cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Proizvodi za sunce

  
clock-img

27.05.2015, 18:32

clock-img

amdn

pencil-img

1598

vidim al i sa dve godine moj izgledao kao beba user posted image
evo stavicu fotku isto sa mora 2013 da vidis

clock-img

27.05.2015, 18:43

clock-img

amdn

pencil-img

1598

evo nas zajedno :)
user posted image

< Poruku je uredio amdn -- 27.5.2015 18:51:18 >

clock-img

27.05.2015, 19:09

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Pa nije, meni deluje baš visok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.05.2015, 19:21

clock-img

amdn

pencil-img

1598

ma jok izgleda visoko zato sto je mrsavko, kad ima duzu kosu i sad izgleda mladje a kad ga osisamo onda je ozbiljan decak.
verujem da ste ti i suprug visoki pa je momak na vas, ja sam niska mm onako, tako da nema na kog da bude veliki :)

clock-img

27.05.2015, 19:28

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Pa ja sam prosečne visine, oko 175 cm a suprug je višlji, ima oko 186-190cm, ne znam tačno.

Mare je sa 3 godine i mesec dana imao 108 cm i 18 kg, nemam pojma koliko je sada visok ali u Kanadi je nosio stvari za 5 godina.

I pec, pec za nas, pišemo u pogrešnoj temi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.05.2015, 21:54

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Jeste, Avene kolekcija je odlicna, ja sam kupovali Uni kremu njihovu kad je imala problema sa suvom kozom.
A sto se tice faktora, i ja mislim da je 50 previse sem za bebe i decu sa bas svetlom kozom. Ja uzimam faktor 30 pa se njime mackamo svi.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

27.05.2015, 22:08

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Ja sam ove godine uzela Sebamed za decu, faktor 50. Tj, sveki je kupila na akciji u Liliju :) Proslih godina sam koristila Eucerin i stvarno sam bila zadovoljna. A isprobali smo i neke LaRosh Possay testere, i oni su odlicni.
Moje dete je providno, izgori cim je malo jace sunce, nama je sf 50 spas.

clock-img

28.05.2015, 07:32

clock-img

mila83

pencil-img

3821


IZVORNA PORUKA: gagana83

Jeste, Avene kolekcija je odlicna, ja sam kupovali Uni kremu njihovu kad je imala problema sa suvom kozom.
A sto se tice faktora, i ja mislim da je 50 previse sem za bebe i decu sa bas svetlom kozom. Ja uzimam faktor 30 pa se njime mackamo svi.



Gagana, koja je to tacno krema ? Jel neka bas namenski za suvu kozu...?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

05.06.2015, 11:13

clock-img

wivern

pencil-img

8800


IZVORNA PORUKA: vonavoj
I ja se nadam akciji u junu u dmu..nema bas gratis,ali mozes da dobijes 20% popusta ako kupis 2kom..tako je bilo pre dve godine (prosle nismo isli na more)!



Pih izgleda nista od akcije, barem ne dok mi ne krenemo na more.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

05.06.2015, 11:59

clock-img

jocajaca

pencil-img

404

Ja sam za stariju uvijek koristila Ladival spf 30, ona nikada nije imala problem I dosta je tamna pa nisam puno o tom ni razmišljala neko mi je nekada rekao da je Ldival najbolji I da nema alergijske reakcije na njega pa sam to kukpovala. Ova mlađa je jako svijetla-na mene I atiopičar je pa njoj ide Eucerin spf 50.

clock-img

05.06.2015, 14:21

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Devojke, te stvari uvek kupujte u Srbotrade apoteci, oni su najpovoljniji a uvek imaju neke akcije. Na njihovom sajtu možete naći šta je trenutno na sniženju. Avene je kod njih ubedljivo najpovoljniji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

05.06.2015, 16:31

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Hvala na info Ana, bas sam ovih dana razmisljala gde da kupim.Planiramo na Zl krajem jula, treba nam bas dobra zastita,tamo bas przi sunce, zbog visine, a nemas osecaj da je tako vruce dok setas.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

06.06.2015, 17:23

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Mi smo pre nedelju dana otišli u šoping u Mađarsku i nakupovali kozmetike za dž. Uzela sam kreme za sunčanje nivea sensitive spf 30 i spf 50, kad se preračuna, svaka dođe oko 600 dinara. Baš smo svašta nakupovali, da smo još i AFU čekali (bila je gužva), izašlo bi nas još jeftinije.

