cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Proizvodi za sunce

  
clock-img

18.06.2012, 13:47

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Maslackic tebe bas mrzelo da ga namazes user posted image user posted image ,moj bi jos gore prosao kada bi ga ja mazala

clock-img

18.06.2012, 13:47

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

IZVORNA PORUKA: vonavoj

zene,a moze jedno pitanje? hocete li decu voditi na sunce kad je podne? pa da ne izgore jako?



Eh da, zaboravih na ovo da ti odgovorim. Ja Lanu nikad nisam izvodila u periodu od 12 do 18h. Čak i u 12h je prevruće i pretoplo, ali je naš park čitav u hladovini, pa budemo tu taman do vremena za spavanje. Inače, prošle godine, kada je imala godinu dana do 11h maksimalno smo bile napolju.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

18.06.2012, 13:57

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

ja sam mateji korisitila chicco 50 faktor,mi smo po ceo dan bili na plazi i napolju i uopste nije izgoreo.
inace i ja sam bila kao maslackov muz,namazala ja mateju i obrisem ruke po nogama,kuku meni ,sva sam bila u straftama celo leto,poludela sam,nisam izlazila iz farmerica celo letouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

18.06.2012, 14:02

clock-img

gagana83

pencil-img

6941


IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: vonavoj

zene,a moze jedno pitanje? hocete li decu voditi na sunce kad je podne? pa da ne izgore jako?



Eh da, zaboravih na ovo da ti odgovorim. Ja Lanu nikad nisam izvodila u periodu od 12 do 18h. Čak i u 12h je prevruće i pretoplo, ali je naš park čitav u hladovini, pa budemo tu taman do vremena za spavanje. Inače, prošle godine, kada je imala godinu dana do 11h maksimalno smo bile napolju.


Takodje ne izvodim dete napolje kad je velika vrucina, osim ako bas moram.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

18.06.2012, 14:13

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

pa to sam i htela da konstatujem,bitna je zastita,ali svakako decu necemo izvoditi po najgorem suncu..
a mom tati su ostale strafte od oriflame kreme,isto tako obrisali ruke..
inace i mm je jako beo,koristio je oriflame najjaci faktor i obavezno bela majicauser posted image ..

clock-img

18.06.2012, 14:56

clock-img

maslackic

pencil-img

2852


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Maslackic tebe bas mrzelo da ga namazes user posted image user posted image ,moj bi jos gore prosao kada bi ga ja mazala



zato sto je krem i jako se tesko razmazuje, sto nije problem kada se maze beba..ali lejda odraslog coveka..user posted image


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

clock-img

18.06.2012, 16:13

clock-img

Ana RR

pencil-img

34312

IZVORNA PORUKA: Snelle


Rekoše mi u apoteci da je trenutno deficit Sebamed-a.



Jeste, već dugo. Ja nigde nisam našla sebamed sa faktorom 30 i kupila sam eucerin.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

21.06.2012, 11:39

clock-img

mtajcica83

pencil-img

1527

meni je apotekarka predlozila sa svrca kremu za sunce Avene.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

clock-img

21.06.2012, 12:00

clock-img

Bebilina

pencil-img

2304

Mi maloj mazemo kremu sa 45 zastitnim faktorom (Jason kids organska) i oblacimo joj preko zastitno odelo sa faktorom 50. Uz to nismo na direktnom suncu 11-4. Nikad nije izgorela, to mi je najveca briga jer jednom kada koza izgori sanse za rak koze se dupliraju user posted image
Uvece posle 5 joj skinemo odelo i nosi klasican kupaci. Takodje na letovanje ne idemo u julu i avgustu, gde god da idemo izbegavamo da je tamo leto na vrhuncu. Njoj koza lepo i brzo tamni, ali zbog genetike imam razloga da je dodatno stitim dok god je na meni.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

clock-img

21.06.2012, 12:04

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

sta je zastitno odelo sa faktorom 50 ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

21.06.2012, 12:20

clock-img

Anoniman

Moram da pohvalim Chicco sph 50+. Juče smo moje dete i ja istu količinu vremena provele na suncu, u isto se vreme mazale, ona Chicco spf 50+ a ja Top ten Olive Oil spf 40. Ona se vratila bela a aj u opekotinama.

clock-img

21.06.2012, 12:20

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Ja prvi put čujem za zaštitno odelo, pa sam guglala i našla OVO. Gde to ima kod nas da se kupi? Bebilina?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

21.06.2012, 12:22

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

ja sam zaostala ali meni to lici na odecu user posted image
Zvercica , sve i da nadjem to negde bilo gde , sigurno nece hteti da nosi pogotovo na plazi , pogotovo da udje u vodu u tome

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

21.06.2012, 12:32

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Olga, pa i jeste odeća, ali baci pogled šta piše u gornjem levom uglu - "Sun protective clothing - all day - 100+ SPF Sun protection"
Inače, ja sam Lani kada je imala manje od godinu dana kupila šeširić koji je imaš zaštitu 50+. U pitanju je bio neki nemački proizvođač. Tražila sam opet i prošle godine, međutim problem je što oni proizvode takve šeširiće samo u bebećim veličinama.

