cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Proizvodi za sunce

  
clock-img

02.07.2017, 11:45

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Ana,za 12 godina se Nivea puno promenila user posted image uopšte nisu kao kreč, sada su kao mleko za telo. Ja ih volim, ali Lu se pretprošle godine osula od onog dečijeg u spreju, (dala sam ga drugarici, da se ne baci i ona je oduševljena sa njim) pa sam onda otkrila garnier za decu. Za sebe odavno koristim Garnier.
Iskreno, ja ne bih mazala ni sebe a tek decu mešavinom margarina i vazelina. To je super za kožu ali sumnjam da pruža zaštitu user posted image
Emice, kasper user posted image

clock-img

02.07.2017, 12:13

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Mariya, ja generalno volim niveu i godinama koristim svetlo plavo mleko za telo. Ali nema šanse da opet kupim losion za sunčanje. Verujem da su bolji ali eto, ja sam zlopamtilo user posted image

Ja uvek imam jedan losion u spreju, faktor 25 ili 30, i Carroten tanning oil spf 6 za poslepodnevno sunčanje (mada ga nešto ne viđam u poslednje vreme, kupovala sam ga uvek u Grčkoj ali bude i kod nas).

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.7.2017 12:15:06 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

02.07.2017, 12:18

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Ja najsigurnija kad Doru namazem niveom 😊
A cime se mazete posle suncanja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

03.07.2017, 10:24

clock-img

Zemunka85

pencil-img

2034

Ja samo da podelim svoje iskustvo - pisala sam vam da Saljicem nisam bila zadovoljna.
Ove godine sam, iskreno vise jer je bio ogroman popust uzela Eucerin, mada sam zelela Ladival, al je bio skoro 3 puta skuplji.
Nije mi bas reprezentativna godina, jer sam 7m pa se nisam uopste suncala, koliko me je sunce uhvatilo do plaze i u vodi, a pri tom smo isli od 4-14. Juna a kazu da je Jun bio nikad hladniji, tako da ... ja obicno idem u sred sezone i pecem se 24/7, volim.
Sto se L tice, nije izgorela, mada nzm ni kako bi u tim uslovima, a nije dobila ni one bele fleke kao proslih god, Nzm od cega su bile, ali tada smo se mazali Saljicem. Njeno mleko od SPF50 je jaaako masno, jedva se maze i u vodi ne skida, to mi je ok.
E ali sto se mene tice, iako je moj Eucerin bio faktor 50, i onaj protiv alergije, kao i mleko posle Suncanja tkdj posle alergije i iako se nisam suncala, meni je alergija izbila. Manje doduse, samo po cevanicama je krenula, ali svakako ne mogu reci da sam prepreprezadovoljna.
MM je i pored faktora 50 izgoreo ali bas kao rak, ali taj covek ni malo nije primer, jer nema pigment bukvalno user posted image

clock-img

03.07.2017, 11:22

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

E, da i mene zanima cime da mazem dete posle suncanja? I sta mislite o sebamed kremama za suncanje? Da li ih mazete posle svakog izlazenja iz vode? Mi prvi put idemo sa detetom od dve godine....

clock-img

03.07.2017, 16:53

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Uzela sam dm-ovu kremu za decu, sf-50 da isprobamo pred more. Za sada sam zadovoljna nema reakcije, lako se razmazuje, nije pocrvenela. Mada sam jos uvek malo skepticna, navikla sam ma gustinu Sebameda :D
Mi se svi na moru uvece prskamo D-Pantenolom.

clock-img

09.07.2017, 22:41

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Ja sam dete uvece mazala Pronasolom, ali nakon par dana joj se pojavio osip, najverovatnije od znoja jer su bile ogromne vrucine ili je mozda bila alergija na sunce. Tad sam prestala sa Pronasolom posto je jako mastan, a nastavila sa Cortinatom i kad se sve smirilo pantenolom. Sad, njena povrsina koze je mala tako da sam mogla da prodjem sa Pantenol kremom, ali vec sledeceg leta cemo morati da smisljamo nesto drugo

clock-img

09.07.2017, 23:53

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Pantenol imate u velikom pakovanju sa pumpicom. Ima baš za posle sunčanja. Mislim da je u DM-u.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.07.2017, 00:16