< Poruku je uredio Didy -- 6.6.2015 17:25:20 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

07.06.2015, 07:42

clock-img

cockic

pencil-img

4591

ja gledala vichi femili neka tuba,bas je velika mislim da ima 400ml.ali nisam sigurn u liliu je oko 2300din,a u jeftinijoj apoteci je oko 1950din.ima jos jedan apoteka kao srbotrade zove se beolek.nemam pojma gde ih sve ima.ja sam na vozdovcu.

clock-img

07.06.2015, 07:46

clock-img

adulence

pencil-img

7314

Wiv ne znam da li trazis nesto odredjeno ali bila je akcija u aksi,mislim da je jos uvek....

IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: vonavoj
I ja se nadam akciji u junu u dmu..nema bas gratis,ali mozes da dobijes 20% popusta ako kupis 2kom..tako je bilo pre dve godine (prosle nismo isli na more)!



Pih izgleda nista od akcije, barem ne dok mi ne krenemo na more.




_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

07.06.2015, 09:01

clock-img

wivern

pencil-img

8800


IZVORNA PORUKA: Didy

Mi smo pre nedelju dana otišli u šoping u Mađarsku i nakupovali kozmetike za dž.


E ovo je posao. Da mi je blize madjarska sve bih tamo kupovala.

Adulence ici cu bas da pogledam u aksi, htela sam ove dm-ove kreme za suncanje ali nije jos krenula akcija.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

08.06.2015, 19:45

clock-img

Didy

pencil-img

7274


IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: Didy

Mi smo pre nedelju dana otišli u šoping u Mađarsku i nakupovali kozmetike za dž.


E ovo je posao. Da mi je blize madjarska sve bih tamo kupovala.

Adulence ici cu bas da pogledam u aksi, htela sam ove dm-ove kreme za suncanje ali nije jos krenula akcija.



Nije ni nama blizu, imamo više od 100 km i ne isplati se da ideš za par stvari, ali da ideš jednom u dva meseca u neku veću kupovinu da napraviš zalihe za taj period, definitivno se isplati.
Sad mi je krivo što nisam uzela još jednu za sunčanje, već sam potrošila pola jedne na decu, mackam ih pre bazena svakog dana.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

09.06.2015, 14:35

clock-img

mama krava

pencil-img

2383

Ej žene, ijmate u DM sniženje NIVEINIH proizvoda, pa i za sunce, pa ko koristi.... i Chicco isto....user posted image

clock-img

10.06.2015, 07:34

clock-img

adulence

pencil-img

7314

jedno pitanje ,sta mislite cime je najbolje da se mazem u trudnoci,za mesec dana idemo na more...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

10.06.2015, 07:47

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

Adulence ja se sa Anom nisam ničim mazala, prošle godine na bazenu sa kakao buterom. Ali... ja se i tako nikad ničim ne mažem osim kakao butera user posted image

Ja ne znam čime da mažem Luku. Anu ću verovatno DM-ovim, ali ne znam da li smem time i Luku?

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

10.06.2015, 09:21

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Ženske, da li ste koristile carroten kids?

user posted image

Ja u Grčkoj kupujem njihovo ulje za sunčanje za sebe, ali nisam nikad kupovala za Marka pa ne znam da li je ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.06.2015, 09:26

clock-img

Anoniman

Ana koristila ja prosle godine za unu, super je sa tom pumpicom....

clock-img

10.06.2015, 09:27

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18803

Ana, mi smo ga koristili prosle godine. Ako se dobro secam nije los, Ivka bila non stop na suncu i nije izgorela, ali sam je mackala po nekoliko puta.

clock-img

10.06.2015, 09:30

clock-img

mlada_mama

pencil-img

799

Moja S je tamnog tena (na tatu) sto mi je jako drago, jer sam ja kontra, pocrvenim za sekundu, pocrnim NIKADA :D
Prosle godine sam je mazala kantarionovim uljem, mama pravila domace, a ove godine smo bile samo jednom na bazenu, neki dan, bila je bukvalno od 9 do 6 na suncu, nema sanse da je izvadim iz vode a bazen je na suncu, i kad izadje sjedi na suncu, mazala sam je NIVEA for kids sprej, 50+ i nije sekundu pocrvenila ni izgorila, samo je smedja jos vise :D

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

clock-img

10.06.2015, 09:48

clock-img

Anoniman

Ja moju Unu mazem samo kada smo na bazenu ili moru, jer je ona i leti i zimi kao cigance, i uvek joj uzimam 25 ili 30 faktor, nikada 50..