cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Uskršnji zekani i ostali slatkiši

clock-img

13.04.2014, 22:19

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Mi cemo kapkejk-zeke i jaja,Andrea ce da bude zaduzena za dekoracijuuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

19.04.2014, 19:15

clock-img

New Mom

pencil-img

10345

user posted image
Vrlo jednostavna dekoracija, al sam srecna jer sam prvi put u zivotu pravila fondan.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

clock-img

20.04.2014, 11:49

clock-img

Torbica

pencil-img

8283

NM, preslatko je user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle

clock-img

23.04.2014, 12:25

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Super NM prava Uskrsna torticauser posted image
Ja sam prvi put radila šunku u kruhu
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

17.04.2019, 11:44

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

O, deco, vi ovu temu niste videle odavno user posted image
Evo Uskrs u nedelju (po gregorijanskom) a evo i Vaskrs (po julijanskom) i ovde pusto.
Šta ćemo kuvati, peći, kakve kolače da pravimo?
Ja ću klasika: šunka, kobaja, jaja, ren, zelenilo- to je doručak
ručak: supa svatovska user posted image sa knedlama ( šta ću s mesom i zeleni da l ću i sosove praviti? Ako napravim ništa više jesti nećemo. Mislila sam da stavim i u rernu but sa voćem, mladi krompir- posebno, zelena salata
Slatkiši su mi problem, posle nedelju dana razmišljanja, mooožda, ću da napravim oblatne ( one samo mleko i šećer +čokolada i špecije user posted image , bez mlevenog keksa ne može da prođe- onda ona salama i gledam se sa receptom za kaks tortu: pavlaka, šlag, crveno voće. ( to samo zato jer moj šporet hropće na samrti pa ne bih da stavim da se peče piškota i da on ispusti dušu)
Mislim da mi je kolača previše ali dolaze polivači pa ne mogu manje
I tako.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

17.04.2019, 12:53

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Ja cu ovaj RR Uskrsnji rolat sa spanacem i nakopovacu jos gomilu sireva i dimljenih specijaliteta.


Ako idemo kod mojih u goste spremicu samo pljeske za rostilj a ako ostajemo kuci porucicu i rolovano pile. 
Probala bih i lisnatu cvet pogacu ali to ce vec zavisiti od raspolozenja posto se malo duze sprema. 
Od polupanih jaja mimoza salatu. 
Dezert cu kupiti- Stamevski rolat tortu. 


_____________________________




clock-img

17.04.2019, 12:59

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Ja još uvek ni ne razmišljam o tome. Možda ćemo ići kod mojih i u tom slučaju ću zamesiti lisnatu pogaču i napraviću neki kolač ili torticu. Moji za doručak uvek spremaju kuvanu šunku i svake godine kažem da ću je i ja spremati pa nikad to ne uradim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

17.04.2019, 16:55

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945


IZVORNA PORUKA: Olga75

O, deco, vi ovu temu niste videle odavno user posted image
Evo Uskrs u nedelju (po gregorijanskom) a evo i Vaskrs (po julijanskom) i ovde pusto.
Šta ćemo kuvati, peći, kakve kolače da pravimo?
Ja ću klasika: šunka, kobaja, jaja, ren, zelenilo- to je doručak
ručak: supa svatovska user posted image sa knedlama ( šta ću s mesom i zeleni da l ću i sosove praviti? Ako napravim ništa više jesti nećemo. Mislila sam da stavim i u rernu but sa voćem, mladi krompir- posebno, zelena salata
Slatkiši su mi problem, posle nedelju dana razmišljanja, mooožda, ću da napravim oblatne ( one samo mleko i šećer +čokolada i špecije user posted image , bez mlevenog keksa ne može da prođe- onda ona salama i gledam se sa receptom za kaks tortu: pavlaka, šlag, crveno voće. ( to samo zato jer moj šporet hropće na samrti pa ne bih da stavim da se peče piškota i da on ispusti dušu)
Mislim da mi je kolača previše ali dolaze polivači pa ne mogu manje
I tako.




Olga, svidja mi se tvoj meni. Ja jos nista nisam smislila. user posted image Znam samo da ce da bude domaca supica.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

17.04.2019, 17:44

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Ja ove godine nista 😁 mama pravi rucak i tortu da joj se cerka ne muci za rodjendan

clock-img

14.04.2022, 11:02

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Dajte neki recept po kome pravite kapkejk?

Ove godine za Uskrs idemo u goste tako da jaja farbamo u cetvrtak i to je to.

_____________________________