cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja Batič alias Agnes77

  
clock-img

22.08.2010, 19:34

clock-img

red sonia

pencil-img

633

ja tek sad ovo vidimuser posted image
poslala sam e/mail,nadam se da nije kasno
stavite me na spisak

clock-img

28.08.2010, 22:31

clock-img

Anoniman

Hvala za vašu podršku u peticiji MINUTA VAŠEG VREMENA ZA VJEČNU LJUBAV
DVIJU DJEVOJČICA I NJIHOVE MAMA JANJE!

clock-img

28.08.2010, 22:34

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Jel imate novosti?user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

28.08.2010, 22:57

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

kasnim ko i obično!
jel ima nekih novosti i da li treba još potpisa?

< Poruku je uredio Modessty -- 28.8.2010 22:58:17 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

29.08.2010, 13:50

clock-img

Urbana

pencil-img

159

IZVORNA PORUKA: Tatamata

Intervju: Janja Batič alias Agnes77

Tokom prilično dugog postupka usvajanja dete ne raste u stomaku, ali ipak raste u srcu! Agnes77 je sa suprugom u postupku usvajanja dve romske devojčice iz Makedonije i njena duga borba je izazvala velike simpatije i podršku Ringeraja zajednice

pročitajte intervju...



Agnes prvo sam procitala ovaj intervju, a potpom pogledala slike misleci da je sve gotovo, reseno i odobreno. Odusevila si me tvojim entuzijazmom i prosto sam bila zadivljena da neko danas moze biti u stanju da svet posmatra toliko kroz roze naocare.
Moram da ti kazem da pre nego sto sam nastavila da citam dalje postove, odmah su mi pale na pamet sve one NL emisije, price od mog kolege.....zasto Holandjani ne usvajajnu decu iz Bugarske i Rumunije......i uopsteno sa Balkana, a posebno ne romsku decu. Govorim ti o Holandjanima, jer ako neko usvaja decu bez predrasuda iz celog sveta, onda su oni sigurno ubedljivo na prvom mestu. Ali eto ucestalost losih primera i losa iskustva ponekad su ispred zelja.
Jednostavno ..... mnogi su imali probleme ne toliko sa usvajanjem, jer oni su bili spremni i "legalno" su ih kupovali, kao sto bi i ti mogla, ali ta nomadska deca su ili znala pobeci ( posebno ako su usvojeni posle pete godine ) ili se pak znala sira bioloska porodica nakaciti na vrat usvojenim roditeljima. 
U svakom slucaju oni to vise ne rade.
Ako se ne varam ovaj tvoj slucaj je upravo taj primer.
Dakle Romi u dogovoru sa zvanicnom institucijom prodaju decu.

U svakom slucaju ja ti zelim svu srecu, i da uskoro usvojis decu ( ovu ili neku drugu )







_____________________________

Zdravo zivi, puno radi, ne zavidi i ne kradi.

clock-img

30.08.2010, 08:05

clock-img

agnes77

pencil-img

44

IZVORNA PORUKA: Modessty

kasnim ko i obično!
jel ima nekih novosti i da li treba još potpisa?



treba treba još potpisa ... pošto sad se ne zna, dali oni sad pričaju istino ili ne ... kako sam več pisala prvo so nas odbili, naše dokumete su vratili na prvi centar i tamo so nam kazali, da sad prvi centar uradit če predlog i poslati ga na komisijo. No sad dokumenti za djevojčice još nisu stigli na taj centar.  Vidjet čemo u toku nedelje, dali dobiju dokumente ili ne ... ahh user posted image

clock-img

30.08.2010, 15:30

clock-img

degu

pencil-img

11332

Možete i mene staviti na spisak, poslala sam mail user posted image

clock-img

31.08.2010, 13:21

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

poslah mail konačno!

Agnes želim ti da ubrzo držiš svoje devojčice u naručju!user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

03.09.2010, 20:11

clock-img

agnes77

pencil-img

44

još uvjek ništa novo ... ako u sledeči nedelji ništa se ne dogodi, peticija bit če spremna ... za sad imamo 984 potpisa ali se nadam da dobijemo 1000, vidjet čemo

u znak zahvalnosti user posted image ... tuga, radost sve zajedno ... čardaš
http://www.youtube.com/watch?v=Op7GsUAiRnM&feature=related

clock-img

20.09.2010, 13:48

clock-img

dunja RR

pencil-img

30389

Agnes draga ima li nekih novostiuser posted image

clock-img

21.09.2010, 23:14

clock-img

dunja RR

pencil-img

30389

Agnes javi nam ako ima šta novo user posted image

clock-img

28.09.2010, 00:25

clock-img

dunja RR

pencil-img

30389

Agnes draga javi nam se, čekamo vesti i držimo palčeve user posted image

user posted image

clock-img

28.09.2010, 01:08

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Poslala sam mejl...
Ja sam idiot koji je tek sad video ovo!
Bas me je dotakla pricauser posted image
Agnes,drzimo ti fige.






