cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Proizvodi za sunce

  
clock-img

25.06.2013, 09:23

clock-img

Ana RR

pencil-img

34313

Misliš? Da ne kupujem novu? Mislim, tačno će tada kada budemo na moru biti godinu dana od otvaranja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

25.06.2013, 09:54

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

anci ako krema nije promenila teksturu i miris ja bih je nosila, probaj samo da mu namazes na unutrasnju stranu podlaktice i ako nema reakcije nosi je slobodno.
ja cu videti danas da odem da kupim ako se ovo vreme malo normalizuje

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

16.07.2013, 14:42

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Sad citam ovo link,i ne znam sta da mislim.Mislili smo da uzmemo niveu,posto je mi koristimo jako dugo,ali sada cu definitivno vicy.....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

17.07.2013, 08:44

clock-img

Peace*

pencil-img

4881

Mi smo bili na moru 20 dana, mazala sam decu sve vreme Niveom za decu, faktor 30. Nisu izgoreli ni jednom. Činjenica, silazili smo na plažu oko 8h, i sklanjali se oko 13h, i ponovo silazili oko 17h.

Ova:

KLIK

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

clock-img

17.07.2013, 08:48

clock-img

Peace*

pencil-img

4881

Mi smo koristili Garnier faktor 20, čak smo i Luku poslednjih dana mazali time, i jedan dan je malko pocrveneo, ali tada je zaglavio sa drugarima oko 14h prskajući se iz pištolja. Ništa strašno, sledeći dan je već bilo crno.

Ovo, samo 20:

KLIK

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

clock-img

17.07.2013, 15:24

clock-img

mtajcica83

pencil-img

1527

Za svrca koristim Avene +50 faktor zastite, a sebe mackam sa Rilastilom +30.Doduse idemo u neko normalno vrijeme na plazu, cuvamo se sunca i crvenila.Kadf smo ujutru od 9 do 12,a popodne od 17 h..

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

clock-img

17.07.2013, 15:36

clock-img

Bebilina

pencil-img

2304

I dalje Jason Organic 45 i Veleda Organic After Sun za svo troje. Mm ima neki iz Francuske 50+ sto ja ne mogu pa ga podsetim da se namaze...
Sin ima zastitu od sunca na kolicima. Crna mreza sa neprovidnim krovom i pod tim je stalno. Ako je vani onda je to u hladu 10-17. Odelce sam mu narucila, stize za koji dan, kapu ima "legionarsku" sa zastitom za vrat, ali vise je skida nego sto nosi. Naocari nema sanse da nosi user posted image
Cera u skolu ide namazana, sa sesirom i tako se i napolju igra.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

clock-img

17.07.2013, 15:43

clock-img

Ana13

pencil-img

972

Ja koristim Avene celu kolekciju (za lice meni 30,mm faktor 50,za telo 30,za posle suncanja za telo i za lice,termalnu vodu...) vec par godina i stvarno sam prezadovoljna. Imaju i posebno za decu,ali to nisam probala.Mozda probam sledece leto user posted image

clock-img

18.07.2013, 15:38

clock-img

branki*

pencil-img

20828

ove godine za bozu uzimala eucerin za decu,faktor 5o.nije izgoreo uopste,po ceo dan smo bili na plazi,tamo je i spavao,ali dosta vremena je bio ispod suncobrana..za sebe sam uzimala niveu,ali se nisam bas redovno mazala..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

22.07.2013, 09:03

clock-img

adulence

pencil-img

7314

Ja sam ivi danas kupila carroten baby od 6-36 meseci...jel neko koristio?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

