cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Proizvodi za sunce

  
clock-img

22.04.2015, 12:12

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Ja sam sebamed kad su bili bas maleni, godinu, dve. Proslog leta sam uzela nivea kids i bila sam zadovoljna.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

22.04.2015, 13:16

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Ovi dm-ovi su stvrno odlicni. Meni je koza sklona alergiji na suncu ali dm-ovi preparati su stvarno dobri. I oni za posle suncanja. U junu obicno dm ima akcije kupis 2 dobijes
3 i tako sl .

< Poruku je uredio Maraj -- 22.4.2015 13:17:30 >

clock-img

22.04.2015, 15:25

clock-img

ivaMark

pencil-img

2578


IZVORNA PORUKA: degu

kad pocinjete da mazete decu? Meni T vec pocrnela.



I ove moje uhvatilo sunce, ruke su im kao da rade na gradilistu tamne user posted image

J nisam mazala prosle godine, nismo isli na more a po dvoristu smo se klonili sunca, ja bila trudna a i zbog nje... nemam pojma sta cu sada user posted image a sllazem se sa adulencetom, i misljenja sam da i tamnopute osobe treba da koriste zastiti faktor.


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

clock-img

22.04.2015, 15:29

clock-img

degu

pencil-img

11332

hahaha i ja kazem ima radnicku boju,tacno ima razliku sake crne,podlaktice bele,kao na njivu da je isla :D

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

22.04.2015, 15:38

clock-img

wivern

pencil-img

8800


IZVORNA PORUKA: mama krava

Wiv, draga ima i linija za decu!

evo ga ovaj sa medom....



Reseno! Hvala

Maraj to nisam znala za jun, odlicna informacija

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

22.04.2015, 15:40

clock-img

ivaMark

pencil-img

2578

degu, mm i deca imaju taman ten (sreca to su na njega)
kad stavim njihovu saku na moju ruku uzas jedan... i kada ih kupam kao da su zaprljani pa ne mogu da ih operem user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

clock-img

23.04.2015, 08:22

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Jao jako su mi smesni ovi bekani. Svi pocrne na ovom prolecnom suncu i stvarno ko da rade na gradjevini. Do majicice ruke crne a ispod majice sve belo user posted image

clock-img

23.04.2015, 08:26

clock-img

branki*

pencil-img

20828

nahvalili ste te dm proizvode,uzecu ih i ja kad bude trebalouser posted image
degu,ja nisam mazala bozu nicim kad idemo da setamo,sem kad je na moru,i kako smo stalno visili napolju,bude bas crn,bas pocrni,a kosa mu bude platinasto plava,a prirodno ima bas bled ten na mene.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

23.04.2015, 08:29

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Branki Boza ti je kao secerkovic, bice smeker i po.
Ja sam koristila njihove kreme za odrasle i super su mi.
A razmisljala sam da ga mazem i u setnji, tako brzo ga uhvati sunce sav se zarumeni.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

23.04.2015, 08:33

clock-img

branki*

pencil-img

20828

hvala ,wiv i u moje i u bozino ime,ljubimo teuser posted image
ja se zezam od muke nekad-slamace boza zenska srca samo tako-lep i nezainteresovan!
necu vise u off.

< Poruku je uredio branki RR -- 23.4.2015 8:34:48 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

03.05.2015, 00:03

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

IZVORNA PORUKA: Lu

Ma bitno je samo bebice mazati visokim zaštitnim faktorom uvijek kada je koža izložena suncu.
Mi smo koristili od nivee mlijeko za djecu zf 50 prošlo ljeto kad je imao 7mj. a sada ga mažem istim sa zf35 uvijek kad je vani na suncu bilo da je u dvorištu,šetnji ,a inače praktikujem da ima maicu kratkih rukava(ne bez), hlačice barem preko koljena pogotovu kad je u kolicima jer su ona najviše izložena kao i ramena,to treba pripaziti kod bebica barem do godine dana.



Ja danas kupih DM-ovo za decu- Sundance kids, 50+ zaštitni faktor, bilo je i 50 ali ja uzeh 50+, nadam se da nisam preterala user posted image jer je S belutanko.
Uzela sam ono bez prskalice, ni ne znam koja je razlika, osim da je prskalica skuplja.

Kada bude sunčano ovih dana, da li da već krenem sa mazanjem, ili još nema potrebe? Da li da mu mažem i lice?


< Poruku je uredio dunja RR -- 3.5.2015 0:07:33 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

03.05.2015, 00:07

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Ja Marku nisam nikad mazala faktor veći od 25. Kažu doktori da je to dovoljno i da sve preko toga guši kožu. Ne znam, nisam ekspert. Koristili smo Eucerin 25, mazala sam lice i telo. Na moru je nosio majicu i šorts sa zaštitom od uv zračenja, posle podne bih ga skinula u gaćice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

03.05.2015, 12:10

clock-img

wivern

pencil-img

8800


IZVORNA PORUKA: branki RR
ja se zezam od muke nekad-slamace boza zenska srca samo tako-lep i nezainteresovan!


To sto ga vi ne zanimate ne mora da znaci da nece i devojke, polako Branki sve u zivotu moze da se promeni.

Dunjci ja cu Maksu mazati jer nama, pored keja gde ga setam je bas veliki odsjaj i vrlo brzo ga uhvati sunce.
Meni lakse sa prskalicom, cini mi se user posted image a nisam ni probala.

Anci ja za nas dvoje matorih ne uzimam preko 25, ali za Maksu bih uzela. Verujem da je to bas tako kako ti kazes, da gusi kozu, ali me opet strah da ne pocrveni. Mnogo je beo.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

03.05.2015, 12:15

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

user posted image dunja,nisi preterala!
I ja se nadam akciji u junu u dmu..nema bas gratis,ali mozes da dobijes 20% popusta ako kupis 2kom..tako je bilo pre dve godine (prosle nismo isli na more)!
Mm je beo kao sir i odlicna su zastita! Ja uzmem sprej od 20,a on 50user posted image

clock-img

03.05.2015, 14:20

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

E pa super user posted image

Von, onda ću i ja junu kada budu ti popsuti da uzmem za more, i za nas, i za njega još jedno pakovanje, ako potrošim ovo, mada ovo nije veliko pakovanje (ima 200ml-900 dinara), mackaću ga sigurno ovde ponekad.
Wiv, onda ću za more prskalicu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

03.05.2015, 21:15

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Dunja,neces je potrositi sigurno..meni je ostalo pola kreme od mora! Gusta je,a njihova povrsina tela je mala!

clock-img

03.05.2015, 21:21

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Još bolje, onda samo da za nas uzmem kasnije, i mirna sam :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

03.05.2015, 21:26

clock-img

Bibilib

pencil-img

3029

Ja sam za Marka kad je bio bgebac uzimala neku kremu kad smo isli na moru ne znam kako se zove ,moracu da pogledam i kupim ponovo jer je bila odlicna... uopste nije izgoreo a beo je ko sir...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

clock-img

17.05.2015, 13:55

clock-img

Jole84

pencil-img

8435

Ja sam htela da uzmem Chicco 50, ali me sveki pretekla i kupila joj Eucerin 50, rekli su joj da je bolji. Jel imate iskustva? Mažem je pomalo ovih dana, lice i ruke i to je to, tamo gde je golo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

clock-img

17.05.2015, 15:54

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Jole,ja sam ga uzimala jednom za bozu,na moru,nije izgoreo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

17.05.2015, 16:50

clock-img

adulence

pencil-img

7314

Drage zenice da vam javnem ako niste videle da je chicco krema na prskalicu u aksi na popustu 850 din...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

17.05.2015, 17:04

clock-img

amdn

pencil-img

1598

Jole mi smo imali prosle Eucerin, dobar je ali je toliko gust da mu jedva razmazem, on beo ko sir jos i krema izgleda ko da sunca video nije :)
ne znam sta da kupim ove, eucerin nam nestaje, zaliha od prosle god.
Ado hvala a info jel je ok Chicco nismo koristili?
Koristili sebamed i eucerin.

clock-img

18.05.2015, 13:18

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Jole ja sam mojoj Stasi prvo kupila Eucerin i mnogo nam se dobro pokazao,nikada nije izgorela.Chicco je isti dobar,sva njihova kozmetika je generalno odlicna tako da ja nemam nijednu zamerku.

clock-img

18.05.2015, 13:30

clock-img

amdn

pencil-img

1598

Hvala Veselice bas razmisljam sta da kupim, cene svugde razlicite a treba kupiti i za sunce i protiv komaraca :)