cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Temperatura (sirup i čepići)

  
clock-img

22.03.2011, 15:07

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

znam, najbolji su
umoci puno u pavlovicevu, savij bebi nogice u kolenu, podigni ih (da lezi na ledjima) i stavi cepic, a onda drzi guzu rukama...sta cu, mucenje, ali zarad viseg cilja user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

22.03.2011, 15:08

clock-img

Anoniman

Jeco, i Neša je provalio kako da "istisne" čepić, pa to svaki put radiuser posted image Znam da to ne može da ih boli, takođe verujem da im nije prijatno...ali to je sekunda, a tako brzo delujuuser posted image

clock-img

22.03.2011, 17:55

clock-img

Kvrkac

pencil-img

226

Hvala Jeco sto si mi odgovorila user posted image

clock-img

24.03.2011, 10:55

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Ja nisam nikad davala te cepice Tari, a evo ove godine vec treci put upala grla user posted image user posted image user posted image user posted image ja neznam sta se desava!
Sinoc 39,7 cak...pa Febricet, pa masiranje alkoholom pa tusiranje... ma muka ziva, niti ona spava niti mi..a da ne pricam sto po citav dan nista ne jede user posted image

clock-img

25.03.2011, 16:16

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Sinoc T 40,3user posted image user posted image user posted image   ovo je uzasss!

Idemo sad kod Dr opet  , vec 3 dana ne spada T ,  dete NISTa ne jede user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.03.2011, 09:34

clock-img

mejvis

pencil-img

1690

Nama se u četvrtak vratila temperatura, 39,6! Taman je u ponedeljak prestala i dete krenulo da jede, kad ono nanovo. Bili u petak kod doktorke, vadili krv, CRP preko 60 a treba da je do 6 a leukociti14! Kaže doktorka početak upale pluća. A on pun šlajma, ne jede ništa....user posted image
U petak dobijemo antibiotik Cedex, ako mu bude bolje do nedelje a ako ne inekcije. I pored Cedex-a ostavila nam je baktrim koji je pio do tada.
I stvarno od sinoć počeo lepo da jede, noćas nije imao temperaturu...pu,pu. Sad će da dodje doktorka da ga pregleda (pošto nam je kuma).
Kaže za taj cedex da je to najnoviji antibiotik, da je dosta jak i da je zamena za inekcije....Sad videćemo....

clock-img

27.03.2011, 09:38

clock-img

zoća

pencil-img

1957

mi smo bili na panklavu pošto je opet dobio temperaturu uveli su mu pancef dve nedelje već pije samo antibiotike sada se bojim gljivica samo mi još to fali,taman krenu leukociti da padaju pa opet skok juče su mu bili 16

clock-img

27.03.2011, 10:37

clock-img

mejvis

pencil-img

1690

Zoćo a jel ima proliv? Mi i sa tim imamo problema od antibiotika a probiotici slabo pomažu....

clock-img

14.04.2011, 19:18

clock-img

Tea2

pencil-img

1014

Dva puta nisam ni posumnjala da moj sin ima temperaturu,bio je malccice vruc-leto...Setamo,a on sve nesto lezi na klupama,ali se smeje,igra...Slucajno iymerim-39,imao je jaku upalu grla.Prosle zime celog dana skace,i nesto rano zatrayi da spava,iymerim-povisena.Imao je tada upalu uva..On je prosto takav,ne pokazuje da ga nesto boli ,a iygleda da je i ova malena ista kao on.Bude im malotoplija glava nego inace,ali kod nas to nije sigurna metoda.

clock-img

14.04.2011, 19:20

clock-img

Anoniman

Eto vidiš , ja nikad Nini ne proverim temperaturu , pipnem pa“ako nije vruća ne merim ... user posted image

clock-img

14.04.2011, 19:24

clock-img

zoća

pencil-img

1957

kod beba periferija odnosno ruke i noge čak budu i hladne meni se sa Mihajlom dešavalo da ajde čisto da izmerim ono 39,7 a uopšte nije toliko vruć

clock-img

14.04.2011, 19:35

clock-img

bokicans

pencil-img

1949

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Eto vidiš , ja nikad Nini ne proverim temperaturu , pipnem pa“ako nije vruća ne merim ... user posted image




E ja sam zapamtila kako  kaze dr ,Temperatura se ne pipa -nego meriuser posted image

Pošto sam i ja radila tako kao i ti.

clock-img

14.04.2011, 19:51

clock-img

Anoniman

Evo sad sam izmerila da budem mirna . Aksilarno ima 36,9 , rektalno 37,6 . Znači , ok smo .

clock-img

14.04.2011, 19:56

clock-img

Tea2

pencil-img

1014

Znači , ok smo .