23.07.2013, 09:36

clock-img

ivaMark

pencil-img

2578

A sta mislite: da li da mazem bebu od tri meseca nekim zastitnim faktorom user posted image

clock-img

23.07.2013, 09:41

clock-img

Peace*

pencil-img

4881

Marko je imao 10 meseci kada sam ga prvi put vodila na more i nisam ga mazala, ali JAKO JAKO JAKO smo pazili. No, to je bila preporuka lekara zbog njegove problematične kože, te nisam merodavna.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

clock-img

23.07.2013, 09:46

clock-img

ivaMark

pencil-img

2578

Razmisljala sam da je ne mazem ni sa cim... koza joj je ok, nije problematicna (za sada) ali rekoh ajde da priupitam iskusnije user posted image
I sada je nesto ne izlazem preterano suncu... Hvala user posted image

clock-img

18.08.2013, 13:28

clock-img

lokica77

pencil-img

518

Sta mislite o Ladival spf 50 kids u spreju, razmisljam to da uzmem za K i ne znam trebala bi i nesto posle suncanja, predlozi?

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

clock-img

18.08.2013, 14:22

clock-img

viking

pencil-img

6644

Mi smo prošle godine koristili Ladival, nije bio u spreju nego krema, i bio je baš dobar, nismo izgoreli.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

18.08.2013, 14:39

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Ja posle sunčanja mažem deci Šaljićev melem ako se i malo zacrveni koža. A dobar je i za neke sitnije ogrebotine, i sl. tako da ti dođe kao neki univerzalni preparat za sve promene na koži.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

18.08.2013, 14:44

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Ivo, ja sam planirala Nemanji na moru da mažem Sebamed 50+.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

18.08.2013, 14:45

clock-img

Didy

pencil-img

7274


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Misliš? Da ne kupujem novu? Mislim, tačno će tada kada budemo na moru biti godinu dana od otvaranja.



Što ja volim ovu našu Anu! Kako ona sve shvata bukvalno.user posted image user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

18.08.2013, 14:49

clock-img

Didy

pencil-img

7274


IZVORNA PORUKA: Snelle

Ivo, ja sam planirala Nemanji na moru da mažem Sebamed 50+.



Ja imam sebamed (od prošle godine, da napomenem user posted image ) i stvarno dobro štiti, ali je jako gust i moja deca nekad izgube strpljenje dok im ne razmažem, počnu da se bune i kukaju i kako ih stežem.user posted image Sledeće godine ću definitivno uzeti neku drugu samo iz tog razloga.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

18.08.2013, 14:55

clock-img

New Mom

pencil-img

10345

Mi smo klincima sad koristili Niveu Kids 50+, u spreju je i u boji, pa je em laka za nanošenje em im je bilo zanimljivo što je plave boje.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

clock-img

18.08.2013, 14:57

clock-img

Didy

pencil-img

7274


IZVORNA PORUKA: New Mom

Mi smo klincima sad koristili Niveu Kids 50+, u spreju je i u boji, pa je em laka za nanošenje em im je bilo zanimljivo što je plave boje.



To moja sestra uzima mom sestriću već godinama, jako je zadovoljna i ne planira da menja.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

20.08.2013, 22:38

clock-img

lokica77

pencil-img

518

Hvala drustvo, bice Nivea ili Ladival sutra idem u soping pa cu videti.
Didy sta od Saljica jel Pronasol?
Drugarica moja se pre neki dan vratila sa letovanja sa bebom i ona je posle suncanja koristila Pavlovicevu sa uv zastitom, nije mi ni pala na pamet Pavloviceva a inace je koristim(onu bez uv zastite)

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

clock-img

20.08.2013, 22:56

clock-img

Didy

pencil-img

7274


IZVORNA PORUKA: lokica77

Didy sta od Saljica jel Pronasol?



Melop (nekadašnji jomelop).

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

25.05.2014, 19:11

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Danas sam uzela za decu ovu kremicu. Nadam se da je dobra. Bebac koristi samo Nivea kozmetiku, pa nisam htela da eksperimentišem sa ostalim markama. Javiću utiske.
user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

clock-img

25.05.2014, 19:14

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Minnice, deder taman prebaci ovo i u sponzorisanu temu KLIK u kojoj taman pričamo o istoj problematici.

BTW, i L koristi niveu ( a i ja user posted image )

< Poruku je uredio lesica RR -- 25.5.2014 19:15:35 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI