cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Proizvodi za sunce

  
clock-img

25.05.2014, 19:45

clock-img

anci kv

pencil-img

3355

šta da uzmem dundi,losion,sprej ili kremu za sunčanje? planiram seba med

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

clock-img

26.05.2014, 01:59

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Ja sam mojima prošle godine nosila mleko za sunčanje od Nivee

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

28.05.2014, 20:29

clock-img

anci kv

pencil-img

3355

uzela sam seba med sun cream 50 faktor,75ml,baš je gusta

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

clock-img

28.05.2014, 21:13

clock-img

Anoniman

I ja razmsljam sta da uzmem. ne bih neki jak faktor do 25, jer smo Una i ja vec dovoljno pocrnele. Koje sredstvo mozemo koristiti zajedno?

clock-img

28.05.2014, 21:51

clock-img

anci kv

pencil-img

3355

svu kolekciju za klince mogu i odrasli da koriste. Sprej za sunčanje seba med je faktor 25,oko 1600din

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

clock-img

28.05.2014, 22:06

clock-img

adulence

pencil-img

7314

I ja se razmialjam da uzmem seba med u spreju,ali meni se cini da sam videla da je veci faktor,mada mozda i gresim...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

28.05.2014, 22:12

clock-img

Dani.kv

pencil-img

1634

Seba med sun cream je faktor 30. Ja sam mojima uzela tu i afroditinu isto faktor 30 za po dvoristu. Na more ako bude tek septembar

clock-img

28.05.2014, 22:21

clock-img

anci kv

pencil-img

3355

mi uzeli 50. Danas sam bila u apoteci,od sebamed imaju losion,sprej i kremu, moguće da sam ja pobrkala faktor losiona i sprejauser posted image . Avene kozmetika nije velika razlika u ceni a dosta je hvale. U liliju imaju akciju proizvoda za sunčanje

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

clock-img

28.05.2014, 22:29

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Meni su super sundance proizvodi iz Dma...za decu 50,ima i sprej i krema..moja cera je svetla i nije nijednom pocrvenela..a nisu skupe..od 600do 800..ali 200ml.a sebi uzimam 30,20..odlicne su..moja preporuka..svakako u 12 necete izvoditi decu..
Da napomenem da moja cera ima osetljivu kozu,i od 8og meseca sam je mazala sa ovim kremama..

clock-img

29.05.2014, 10:28

clock-img

Didy

pencil-img

7274

IZVORNA PORUKA: anci kv

uzela sam seba med sun cream 50 faktor,75ml,baš je gusta



Ovo smo koristili nekoliko godina unazad redovno. Sad je nismo kupili baš iz tog razloga što je dosta gusta, prošle godine deca nisu htela da ih mažem, boli ih dok im razmazujem. user posted image
Poručila sam nivea spf 50 za decu i spf 20 za mm i mene kad već malo potamnimo.


< Poruku je uredio Didy -- 29.5.2014 10:30:23 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

03.06.2014, 22:15

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

KLIK...koja li su ta dva proizvodauser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

clock-img

03.06.2014, 22:17

clock-img

jovicaa

pencil-img

9471

da li je neko koristio kreme iz oriflame?

_____________________________

don't shit where you eat :))

clock-img

03.06.2014, 22:19

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

Ja sam iz Avona a to je po kvalitetu slicno i bile su ok,cak i mirisu lepouser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

clock-img

03.06.2014, 22:23

clock-img

jovicaa

pencil-img

9471

ja sam pocela da radim oriflame, a nisam nikad kreme za suncanje narucivala preko njih.. nadam se da ce se dobro pokazati.
mada premisljam se izmedju nekih od dm-ovih i oriflame-a

_____________________________

don't shit where you eat :))

clock-img

03.06.2014, 22:25

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

DM ima kvalitetne kreme za suncanje u smislu sastava ali miris ,,ne dopada mi se ic..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

clock-img

04.06.2014, 00:57

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

I ja sam prošle godine koristila i neke kreme iz Avona, pokazale su se kao dobre

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

04.06.2014, 01:03

clock-img

Klarita

pencil-img

5279

Za K sam proslog leta uzela eucerin, prezadovoljna sam. Ja nisam pobornik 50 spf, jer ne dozvoljava probijanje nijednog zraka, a ipak im treba, mislim kozi.

clock-img

04.06.2014, 06:08

clock-img

Anoniman

Posto i U , i ja imamo bas taman ten, uzimam nam ove godine faktor 20, ili 25. Bas cu pogledati i te DM-ove kreme. Njoj sam do sada koristila chicco, a meni Garnier ili Nivea...

clock-img

04.06.2014, 06:43

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

Ne znam da li sam pisala ovde. Za sebe sam koristila samo kakao buter, a ani do sada uglavnom Chicco, prošle godine smo uzeli kremu iz Hofera, po preporuci udruženja potrošača i zadovoljna sam. Ne sećam se koji je faktor, ali čim je za decu mislim da je oko 50 user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

10.08.2014, 07:11

clock-img

adulence

pencil-img

7314

Zene imam jedno pitanje isla bih sa ivkom danas na kupanjac,e sad njena seba med za suncanje se potrosila,ja imam jos svoje sebe,pitanje da li bi joj smetalo da je namazem sa mojom,jel to jalo za nju ili je nesto drugo u pitanju....iskreno da ne kupujem novu kremu za jedan dan...ali ako treba kupicu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

10.08.2014, 08:35

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Adulence mislim da joj od jednog dana nece biti nista. Nisam stfucna samo mislimuser posted image
Ja sam Vuku kupila Niveu 50 faktor u spreju a sebi 20 i za sada je superrrrr, po ceo dan je na suncu a nigde nije pocrveneo samo boju dobijauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

10.08.2014, 08:45

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

Ja juče uzeh za dete u Lidlu kremu za decu i dragog mi (spf 50 user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

10.08.2014, 08:55

clock-img

branki*

pencil-img

20828

adulence,da je moje dete,ja bih je namazala tim svojim,nece joj biti nista jedan dan.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

10.08.2014, 09:16

clock-img

adulence

pencil-img

7314

Hvala zenskaci,i moja seba med je sa visokim faktorom

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

10.08.2014, 14:35

clock-img

mtajcica83

pencil-img

1527

Nivea se potrosila +30 , a sad sam za svrca uzela Copertone isto +30.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010