super

clock-img

22.04.2011, 22:50

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

L ima temperaturu jos od juce. Oko 15h joj je bila 38.5C, pa sam joj dala Paracetamol, spala, nakon 5-6 sati opet, opet Paracetamol i tako danas cijeli dan user posted image Isli smo u DZ, dr je pogledala, kaze pluca cista, grlo cisto, usi OK, prepipala je cijelu, nista je ne boli. Rekla nam je da odradimo sutra krv i urin i bris iz grla na streptokok (jer joj se i zadah osjeca user posted image ), ali nije ni ona sama sigurna da li labaratorije sutra rade. Ja ne znam sta cu ako ne budu radili? Zasto su mi djeca uvijek bolesna pred vikend ili jos gore pred veliki praznik? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

22.04.2011, 22:55

clock-img

Diabla

pencil-img

1013

E pi!!!!!! Tako je i David za novu god i Bozic! i uvijek nedeljom! A rade ti privatnici sutra sigurno, Vend ili Analitika. Pa kako je ona? Jede li? cu zadah joj se osjeca, D. vazda smrdi iz usta, kad jedu sve i svasta! 

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

clock-img

22.04.2011, 22:58

clock-img

Anoniman

Luka ima zadah čim počinje da se razboljeva. Po zadahu znamo dal je nešto bzvz ili ne.

clock-img

22.04.2011, 23:00

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

ja nisam znala da rade subotom inace, ali dr kaze da bi trebalo da rade? jao ma nadam se da cemo to odradit sutra, da sam mirna i neka joj da nekakakv antibiotik, nece je ubit user posted image

A zadah iz usta...kao stvara se zato jer dise na usta, pa se tako razmnozavaju bakterije i one zapravo smrde user posted image Katastrofa, ne pitaj me. Dzaba joj i zube operemo sto puta, ono se osjeca user posted image

A inace jede Ok cim spadne T, ali prije toga nece ziva nista. A problem mi je i da joj dam sirup, stavlja ruke preko usta, nece da pije user posted image


< Poruku je uredio choopa choops -- 22.4.2011 23:01:41 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

22.04.2011, 23:19

clock-img

Anoniman

Ja bih trebala sutra voditi decu da im se vadi krv. Luki da se radi ASTO zbog šarlaha, a Marku KS zbog eozonofila. A tako mi se ne da. Obojici treba da se vadi iz vene. Aj za Marka ne brinem, mali je, i na žalost - navikao je. Ali Luka... user posted image
I toliko mi se ne ide... baš sam neodovorna... sve se pravdam praznicima, putovanjem...

clock-img

22.04.2011, 23:23

clock-img

bratzz

pencil-img

982

Tasha drzi se, bas mi je zao sto se Marko toliko namucio, a Luka je veliki sigurno ce se poneti hrabro kako decaku i dolikuje user posted image

clock-img

22.04.2011, 23:26

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

IZVORNA PORUKA: Tash

Ja bih trebala sutra voditi decu da im se vadi krv. Luki da se radi ASTO zbog šarlaha, a Marku KS zbog eozonofila. A tako mi se ne da. Obojici treba da se vadi iz vene. Aj za Marka ne brinem, mali je, i na žalost - navikao je. Ali Luka... user posted image
I toliko mi se ne ide... baš sam neodovorna... sve se pravdam praznicima, putovanjem...



I ja ne znam kako cu sa L user posted image Prosli put su joj vadili iz prsta, ali je rekla kako se bas namucila i da bi radje iz vene, kao brze bi zavrsila. user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

22.04.2011, 23:35

clock-img

Anoniman

Pa da, mene realno manje boli iz ene nego iz prsta, ali mislim da je njima strašan taj momenat zatezanja ruke. Šta znam. Baš mi frka, još bih morala sama sa njima dvojicom, i to mi se nikako ne radi. user posted image A osećam se grozno što je tako, što odlažem. Mislim da ću ujutru nazvati dr da pitam mora li se taj ASTO baš 3 nedelje nakon početka antibiotika, ili može kad se vratim iz Pešte. To bi mi u mnogome olakšalo stvari. 

clock-img

22.04.2011, 23:39

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

IZVORNA PORUKA: Tash

Pa da, mene realno manje boli iz ene nego iz prsta, ali mislim da je njima strašan taj momenat zatezanja ruke.



I ja mislim user posted image . Ja cu ih zamolit ako moze iz prsta, samo joj ih moram prvo dobro ugrijat. I nas dvije cemo same. MMa ni ne vodim, ne treba mi jos jedno dijete tamo, on pada u nesvjest user posted image user posted image

Pitaj nista te ne kosta.user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

23.04.2011, 15:10

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

T i dalje preko 38.5. Nalazi odradjeni, streptokoka nema, CRP 20, urin kritican, ali kao sve u granicama normale ako je virus, a moze bit da je urinarna infekcija, ali treba raditi urinokulturu, a nista ne radi sutra user posted image Jbg.Ovo je vec treci dan, do ponedeljka cu da siznem.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

23.04.2011, 16:08

clock-img

zoća

pencil-img

1957

Čupo ni u ponedeljak se ne radi