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Za ovu godinu smo zavrsili sa preparatima za posle suncanaj, ali za sledecu cu sigurno to pogledati

clock-img

20.07.2017, 10:59

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Ove godine koriatili Chicco 50 faktor, za bebca, odlican je!

clock-img

20.07.2017, 14:22

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

I mi smo ga koristili prosle godine uz Eucerin 30 i bili smo zadovoljni. Ovog leta Ladival 50 i Eucerin 30 sa mikropigmentima. Ladivalom sam prezadovoljna, mazali se i mi

clock-img

21.07.2017, 00:07

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Ne koristimo. Par puta samo u pocetku Cien 30 ili Lirene 50 i sad kad odemo negdje preko dana na plazu (u periodu od 10-15h). Inace nema potrebe.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

21.07.2017, 13:10

clock-img

Dragce86

pencil-img

2625

Ja imam La Roche Posay mleko faktor 50 i to mi je sjajno! Posle kupanja ne mazem nista, vec samo mleko vise puta u toku dana.

clock-img

21.07.2017, 13:11

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Cula sam za taj Cien da je dobar, ali posto sam se vec naoruzala preparatima pre odlaska na more, bilo mi je besmisleno da kupujem tamo jos. I onako pola nismo potrosili

clock-img

21.07.2017, 13:23

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Meni ostalo pola od prosle godine i puna od ove, mackali se kao blesavi. ne volim da izgore decaa nikako. Za njih je rano da gore user posted image Cak sam i ja par puta mazala celo jer prvo izgori. Mm po ramenima, odlican je ovaj Chicco
V jedva da je i dobio boju...to se trazi user posted image

clock-img

24.07.2017, 23:17

clock-img

Dragce86

pencil-img

2625

Par mama mi je preporucivalo Chicco-vo mleko za suncanje, isto imaju pozitivne utiske :)

clock-img

12.10.2017, 17:49

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Mi imamo vrlo osetljivu kozu, od mnogih krema smo se osuli 😣
Zato smo konacno dosli do prave, i moja topla.preporuka za La Roche Posay - decija krema za suncanje, veliko pakovanje, odlicna zaista, faktor 50.

clock-img

07.03.2018, 09:32

clock-img

Dora89

pencil-img

3151

Kremu za sunčanje za more, ovako ništa, inače tokom leta uvek smo u kući od 11 do pola 6.

clock-img

07.03.2018, 09:38

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Osetljivi smo pa pazimo. Na moru sam je mazala sve vreme sa faktorom 50, jako lepo je pocrnela i nije izgorela

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

28.04.2018, 15:06

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

I mi imamo atopijski pa su nam rekli samo sa mineralnom zastitom, nikako hemijskom.. idem do apotekw da vidim sta ce da mi daju, cula sam da je La Roche super i taman valjda moze od treceg meseca.. i Mustela.. a jadnicak cim ga vidi sunce odmah ga izbije..

clock-img

11.05.2018, 13:59

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Samo da javim da su kreme za suncanje Sun dance u Dmu na akciji, plus je do 13.5. Akcija na sve 15%..pa se dodatno isplate.
Ja se kunem u njihove kreme, najbolje su..od kad su bebe ih koristimo, a pri tom su obe bele..i mm isto i nikada nisz izgorele,a ceo dan smo na plazi.

clock-img

11.05.2018, 14:05

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Von, tnx za info. Nisam ih nikad koristila ali verujem da su dobre. Ja volim DM. Počinju pripreme za more user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.05.2018, 14:10

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Veruj mi..odlicne su. Lako se razmazuju, pa savrsene..mm je beo, pun mladeza..nikad nije izgoreo sa njima..a ranije je goreo..sa bilo kojim..a deca potpuno zasticena.

clock-img

11.05.2018, 14:22

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Mi imamo dobar ten, ne koristim veću zaštitu od spf 30. Tako mi je i dermatolog rekao. Ja sebi uvek u Grčkoj kupim i ulje koje koristim posle podne i imam super boju user posted image

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.05.2018, 14:43

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Ja imam dobar ten,ali deca su bela na mm..sad gledam,krema za bebu sa popustom 322 din.faktor 50.
A inace ja koristim njihov transparentni sprej, faktor 20..extra je.