cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

[Obrisana poruka]

  
clock-img

20.06.2012, 09:47

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

20.06.2012, 09:49

clock-img

prolece

pencil-img

1341

A šta ćeš, tu smo da im ispunjavamo željeuser posted image

clock-img

20.06.2012, 09:52

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

22.06.2012, 13:08

clock-img

ishler

pencil-img

1708

Gae mozes li i meni poslati na pp gde si kupila figurice
Hvala

clock-img

22.06.2012, 13:11

clock-img

Anoniman

Imaš pp user posted image

clock-img

22.06.2012, 13:26

clock-img

ishler

pencil-img

1708

Hvala GAe a u kom su delu grada?

clock-img

22.06.2012, 13:45

clock-img

Anoniman

Ne sećam se gde reče da živi. Uglanom meni sve stiglo na kućnu adersu, ona donela i namontirala na tortu.

clock-img

01.07.2012, 13:18

clock-img

cockic

pencil-img

4591

narucila sam za moj nugat tortu i fenomenala je bas sam se odusevila jer do sad sam uglavnom jela i narucivala vocne ova me je bas iznenadila kako je ukusna user posted image  user posted image za zenu koja je pravila bas zna da pravi torte

clock-img

01.07.2012, 16:23

clock-img

ishler

pencil-img

1708

Gae zahvaljujem sve sam dogovorilauser posted image

clock-img

01.07.2012, 21:14

clock-img

Anoniman

Nema na čemu! Jedva čekam da vidim sličke.

clock-img

02.07.2012, 08:35

clock-img

mala buba

pencil-img

179

imamo rodjendancic kod mog bratanca, porucila sam tortu u Pancevu. Izgleda da sam se z. 30 evra torta, spajdermen, pola vocna,pola samo slag i euro krem. pojma nemam kako ce da ispadne.

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

clock-img

11.07.2012, 11:40

clock-img

Anoniman

Gotova tortica za muža puža user posted image Malo se nisam snašla sa postavljanjem ovih ljuskica od badema, ali s' obzirom da dolazi samo familija, nije ni strašno user posted image

user posted image

clock-img

11.07.2012, 11:46

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Divna je Nina! Svaka cast! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

17.07.2012, 21:52

clock-img

moja ciklama

pencil-img

1653

user posted image

clock-img

19.07.2012, 21:33

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Ženske, treba mi pomoć oko torte tj. oko odabira ukusa. Ja uglavnom ne jedem torte i nemam pojma ni kako se koja zove ni šta ide u nju.. Torta za Maretov rođ će biti na dva sprata, jedna će verovatno biti sa filom od malina i čokoladom, druga bi trebalo da bude neka laganija i možda kremastija, ljudi to vole (ja ne). Imate li neki predlog?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.07.2012, 21:37

clock-img

Anoniman

Ni ja se ne razumem baš u nazive, ali zavisi ti ko su ti gosti na rođendanu. Ako će biti još male dece, ja ti predlažem da tu manju tortu napraviš bez bilo kakvih alergena-možda najbolje samo čokolada i vanila, a drugu veću za starije može ta sa malinom...user posted image

clock-img

19.07.2012, 21:40

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Ja ću praviti jednu malu plazma tortu za Marka i ostale klince (mada, svi već jedu sve, meni je bitno da Mare ima tortu koju može da proba i izmrlja) a ovo što poručujem je za goste. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.07.2012, 21:44

clock-img

Anoniman

Mi imamo u društvu dvoje dece alergične na orahe i kikiriki, pa reko zato...
A i Mihajlo je dobio samo svoju tortu za prvi rođos-jedna u obliku bumbara, druga u obliku bubamare sa čokoladnim kremom (ima slikica na mom profilu-Prvi rođendan) user posted image

clock-img

20.07.2012, 12:54

clock-img

cockic

pencil-img

4591

ana sta su ti savetovali tamo gde si narucila sto se tice voca na ovako visokim temperaturama,jer mi rekose da voce moze da se prokiseli u torti pa ga izbegavaju.mene leti savetuju sve samo da nije vocna.da li ima tu istine pitanje je user posted image

clock-img

20.07.2012, 13:41

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Nije mi ništa rekla, nismo se još uvek ništa konkretno dogovorile oko ukusa ali pitaću je baš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.07.2012, 19:09

clock-img

Anoniman

Naša svadbena je bila sa dva sprata sa fondanom tako da su nam savetovali da donja bude neka koja može da iznese teret sprata i fondana te smo se odlučili za Esterhazi, divna, dovoljno kremasta na ukus a dovoljno kompaktna da iznese težinu, pošto nam se baš baš svidela nju smo izabrali i za sprat i nismo se pokajali.

clock-img

20.07.2012, 19:14

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

ja za zvercicin rodjendan uvek pravim tortu u obliku srca sa banana kremom , to cu i Nadjolini napreviti user posted image
to je bas mala torta sa tri piskote od po dva jaja a fil je kuvani za vocnu tortu , laganini user posted image
a torta za odrasle , sa reformom ne mozes da pogresis a uvek umesto oraha mogu da budu : lesnici , bademi , kandirano voce ( ondaK nije prava reforma ali cokoladni krem je cokoladni krem bez obzira na dodatke user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

20.07.2012, 22:03

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Moja mama voli tu esterhazi i samo kod jedne žene je poručivala jer kaže da jedina pravi onako kako treba (ja nemam pojma, ja to ne jedem). Moram da vidim na netu koja je to reforma torta, ne znam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.07.2012, 22:54

clock-img

magde

pencil-img

1463

pa ANA dobra je ideja sa gled na to da ce goste da ti budu i stare i mlade ali ja ipak za mlade preporucujem lagane sa plazmu i puding a druga ti je super ideja sa malinom i cokolada to ide fantasticnooo.pa pisi sta si odlucila

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

clock-img

20.07.2012, 23:13

clock-img

Anoniman

Luka voli esterhazi, ja ne mogu da je vidim. user posted image

Stava sam da sa plazmom nema greške. user posted image