< Poruku je uredio Snelle -- 21.6.2012 12:34:29 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

21.06.2012, 12:36

clock-img

Anoniman

kupila sam neki Top ten faktor za decu, 46, u spreju, navodno vodootporan, Luka gori pod njim kao nezdrav! :(

clock-img

21.06.2012, 12:36

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

pa da , ali ne vidim sastav koji je cini 100 % protective user posted image
ja svakako mazem M sa Nivea kids 50 i onda joj oblacim pamucnu belu majicicu prvih dana i u vodu i naravno sesiric koji nosi stalno ( i u vodi ) plus ne izlazak po najjacem suncu
mislim , ne znam koja je razlika izmedju bele pamucne majicice i ove odece ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

21.06.2012, 12:49

clock-img

Anoniman

a onda sva ta deca za 10-15god legnu u solarijum da spavaju... U tom kontextu, ja uopste ne razmisljam o raku koze, vec samo ne zelim sebi da komplikujem zivot opekotinama.

clock-img

21.06.2012, 12:52

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

ja joj oblacim tu majicicu jer ima dosta beo ten a dok je u vodi najlakse se izgori
posle jedno 4 - 5 dana skidam majicicu i kupa se samo namazana ali sesiric joj ne skidam
nadam se da cemo i ove godine proci bez opekotina

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

21.06.2012, 13:00

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Piše da obična majica ima zaštitni faktor od 5-9, a dermatolozi kao neki minimum
preporučuju zaštitni faktor od 15, pri čemu njihova garderoba nudi zaštitu od UV zračenja u iznosu od 100 SPF. Koliko sam shvatila fora je u njihovom patentiranom tzv Solumbra materijalu, koji ostaje nesmanjene zaštite tokom 500 pranja.
E tako, a sad odoh da im pišem mail i da tražim zaposlenje u Marketing Department-u  user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

21.06.2012, 13:02

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

napisi a ja cu da ti dam preporuku user posted image
e sad ako je ja namazem sa faktorom 50 i obucem obicnu majicicu to znaci da je ona zasticena sa 59 user posted image
i onda se ispostuje vreme do ponovnog mazanja
a sta onda se licem i vratom ? Oni su onda zasticeni samo sa 50 ?
i ako namazem pa obucem to odelo onda je zastita 150 , znaci da moze da bude 150 minuta na jarkom sunu ? Totalno sam se pogubila i nadam se da je neko razumeo moju dilemu user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 21.6.2012 13:05:08 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

21.06.2012, 13:05

clock-img

Anoniman

Mi smo se ove godine svi upalili. Moja greska, priznajem. Sisli smo u nezgodno vreme, deca su duze spavala posle puta, i kao, samo se okupamo i bezanija... Ahaaa mozete misliti da je tako bilo. Uglavnom, posle 2 dana Melopa, majce, suncobrani, cuda... Oni su dobro, a meni ramena i ledja i dalje gore. Ali izes mene, samo kad su oni dobro.
Vise ne znam kome sam pisala, ali mi je bitno da vide zene pa cu velikim slovima pisati, a Olgu zamoliti da me prekopira i u temu o ekcemima:
OVE GODINE JE SUNCE KRITICNIJE NEGO PROSLE, MARKA JE TEZE KONTROLISATI, I NISMO USPELI DA IZBEGNEMO ZASTITNI FAKTOR KAO PROSLE GODINE. KORISTIM TOP TEN 46 U SPRAY-U. CAK SAM GA I MELOPOM MAZALA JER JE IZGOREO, KOZA SVE LEPO TRPI, BEZ IKAKVIH PROBLEMA, PU PU PU.

clock-img

21.06.2012, 13:06

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Ja se kunem u Bilbou kids zastitni faktor 30. Mazala sam Luku i prosle godine. Ove godine je kod nas pakleno i vruce je u svako doba dana, ali krema u spreju je cudo...user posted image

clock-img

21.06.2012, 13:08

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Mm je kupio u USA za Vanju majcu sa 100% zaštite. Majca je i za kupanje i za sedenje na plaži.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

21.06.2012, 13:12

clock-img

Anoniman

ja sam u apoteci dobila majcu od Avene, pogledala sam sastav, cista sintetika, i poklonila je dalje. Marko nosi samo pamuk.

clock-img

21.06.2012, 13:12

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Mislim da ce svaaasta da izmisle da bi zaradili. Od svake muke napravi se veca radi jos vece zarade..

user posted image