cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Proizvodi za sunce

  
clock-img

10.08.2014, 15:05

clock-img

madre

pencil-img

6600

mi smo i prosle i ove godine koristili pronasol kids ( saljicev), faktor 40. skroz je dobar!

< Poruku je uredio madre -- 10.8.2014 15:06:27 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

10.08.2014, 15:26

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

Mi smo koristili Nivea 50+ i dobra je,lepo mirise dobro se razmazuje nije pocrveneo ali nije ni pocrneo skoro pa nista..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

clock-img

06.04.2015, 17:12

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Ima li jos ko iskustva sa ovim preparatima za sunce? Sta vam se pokazalo kao najbolje ( za razmazivanje, da nije previse masno...) - krema, sprej ili ulje? I da li ste obavezno koristile za decu kremu nakon suncanja?

< Poruku je uredio Mala Elena -- 6.4.2015 17:13:37 >

clock-img

07.04.2015, 00:11

clock-img

Azra_

pencil-img

2650

Ladival, za sunčanje, i mleko nakon sunčanja.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

clock-img

07.04.2015, 09:15

clock-img

mama krava

pencil-img

2383

Za ovog alergicara sa ekcemima koristila Avene za osetljivu kožu 50+ factor. Za veliku sam koristila uvek Nivea kids i uvek se osipala, a ja mislila od sunca, ali prosle godine procitam negde da se deca osipaju od Nivee..I promenim kupim u DM-u neko njihovo za npr 300 din, bez parabena I sl...I odlicno je! Jako leopo se razmazuje I nije crvenela niti se osipala.

clock-img

07.04.2015, 09:26

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Mi ne koristimo kreme za zaštitu od sunca, mislim da su štetnije nego sunce user posted image
Svi imamo taman ten i odmah pocrnimo, nikad ne izgorimo.
Mogu prebrojati koliko sam se puta namazala nekom kremom, i to na nagovor drugih.
Djeca povukla na majku, očigledno user posted image

clock-img

07.04.2015, 09:35

clock-img

branki*

pencil-img

20828

za bozu koristila eucerin i sebamed.sebamed je jako gust nekako i tesko se razmazuje,kao krec.nije izgoreo nijednom,a i pocrneo je.sta znam...kad bismo sad isli na more,uzela bih avene,jer on ima kozu sklonu ekcemu.da nije tako,verovatno bih nesto komercijalizovano,tipa nivea ili eucerin..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

07.04.2015, 09:37

clock-img

adulence

pencil-img

7314

Jabude izvini ali ne mogu da se slozim sa tobom,tj do pre godinu dana bih isto razmisljala kao ti,ali onda je mojoj mami ustanovljen melanom(rak koze) i te kako treba da se mazemo,sunce je toliko stetno da i zimi treba da se mazemo...ja Ivi sam prve godine mazala seba med ne secam se koji je faktor,a prosle godine nivea kids mislim da je 30 faktor i odlicno se pokazao u spreju lako se razmazivao...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

07.04.2015, 09:40

clock-img

Anoniman

ja imam taman ten, i U je povukla na mene, ni kada nisam izgorela, desavalo se da se ne mazem, ali uglavnom se macakam, i ja, i Una...Kada je bila beba koristila sam chicco kremice, sada sam joj uzimala nivea za decu u spreju..

clock-img

07.04.2015, 09:45

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Adulence, kako shvatih iz tvog posta ove godine i prošle godine, to vjerovatno kad idete na more?
Ja živim na moru i ne mogu se mackati preko čitave godine, kad krenem u kancelariju, itd user posted image
Stoji da je sunce ovdje jače, ali vjerujem da se prilagodimo tome.

A što se melanoma tiče, ako je neko sklon tome i ako nosi u sebi taj neki faktor rizika, onda mislim da mu ne bi pomoglo ni da živi na sjevernom polu....

clock-img

07.04.2015, 09:46

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Ja razmisljala o sebamed kremi ali posto je gusta a to nikako ne volim , onda ipak sprej...samo da vidim koliko je to parica. A Avene...ne znam...nisam nikada koristila... Nisam za faktor 50+, mislim da , ako se dete ne izlaze suncu kada je najjace, nece izgoreti sa faktorom 30. Najbolje je izdvojiti vreme i otici u parfimeriju ili apoteku i pogledati ponudu..mozda nesto savrseno postoji a nismo ni svesni da postoji user posted image

clock-img

07.04.2015, 09:47

clock-img

adulence

pencil-img

7314

da a ali na zalost nikad ne znas ko nosi taj faktor rizika zar ne?ali da ne mracim moj post je bio dobronameran...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

07.04.2015, 09:49

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Naravno da je bio dobronamjeran user posted image
Samo eto, ne vjerujem u tu štetnost sunca koja nam se prezentuje.
Sunce posmatram kao izvor života, a ne bolesti.

clock-img

07.04.2015, 09:50

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Ja opet moram da hvalim DMove proizvode za sunce,SUNDANCE..odlicni su.ima i mleka,losiona,prskalica..i svih faktora..pa ko kako voli! Meni su deca svetla,mm isto i moram da ih mazem..

clock-img

07.04.2015, 09:52

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Meni se u zadnjih par godina pojavila alergija na sunce. Primetila sam da samo kada mazem vichy kremu sa visokim faktorom-30 ne izlazi mi alergija. Al se zato i vratim s mora blago preplanula.

clock-img

07.04.2015, 09:57

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

Uf, Ani sam prve godine (u Beogradu) mazala sbamedovu kremu. Ovde i tako jedva da vidimo sunce user posted image
Posle se ne sećam šta sam uzimala. Prošle godine sam uzela neku iz Hofera čini mi se,neka njihova marka. Dobro se pokazala.

Ove godine pojma nemam šta ću joj uzimati. Navodno ima suvu kožu, mada meni ne izgleda tako- To rekla ona teta dermatolog kada sam je vodila za ono na laktu.
Vrlo je verovatno da ću opet sebamed, ili možda probam te DM-ove što hvali Von user posted image

A da, što se mene tiče - ja mažem samo kakao buter i to je sve. On ima neki faktor tipa 2 user posted image
''96 sam najstrašnije izgorela u CG i od tad izgorim, ali me ne peče ništa. Boju lepu dobijam.

Mm izgleda ima jako oset_ljivu kožu (iako je tamnoput) i njega moram da mažem kremom kao za Anu. Ne dao Bog da vam pokažem slike od pretprošle godine user posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 7.4.2015 9:59:22 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

07.04.2015, 10:04

clock-img

branki*

pencil-img

20828

ja sebe uopste ne mackam nesto posebno,idem usolarijum pre mora,malo se mazem niveom ili sta dohvatim,i bude ok,dodjem crna kao arapin,mnogo volim da se suncam.ali,boza i mm se mazu non stopuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

07.04.2015, 10:06

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Maraj, i ja sam imala alergiju na ono prvo prolecno sunce, dve puta ( jedne imam, druge nemam...) ...a ranije sam mogla biti celi dan na suncu i nista mi ne bi falilo. Mazala sam Hiper gel i pomogao mi je.
Trco, cuvaj se, to je izgleda gore od maslinovog ulja. user posted image

clock-img

07.04.2015, 10:10

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Mm nit hoce da se maze niti da se sunca. Na plazi dan provede pod suncobranom . Sunce ga uhvati samo dok pliva i opet pocrni a ja nista jos mi alergija izadje

clock-img

07.04.2015, 10:13

clock-img

mama krava

pencil-img

2383

E, da to su te DMove SunDance I super su! Stvarno baš prijaju koži. A Avene se isto jako teško razmazuje I kao puder je, ali pocrni dete ispod. Ovaj moj je žuća, ali mnogo lepše tamni nego ova velika crnokosa!user posted image

clock-img

07.04.2015, 10:25

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Ja sam uzimala dm-ove i ono za posle suncanja. Dobri su

clock-img

22.04.2015, 10:26

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Zene sta preporucujete da kupim za sunce Maksi. Iscitavam ovde i koliko sam skontala preporucujete sebamed...nivea? Moze neki savet user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

22.04.2015, 11:07

clock-img

degu

pencil-img

11332

kad pocinjete da mazete decu? Meni T vec pocrnela.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

22.04.2015, 12:05

clock-img

mama krava

pencil-img

2383

Ja sam pidala da su oni DM-ovi SUnDAnce ili tako nesto ooooodlični! Imaju i liniju za osetljivu kožu, a cena smešna u poredjenju sa ostalim preparatima!

clock-img

22.04.2015, 12:08

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Milkice ja njihove proizvode koristim za mene i mm, i odlicni su. Ali rekoh ajde da pitam, ipak bih za malisica uzela nesto za decu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home