cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Proizvodi za sunce

  
clock-img

10.06.2015, 09:51

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

E pa super, mogla bih da kupim. Cena je ok, pa svakako će mi i za ovde trebati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.06.2015, 10:29

clock-img

mlada_mama

pencil-img

799

user posted image

ovaj sam mislila, nama se pokazao super, 2 godine ga koristimo

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

clock-img

10.06.2015, 11:39

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Ja sam Niveu koristila pre 10ak godina tj mm i ja smo zajedno koristili na moru i oboje smo završili sam nekim groznim bubuljicama posle par mazanja. Samo sam je zafrljačila u kantu. Inače koristim niveino svetlo plavo mleko za telo ali eto ta krema za sunčanje je nama bila užasna.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.06.2015, 11:52

clock-img

adulence

pencil-img

7314

Mi smo ivi prosle godine uzeli.pumpicu niveu 30 faktor rakodje nije izgorela...ove godine sam joj chicco uzela...a sebi nemam pojma sta cu mozda uzmem i taj karotrn sa pumpicom,pa da se mackam...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

10.06.2015, 12:15

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Adulence, imaš ovaj klik

Možda i ja uzmem pošto mm ume da izgori a ja najčešće koristim samo ulje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.06.2015, 08:38

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Koji proizvod savetujete za bebu od 9 meseci ? sa starijim klincima cu lako.Koristila sam i ja taj Caroten,(pisala sam vec)i za nas i decu,ok je.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

11.06.2015, 09:28

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Mila, ja sam Marku koristila Eucerin klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.06.2015, 09:45

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Hvala Anci ! Mogu slobodno taj od 25 spf ? ionako ona nikad nece biti izlozena jakom i direktnom suncu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

11.06.2015, 09:56

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

Ajd sad sam dosadna, ali sve kreme koje gledam piše da je za decu stairju od 6 meseci! Pa i čuveni la roche posay je za bebe starije od 6 meseci! Šta ja sa Lukom da radim, pokrivam do iznemoglosti pelenom cela kolica?!

Ispravka, nađoh samo mustelu da ima za novorođenčad (osim nedonoščadi) - tako da će izgleda mustela da padne. 100 ml plus nešto posle sunca valjda oko 19€

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 11.6.2015 10:01:20 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

11.06.2015, 10:05

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Trco,vidi ovaj KLIK

Potpuno sam zaboravila na njega, sad kad kazes da ti treba za bebana ispod 6 meseci..ja sam ga koristila sa mojom M pre 6 godina kada je bila beba. Valjda je bio dobar, setila bih se da joj nije pomogao.Ne znam kakav je kvalitet Chicco proizvoda danas.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

11.06.2015, 10:08

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Mila, ja mislim da je dovoljno jer sigurno ćete uvek biti u nekoj hladovini.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.06.2015, 11:02

clock-img

adulence

pencil-img

7314


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Adulence, imaš ovaj klik

Možda i ja uzmem pošto mm ume da izgori a ja najčešće koristim samo ulje.



Anci ovaj mi se bas dopada jel to ima po vecim marketima ili?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

11.06.2015, 12:13

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Adulence, videla sam u Tempu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.06.2015, 23:29

clock-img

Ana13

pencil-img

972

Ja sam za N kupila Sebamedovu kremu i cini mi se da pise da je 0+. Prvo sam uzela Chiccov sprej i tek kasnije videla da je 12+ user posted image Videcemo kako ce sebamed da se pokaze na moru.Za po gradu je odlican,ali nije to isto

clock-img

12.06.2015, 07:26

clock-img

mali_mis

pencil-img

5129

Znaci valja Carroten, e super. Taman imam kuponce sa popustom za njihovo nesto za suncanje, a nisam imala pojma da li valja.

clock-img

12.06.2015, 07:28

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173


IZVORNA PORUKA: mila83

Trco,vidi ovaj KLIK

Potpuno sam zaboravila na njega, sad kad kazes da ti treba za bebana ispod 6 meseci..ja sam ga koristila sa mojom M pre 6 godina kada je bila beba. Valjda je bio dobar, setila bih se da joj nije pomogao.Ne znam kakav je kvalitet Chicco proizvoda danas.


Gledah danas na chicco sajtu u slo i nemaju uopšte liniju za sunčanje!!! Kažem ja, ne gine mi mustela.

