cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: coca cola

  
clock-img

19.01.2011, 22:01

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

I mm je bio zavisnik ali evo već godinama je čist user posted image hvala bogu! Sad je ne kupujemo ni za goste user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.01.2011, 22:05

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

IZVORNA PORUKA: New Mom

Zato meni kafa ne treba (niti je pijem).user posted image



new mom, pa sve mogu da prepisem user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

19.01.2011, 22:08

clock-img

magnetic

pencil-img

3044

PEPELJUGICE pa jel' to tebi danas godisnjica kako si clan rr-auser posted image

malo sam off

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

clock-img

19.01.2011, 22:18

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

jaoooo jeste, nisam ni primetila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

19.01.2011, 22:45

clock-img

Anoniman

Mogu, i ne moram da je pijem...pre ću popiti neki sok od višnje ili jagode..ili koktu...mmmm, sa limetomuser posted image

clock-img

19.01.2011, 22:47

clock-img

New Mom

pencil-img

10345

Sok od višnje ili kokta - može i to, ali nema mi zamene za taj osećaj otvaranja limenke i gutljaj hladne kole... Mmmm... (kao pravi zavisnik!user posted image )

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

clock-img

19.01.2011, 22:48

clock-img

indy_25

pencil-img

4228

Rijetko popijem gazirano i moji ukucani takodje rijetko mozda nekoliko  puta godisnje i to fantu sokatu ljeti.

clock-img

19.01.2011, 22:49

clock-img

Anoniman

Ja baš nemam nijednu namirnicu bez koje " ne mogu da živim". Ima onih koje obožavam, koje mogu jesti svaki dan, a opet mi nije problem ni da ih ne jedem mesecima. Navikla na dijeteuser posted image

clock-img

19.01.2011, 22:52

clock-img

maja19

pencil-img

657

Pepeljugo cestitke na godisnjici..ja volim ili ti obozavam mesavinu coca cole i fante orange...

clock-img

19.01.2011, 22:56

clock-img

Anchy_Ljuba

pencil-img

461

Uf, ovo je definitivno moja tema... user posted image
Pre trudnoce sam je volela i nije bilo dana a da je nisam pila, i guarana je bila na dr mestu. Medjutim guarana je stetna tako da sam cepala Coca-colu minimum 2l u trudnoci, najvise 4l.
Znam al sta cu kad ne mogu bez nje.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

clock-img

19.01.2011, 23:22

clock-img

Diabla

pencil-img

1013

Uuuaaaa!!!!! PEPSI RULES!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
"> user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

clock-img

19.01.2011, 23:43

clock-img

viking

pencil-img

6644

Ja obožavam Coca Colu i Cocktu, volim i Fantu ali se stvarno trudim da ih pijem što manje, tako da popijem možda flašu mesečno. Leti malo više. Ali da se ja pitam, pila bih svaki dan, stvarno je volim.

A imam druga koji kad dođe u kafić odmah naruči dve Coca Cole, da ne cima konobara, jer zna da mu jedna nije dovoljna.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

20.01.2011, 00:32

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

IZVORNA PORUKA: maja19

Pepeljugo cestitke na godisnjici..ja volim ili ti obozavam mesavinu coca cole i fante orange...



hvala majo user posted image

nisam nikad probala mesavinu, hmmmm.......
mada ja sam toliki fan coca cole da.....nista ja tu ne bi dirala! user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

20.01.2011, 00:35

clock-img

indy_25

pencil-img

4228

IZVORNA PORUKA: Nedja

Ja baš nemam nijednu namirnicu bez koje " ne mogu da živim". Ima onih koje obožavam, koje mogu jesti svaki dan, a opet mi nije problem ni da ih ne jedem mesecima. Navikla na dijeteuser posted image



Ovo ko da sam ja pisala isto tako Nedja je i sa mnom.

clock-img

20.01.2011, 00:36

clock-img

tijana86

pencil-img

1082

ovako cu i ja

clock-img

20.01.2011, 00:37

clock-img

tijana86

pencil-img

1082

mada sam se tesko navukla na vodu, jaja i pomorandze

clock-img

20.01.2011, 10:54

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

IZVORNA PORUKA: tijana86

mada sam se tesko navukla na vodu, jaja i pomorandze



uhh, ja ne bih prezivela ni dan da to jedem user posted image
ja zivim na plazmi, cokoladicama i koka koli user posted image najgora sam user posted image

ovo naravno ne vazi za ishranu u toku dojenja, bila sam krajnje disciplinovana user posted image



_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

20.01.2011, 16:52

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Za ove kokakoličare user posted image KLIK

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

30.10.2016, 15:40

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Moja deca obozaavaju koka kolu a ja bas ne volim da je piju ( ne volim ni jedan sok ali taj pogotovo) a ko za inat taj im je omiljeni mislim. Ponekad kad se nadjemo negde dam im po malo, dva prsta u casi CC.

clock-img

30.10.2016, 15:54

clock-img

branki*

pencil-img

20828

volim,ali izbegavam da je kupujem.mm je obozava,a i sin voli.doduse i ja volim,ali kao sto rekoh izbegavam da je kupujem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

30.10.2016, 16:20

clock-img

MasnaMasnica

pencil-img

1639

Volim. Ali mislim cu da proredim kupovanje. Nesto mi ne prija u zadnje vreme.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

clock-img

30.10.2016, 16:24

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Ja je volim, folim i Fantu i Sveps ali izbegavam. Kuci nikad ne pijem, ni u kaficima, samo kad odem na neko slavlje
Una nikad nije ni probala nista od gaziranih sokova.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

30.10.2016, 16:27

clock-img

Animsaj9

pencil-img

2911

posle rostilja ,pljeske obavezno i kokica

clock-img

30.10.2016, 16:30

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

O daaaa rostilji kokiska obavezno mada je meni super i sa picomni sa sarmon!

clock-img

30.10.2016, 16:32

clock-img

suzi kju

pencil-img

6502

Joj ma ide uz sve, i stvarno je navlakuša teška...