ti i mm koristiti

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

10.06.2019, 10:43

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Maraj, ja koristim ako mi ostane od prošle godine, ako je od ranije onda ne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.06.2019, 10:54

clock-img

bubulence

pencil-img

13679



IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa mene konkretno zanima, sta se desava sa kremicama kada im istekne rok? Mislim, to nije hrana...al.moze li nesto da steti kozi




Dok sam radila u jednoj drogeriji koja je imala i apoteku pa samim tim i magistre farmacije uzimali smo sve sa isteklim rokom i magistra je tvrdila da sve to može da se koristi najmanje 6 meseci po isteku roka... A vecina preparata i 2 godine nakon isteka. Ja jesam koristila kreme za lice sa isteklom tokom, i par puta mleka za telo. Nikada mi nista nije bilo...  Sve ostalo sam davala mami i one sve to koristi bez problema

clock-img

10.06.2019, 10:57

clock-img

pari

pencil-img

6778

Moze ako nije otvoreno. Ja sam dugo radila u kozmetickoj kompaniji i isto koristila sve proizvode sa istekom ali neotvorene

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

10.06.2019, 13:45

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Ma ja sam jutros namazala mm sa vichy-jem user posted image
Test je uspeo,nista mu se nije desilo user posted image
Al ne znam, ni sta bi moglo da se desi? Da se osujemo,ili sta?
Kreme su otvorene . Nase, za odrasle.

Jos da dodam...ne razumem,sta moze da se desi "hemiji", kad joj istekne rok. Kao npr prasku za ves,deterdzentu za sudove ... pa tako i kremama za telo?

< Poruku je uredio Maraj -- 10.6.2019 13:47:00 >

clock-img

10.06.2019, 14:06

clock-img

dunja RR

pencil-img

30391

Maraj, ja mislim da samo mogu da izgube delimično dejstvo, isto kao i neki lekovi ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir