cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Proizvodi za sunce

  
clock-img

26.05.2015, 13:18

clock-img

Valerie

pencil-img

1410

kopiram iz chat-a

upravo sam gledala sta imam od preparata za suncanje, ma sve neki parabeni, ici ce u kantu. ubuduce citam ceo spisak hemikalija. navodno ne treba da ima ni Oxybenzone can disrupt the hormone system i Retinyl palmitate may trigger damage, possibly cancer. http://www.ewg.org/2015sunscreen/hall-of-shame/

ko bi rekao da i u chicco spf 50+ ima parabena. morala da trazim na netu jer sam kutiju odavno bacila. a ima i dm-ov sundance koji sam mazala na lice. neki decji Carroten kids spf 30 nema parabena, ali gadnog li mirisa. nemam srece.

clock-img

26.05.2015, 18:55

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Mi smo koristili Eucerin klik bila sam super zadovoljna.

Ovog leta ili opet to ili možda la roche posay, ali oni nemaju spf 25, samo 50 a to je previše klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.05.2015, 19:07

clock-img

amdn

pencil-img

1598

mi smo beli pa nam treba sa najvecim faktorom, mi koristimo Eucerin, zadovoljna sam samo je mnogo gust user posted image

clock-img

26.05.2015, 19:29

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Eucerin ima i u spreju ali spf 50.

Ja bih uzela Avene klik pošto i sama koristim njihove proizvode ali cena nije mala. A i previše mi je 50 spf.

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.5.2015 19:48:59 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.05.2015, 19:58

clock-img

amdn

pencil-img

1598

u spreju smo koristili Seba Med, dobar je al mi mnogo skup, mada zdravlje nema cenuuser posted image

clock-img

26.05.2015, 20:26

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

An ali dr preporucuju faktor 50 za decu,kazu da je 25 malo.

clock-img

26.05.2015, 21:57

clock-img

gagana83

pencil-img

6941


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Eucerin ima i u spreju ali spf 50.

Ja bih uzela Avene klik pošto i sama koristim njihove proizvode ali cena nije mala. A i previše mi je 50 spf.


Ovo je cena za bocicu od 30 ml? Za jedno letovanje treba odvojiti stotinak evra. Previse.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

26.05.2015, 22:25

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Jasam uzela u dmu neki babylove spf 50. Valjda će valjat za bebu, njih više ne mažem. Ne znam ima li parabena user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

26.05.2015, 22:26

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Moja sestra bebi koristi taj babylove,bas cu da je pitam jel dobar.

clock-img

26.05.2015, 22:39

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

cula sam od nekoliko mama da je bebylove krema odlicna. mi smo do sada uzimali chicco, ali sam planorala ove godine da probam tu DMovu kremu, spf 50

clock-img

26.05.2015, 22:58

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Mi smo koristili chicco i jednog leta Carroten,zadovoljna sam.Po preporuci dermatologa,probala bih Avene,Mima ima i alergiju na sunce pa mi je dr rekla da su ti proizvodi bas dobri.
Ne znam na cega sve treba da obracam paznju,slabo sam upucena kada su ovi proizvodi u pitanju,osim sto znam da je pozeljno da je spf sto visi.
Veselice,i ja sam cula da je za decu pozeljno 50 spf.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

27.05.2015, 10:01

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

IZVORNA PORUKA: veselica

An ali dr preporucuju faktor 50 za decu,kazu da je 25 malo.



Meni je dermatolog rekao da je faktor 50 nepotreban. Guši kožu nepotrebno a spf 25 pruža istu zaštitu, samo se češće maže. Mi nikad nismo izgoreli ali imamo i ok ten. Ovog leta prvi put idemo početkom jula, dan je duži, sunce jače, možda ćemo morati više da se mackamo. Videćemo.

Gagana, još je to akcijska cena (inače je Srbotrade apoteka najpovoljnija, ja kod njih kupujem Avene za sebe).

Mila, Avene je odličan. Ja koristim antirougeurs kolekciju (antiruž) i prezadovoljna sam.

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.5.2015 10:05:25 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.05.2015, 10:19

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Moja A.ima tamniji ten i nikada ne izgori ali S.je bas bela ja sve mislim da je ne mazem sa faktorom 50,izgorela bi.

clock-img

27.05.2015, 10:24

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Hvala Ana na preporuci,probacemo.Dr mi je posebno skrenula paznju na Avene mleko za tell da je dobro za osetljivu kozu. I logicno mi je to sto si napisala za SPF 25.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

27.05.2015, 10:29

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Pre neki dan je mm slusao neku emisiju na Tv,kaze da je razlika izmedju zastite koju pruza spf 25 i 50 samo 7% razlike..Tako da,ako je vec 50 prejak za decu,bolje onda cesce mazati eventualno....

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

27.05.2015, 11:05

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Pa da, a super su i one majice i šortsevi za zaštitnim faktorom, Marko ih je nosio. Ove godine smo kupili samo šorts pošto nisam našla majice u njegovoj veličini.

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.5.2015 11:06:13 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.05.2015, 11:42

clock-img

mila83

pencil-img

3821


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa da, a super su i one majice i šortsevi za zaštitnim faktorom, Marko ih je nosio. Ove godine smo kupili samo šorts pošto nisam našla majice u njegovoj veličini.



Jao koliko sam neupucena, za te majice i sortseve ni ne znam ! ! ! Jel imas neki link koje koristite ? Hvala user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

27.05.2015, 12:17

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Mi smo to uvek kupovali u Kanadi (prethodnih godina su nam donosili a sad smo mi kupili tamo) tako da nemam pojma ima li ih ovde. Ali recimo ovako izgleda klik

Mi smo ove kupili spf 50 klik

Prethodnih godina su nam kupovali u Children''s place, Osh kosh, Carters (a to ima i kod nas pa pogledaj u tim radnjama).

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.5.2015 12:18:57 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.05.2015, 12:42

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Pretprošle godine

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.05.2015, 12:53

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Hvala Ana ! Joj sto sam sladak ! ! !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

27.05.2015, 13:00

clock-img

Bibilib

pencil-img

3029

Ana presladak deckouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

clock-img

27.05.2015, 13:03

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Hvala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.05.2015, 18:20

clock-img

amdn

pencil-img

1598

Ana dasa je kao secer, mnogo je sladak
i ja neupucena za te majice, bas cu pogledati linkove,
mi se mackamo stalno, pa mislim da je i 25 ok, ali zaista da se mazemo 20-30 min. pre izlaska napolje i nekoliko puta napolju

clock-img

27.05.2015, 18:25

clock-img

amdn

pencil-img

1598

Ana sad vidim tvoj decak mladji od nas mesec dana a izgleda vece i starije od naseg momka user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.05.2015, 18:26

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Amdn, na toj slici ima 2 godine i mesec dana user posted image hvala user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.5.2015 18:27:53 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!