_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

05.10.2010, 21:52

clock-img

dunja RR

pencil-img

30389

Agnes čekamo vesti i navijamouser posted image

clock-img

05.10.2010, 22:03

clock-img

agnes77

pencil-img

44

evo mene, teško je zaista teško ali barem sad opet čekamo komisiju ... nov centar, nov predlog i sad da vidimo koliko vremena jim treba da odluče ... šta da kažem, sad je to več drugi cendar, drugi socialni radniki koji su nas odabrali za najbolje roditelje za djevočice ...

samo se nadam da če komisija nas potvrditi i ne opet izmisliti nešto ... potpisi još uvjek dolaze ...
fala puno za vašu poddrško, kad ima nešto novo, ja ču isti dan napisati na forum ... a jedina informacija koju trebamo je da su papire slali na ministerstvo u Ljubljano ... ufff to čekamo več od aprila ...

pa možda dočekamo još ove godine ...

clock-img

05.10.2010, 22:34

clock-img

dunja RR

pencil-img

30389

navijamo da ovaj put pravda pobediuser posted image

clock-img

05.10.2010, 22:39

clock-img

agnes77

pencil-img

44

IZVORNA PORUKA: dunja RR

navijamo da ovaj put pravda pobediuser posted image



user posted image  bilo bi več krajno vreme, jel tako

clock-img

05.10.2010, 23:39

clock-img

dunja RR

pencil-img

30389


IZVORNA PORUKA: agnes77

IZVORNA PORUKA: dunja RR

navijamo da ovaj put pravda pobediuser posted image



user posted image  bilo bi več krajno vreme, jel tako


naravnouser posted image

clock-img

09.10.2010, 21:56

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Joj,evo i moj potpis anajid,poslala sam mail!Nadam se da nije kasno!

clock-img

12.10.2010, 22:57

clock-img

agnes77

pencil-img

44

nije nije kasno user posted image

clock-img

17.10.2010, 17:03

clock-img

agnes77

pencil-img

44

puno puno hvala za podrško, hvala za sve potpise i poddško u grupi, još uvjek čekamo na komisijouser posted image ... RR zajednica zaista je uradila puno puno za nas i se nadam da uskoro dođemo do kraja

http://www.facebook.com/group.php?gid=116531305059600

http://www.ringeraja.mk/forum/m_102469/mpage_22/tm.htm#132064

clock-img

17.10.2010, 17:06

clock-img

dunja RR

pencil-img

30389

agnes77 navijamo user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.10.2010, 17:12

clock-img

agnes77

pencil-img

44

fala Dunja, kad gubim nadu uvjek nešt dobro se dogodi i daje mi snagu. Ali trebamo kraj, teško je živeti tako na pola i čekati dali uskoro budem mama ili ostajem bez djevojčica ... ah teško je misliti na touser posted image

clock-img

08.11.2010, 15:32

clock-img

agnes77

pencil-img

44

 Kod nas nisto novo, cekamo na komisijo, no u medijima se javila katastrofalna vest ...

Skandalozno: USVAJANJE DECE prekinuto zbog neefikasnosti Ministarstva za rad i socijalne politike
Zbog kompjutora  i dalje deca ostaju  bez majke

Od juna kad su napravene  promene u Zakonu o porodici, koJi su takoe u vezi sa cinjenicom da kompjutor ce odabrati roditelje za sirocad, sest meseci od tada ni jedno dete nije bilo usvojeno, jer nema  komjutorskog programa koji radi tabele. U MakedoniJi nikada niJe bila toliko dece koji cekaju  na usvajanje. Dom za djeca u Bitoli je  pun, ima  kapacitet za 100 dece, ali trenutno ima jih tamo120.



http://www.vest.mk/?ItemID=AFC10030B4818F44A0CDE072A8B9B67F

clock-img

08.11.2010, 22:51

clock-img

dunja RR

pencil-img

30389


IZVORNA PORUKA: agnes77

 Kod nas nisto novo, cekamo na komisijo, no u medijima se javila katastrofalna vest ...

Skandalozno: USVAJANJE DECE prekinuto zbog neefikasnosti Ministarstva za rad i socijalne politike
Zbog kompjutora  i dalje deca ostaju  bez majke

Od juna kad su napravene  promene u Zakonu o porodici, koJi su takoe u vezi sa cinjenicom da kompjutor ce odabrati roditelje za sirocad, sest meseci od tada ni jedno dete nije bilo usvojeno, jer nema  komjutorskog programa koji radi tabele. U MakedoniJi nikada niJe bila toliko dece koji cekaju  na usvajanje. Dom za djeca u Bitoli je  pun, ima  kapacitet za 100 dece, ali trenutno ima jih tamo120.



http://www.vest.mk/?ItemID=AFC10030B4818F44A0CDE072A8B9B67F



user posted image user posted image user posted image

strašno....


draga navijamo i dalje, valjda će i ovome doći kraj user posted image user posted image user posted image