cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Rođendanske torte

  
clock-img

20.07.2012, 23:45

clock-img

madre

pencil-img

6600

ana, ja sam za bogijev rodjus narucila kinder tortu, svi smo se oduseviliuser posted image ali je pitanje po kom receptu su pravili... i vervatno svi prave razlicito... takodje, mislim da je dobos torta dobar izboruser posted image a i reforma je njam, njamuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

20.07.2012, 23:46

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Pa da, već sam rekla da pravim jednu plazma tortu za decu (a dece će biti jedva 5 komada user posted image ) tako da ova velika ide nama matorima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.07.2012, 23:47

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Jao, moram sve te torte da nađem na netu, ne znam vam ja to ni sa čim je ni kako izgleda user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

03.08.2012, 12:04

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Zna li neko finu radnjicu u NS gde prodaju samo fondan figurice???

Ja sam za Hanin prvi rodjendan vec smislila tortu i narucila, ali ce moja mama jos jednu praviti, pa bismo od gore samo figure, a i zanima me za ubuduce, jer ja Bas celu fondan bas i ne volim, al bar figurice da ima zbog decice!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 3.8.2012 12:05:16 >

clock-img

03.08.2012, 12:17

clock-img

red3lilu

pencil-img

1237

OVU fantastičnu tortu sam pravila za Nidžin 2. i 3. rođendan.... neopisivo je ukusna...

clock-img

03.08.2012, 16:47

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Nama se priblizio rodjendan,ja cu da napravim plazmu zato sto je mm i Andrea vole i najlaksa mi je za oblikovanje,a moja mama ce da napravi dobos....Narucila sam figurice,samo jos da kupim fondan i nadam se da cu uspeti da je napravim kako sam zamislilauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

09.08.2012, 13:10

clock-img

Anoniman

Gde da odnesem sliku da mi se napravi ona jestiva za tortu? Ko to pravi?

clock-img

09.08.2012, 13:12

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067


IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Gde da odnesem sliku da mi se napravi ona jestiva za tortu? Ko to pravi?



Aaaa, spremaš se za 22. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

09.08.2012, 13:13

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Zna li neko finu radnjicu u NS gde prodaju samo fondan figurice???

Ja sam za Hanin prvi rodjendan vec smislila tortu i narucila, ali ce moja mama jos jednu praviti, pa bismo od gore samo figure, a i zanima me za ubuduce, jer ja Bas celu fondan bas i ne volim, al bar figurice da ima zbog decice!



Da, imaš u gagarinovoj jednu, tu gde je ugao gagarinove i omladinskog pokreta, ima dugačka zgrada sa lokalima u prizemlju, tu se prodaju svakakva čuda za torte.

Spremam se Alexx, a ti?user posted image Samo što mi slavimo 18.user posted image

< Poruku je uredio Nedja RR -- 9.8.2012 13:14:00 >

clock-img

09.08.2012, 13:13

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145


IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Gde da odnesem sliku da mi se napravi ona jestiva za tortu? Ko to pravi?


pitaj tašu, ja sam joj pre 2god čini mi se slala link i bila je zadovoljna kako su joj uradili....ako se dobro sećam

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

09.08.2012, 13:13

clock-img

minavb

pencil-img

12959


IZVORNA PORUKA: red3lilu

OVU fantastičnu tortu sam pravila za Nidžin 2. i 3. rođendan.... neopisivo je ukusna...


Znači (kad moram ovako da kažem) bukvalno mi ispala vilica kad sam videla ovu tortu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

09.08.2012, 13:14

clock-img

Anoniman

Hoću Jeco hvala puno. I meni se dopada da kinder pinguin, ali mislim da ću opet mišovu kasato, ili moju prešs, razmisliću u šta ću da se upuštamuser posted image

clock-img

09.08.2012, 13:16

clock-img

MicinaMama

pencil-img

3548

minavb mogu misliti kako je dobra torta!

clock-img

09.08.2012, 13:17

clock-img

MicinaMama

pencil-img

3548

red izvini draga meni mozak trokirao ovu si tortu ti pravila sto je mina komentarisala...

clock-img

09.08.2012, 13:17

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

nedjo, otkucaj jestive slike za torte u google, da ne postavljam ovde link da reklamiram user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

09.08.2012, 13:19

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Ja se ne upuštam u takve kuhancije, ja ću da poručim Munja Mekvin tortu i nek ide život. Mi ćemo samo obeležiti u uskom krugu ljudi user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

09.08.2012, 13:22

clock-img

Olga75

pencil-img

20593


IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Gde da odnesem sliku da mi se napravi ona jestiva za tortu? Ko to pravi?


oni u podzemnom stampaju svasta na sve pa mozda prave i te jestive slike user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

09.08.2012, 13:23

clock-img

Anoniman

KLIK, ali link ne radi više.  user posted image

clock-img

09.08.2012, 13:27

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

http://www.jestiveslike.com/

nesto mi ne da da napravim link user posted image

< Poruku je uredio Jeca* -- 9.8.2012 13:28:27 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

09.08.2012, 13:32

clock-img

Anoniman

Uf bre, to mi je jako skupo, hiljadu dindži + 300 poštarinauser posted image Taš ok izgleda a gde si pravila, ili si kupila gotovu? Pošto N hoće evokse a oni odavno nisu hit. Olga, proveriću u podzemnom, hvalauser posted image

clock-img

09.08.2012, 13:36

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

ups, sori,nisam videla cenu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

09.08.2012, 13:37

clock-img

Anoniman

Tu sa jurićem? Uzela sliku sa neta, poslala mail-om tim nekima što ne radi link u postu na koji sam dala klik, i oni mi poslali poštom. Bilo je doooosta skuplje nego kada kupuješ nalepnicu, tipa, tada su nalepnice bile 90din, a ja sam ovo platila 800din, ali me tada to nije zanimalo. 

clock-img

09.08.2012, 13:43

clock-img

minna

pencil-img

3196

I mi se spremamo, slavimo 18. ako ne bude kise i sta cu ja sa tortom ako mi padne kisa pa odlozimo rodjendan jooooj kako me to sve nervira... Moram da vidim za koliko mogu da je naprave a ja da se pouzdam u vremensku prognozu toliko dana unapred. A mislim da ce biti Nodi, on nam je i dalje omiljeni lik, samo sto moramo da vidimo da li figurice ili sama torta da bude u obliku Nodija

clock-img

09.08.2012, 13:53

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Nedjo, mozda kad budes u centru da pitas u Seherzadi ili onoj poslasticarnici u Pasicevoj user posted image
ako nemaju mozda znaju ko to pravi

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

09.08.2012, 14:03

clock-img

red3lilu

pencil-img

1237


IZVORNA PORUKA: minavb


IZVORNA PORUKA: red3lilu

OVU fantastičnu tortu sam pravila za Nidžin 2. i 3. rođendan.... neopisivo je ukusna...


Znači (kad moram ovako da kažem) bukvalno mi ispala vilica kad sam videla ovu tortu.



A da si je probala, vrhunac zadovoljstva!! user posted image