Mada, ne čudi me ni malo jer gomila stvari nema u slo (navešću primer pikovita - u srb ima onaj sa omega 3, ovde u apoteci nikad čuli, niti postoji na slo stranici user posted image )

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

15.06.2015, 13:35

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

IZVORNA PORUKA: mila83

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa da, a super su i one majice i šortsevi za zaštitnim faktorom, Marko ih je nosio. Ove godine smo kupili samo šorts pošto nisam našla majice u njegovoj veličini.


Jao koliko sam neupucena, za te majice i sortseve ni ne znam ! ! ! Jel imas neki link koje koristite ? Hvala user posted image



Mila, ja sam prošle godine kupila majicu bez rukava u Kanz-u, te sa zaštitnim faktorom. Samo pogledaj na etiketi, žuta etiketa sa belim suncem i piše spf + 30.
Trćo, ja mislim da su kids proizvodi za bebe od +6 meseci i decu, a baby proizvodi su od 0+meseci. Ako nema u Slo, vidi da ti neko pošalje odavde, jeftinije će ti biti i tako nego da kupuješ musteluuser posted image
Ja sam za Lu koristila baby proizvode dok nije napunila 3 god., nije nijednom izgorela a lepo je crnela. Doduše, od 12-15h, kad je najjače sunce nikad nije bila direktno na suncu. Prošle godine joj uzmem Garnierov Ambre solaire for kids, +50 mm se namaže sa njim i bude ceo dan na suncu i ne da ne izgori nego ni ne pocrveni. (a mm je svetle puti i redovno pocrveni, on je super za testiranje krema za sunčanjeuser posted image ) Tako da je Garnierov provereno dobar.
Ove godine sam u potrazi za nekim losionom za bebe za H, mada, kako vidim biće opet Nivea ili Chicco.
Što se tiče zaštitnog faktora, ja sam uvek za veći, ni ona ne voli da se maže, tj nema strpljenja da sačeka da je namažem, pa je radije namažem sa +50 ređe nego sa +25 češće, ali možda grešimuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 15.6.2015 13:40:39 >

clock-img

15.06.2015, 15:41

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Evo ja da nahvalim niveu spf 50 koju smo kupili - namažem ih oko 13-14h pre nego što krenu u bazen u dvorištu i to je to za ceo dan. Nigde nisu izgoreli, ni zacrveneli se, a i finu su već boju nabacili, svi ih pitaju da li su već bili na moru. user posted image Kad odemo na more, mislim da nam spf 50 neće ni trebati, eventualno za ramena i lice, za ostalo će ići spf 30.
Inače sam ih i prošle godine na moru mazala niveom spf 50 i to tek oko 10h ujutro. Popodne nisam ni sa čim, dolazili smo oko 17h na plažu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

16.06.2015, 00:01

clock-img

Azra_

pencil-img

2650

Didy, obično mleko ili sprej??? Bolje da imate boju na moru, nego da slučajno izgore. Ovako ste spremni.

Ja sam godinama koristila Ladival, a i za dete isto, zadovoljna. Imaju mleko nakon sunčanja za kožu sklonu alergijama kao što je moja, i to definitivno ne menjam, a ostalo mogu da isprobam.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

clock-img

16.06.2015, 09:57

clock-img

amdn

pencil-img

1598

Mi smo beli skroz, opet sam mu kupila Eucerin od 50, razmisljala sam o Nivei ali ipak i mm kaze ajde ovaj i tako.
Mi za nas imamo jos malo Nivea mleko i ulje, mada moramo malo da pocrnimo do mora da ne bude haos.
Vidim da pricate o Carrotenu, pa mozda ove god. za nas kupim njega.

clock-img

16.06.2015, 14:48

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Sprej kupujem u poslednje vreme, zgodnije mi je i lakse se razmazuje.Kad su bili bebe, mazala sam ih sebamedom spf 50 - muke zive razmazati kremu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

20.06.2015, 18:23

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Do 28.6. je akcija u DMu njihovih sundance krema za suncanje,ako kupis 2kom dobijes 15% popusta!

clock-img

20.06.2015, 22:42

clock-img

wivern

pencil-img

8800


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Do 28.6. je akcija u DMu njihovih sundance krema za suncanje,ako kupis 2kom dobijes 15% popusta!


Mamu im njihovu, a ja kad sam kupovala nista a...ccc
Smorih se, ovde nivea za decu 6-7 evra

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

21.06.2015, 09:42

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

Wiki, pa i dm-ovi su tu oko 7€ (doduše oni faktor 50 - uzela sam Ani zbog problma sa kožom koje ima, kao za osetljivu kožu)

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

21.06.2015, 10:44

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Ja platila oko 800 kinti, ali trco ovi su sa pumpicom a dm-ovi sa pumpicom su 1000

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home