cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Rođendanske torte

  
clock-img

28.05.2012, 19:06

clock-img

mihi

pencil-img

4968

Gde naručuješ Mina i koliko po kg? Mene su za Miloše rođendan odrali u Don Juanu.

clock-img

28.05.2012, 19:19

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Cena 1990din/kg +posebna dekoracija 1062din+figurice(junaci) 4*767din. Torte su savrsene.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

28.05.2012, 19:25

clock-img

mihi

pencil-img

4968

Dobro toliko je i ovamo bilo minimum 4 kg takva torta i dekoracija oko 90 evra.

clock-img

28.05.2012, 19:25

clock-img

mihi

pencil-img

4968

Ne reče mi gde?

clock-img

28.05.2012, 19:28

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Home made. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

29.05.2012, 07:59

clock-img

MASHKA

pencil-img

1517

mina prelepa je, i mi se razmišljamo za cuddlies ili Pim & Pimba, ali imamo još vremena!user posted image

clock-img

30.05.2012, 17:45

clock-img

Alex5

pencil-img

14

Moja omiljena tema torte i kolaci, posebno ove rodjendanske torte. Pregledala sam vase slicice i lijepe tortice ste pravili za vase malisane. Inace, bavim se ovim poslom pa ce mi biti zadovoljstvo pomoci vam savjetima i idejama za vase buduce tortice.

clock-img

30.05.2012, 22:06

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520


IZVORNA PORUKA: cockic

ja sam petru uzela za oba rodjendana moskvu snit,a sad cu za moj da narucim
nugar jer neko probao nju.jer ja nisam a kazu da je dobrauser posted image



Meni je nugat torta fenomenalna,ali sve zavisi gde narucujes,ima raznih recepata za nugat tortu. Mi smo prosle godine za Vukov rodjendan narucili nugat i bila je ooooodlicna ali ta zena ne zna lepo da ukrasava,torta se sva razmrljala,ima slika na ovoj temi,ove godine smo isto narucili nugat ali kod druge zene,videcemo kakva ce biti. Ja na netu kad sam trazila recepte,sve su drugacije i nijedna nije bila kao nasa.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

30.05.2012, 22:43

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Želatin, fruktoza, šećer, glicerin, voda.


Mina, ako ne uzmem goveđi želatin, onda ja ovo smem da nabacim Marku na tortu, zar ne!? user posted image

clock-img

31.05.2012, 08:15

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Da, i u to još možeš da ubaciš neku voćku koju sme da jede, termički obrađenu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

31.05.2012, 16:46

clock-img

Alex5

pencil-img

14


IZVORNA PORUKA: Tash


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Želatin, fruktoza, šećer, glicerin, voda.


Mina, ako ne uzmem goveđi želatin, onda ja ovo smem da nabacim Marku na tortu, zar ne!? user posted image




Nisam nikada pravila fondant sa zelatinom biljnog porijekla ali sam ranije citala da nema isti efekat i da ga kod pravljenja fondanta treba staviti vise. Zao mi je sto ti ne mogu pomoci s mjerama ali eto makar da znas i da se raspitas malo vise o tome prije nego sto pocnes praviti, da ti ne propadne ulozeni trud i materijal. :)

clock-img

31.05.2012, 21:44

clock-img

ishler

pencil-img

1708

Posto ne jedem torte interesuje me vase misljenje kakva je dobos torta?user posted image

clock-img

31.05.2012, 21:50

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Savrsena.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

01.06.2012, 08:28

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

Tasho ja probala da pravim sa biljnim zelatinom fondan, slucajno uzela taj a ne onaj redovni... da li ja nisam nesto dobro uradila, mozda sam stavila previse vode, ali on meni nije hteo da nabubri, pa sam se bojala da ga koristim za fondan...

clock-img

01.06.2012, 10:10

clock-img

ishler

pencil-img

1708

user posted image ONDA JE ODLUCENOuser posted image

clock-img

01.06.2012, 10:32

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

Nama sutra ujutru stize nasa Pepa, jedva cekam user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

01.06.2012, 10:34

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tash


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Želatin, fruktoza, šećer, glicerin, voda.


Mina, ako ne uzmem goveđi želatin, onda ja ovo smem da nabacim Marku na tortu, zar ne!? user posted image



Juče pričam sa kumom, ona uopšte ne stavlja želatin, bila je u čudu kada sam je pitala za želatin, stavlja ostale 4 stavke. user posted image Kaže, doći će da mi pokaže, napravi, nikakav problem. user posted image

clock-img

01.06.2012, 11:53

clock-img

madre

pencil-img

6600

IZVORNA PORUKA: ishler

Posto ne jedem torte interesuje me vase misljenje kakva je dobos torta?user posted image


ja sam bas nju narucila za bogijev rodjendanuser posted image i meni se mnogo dopada... iako nisam neki ljubitelj torti.

< Poruku je uredio madre -- 1.6.2012 12:06:27 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

01.06.2012, 11:56

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Dobos torta je moja omiljena...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

01.06.2012, 11:57

clock-img

Lilla

pencil-img

1289

Mame, treba mi pomoc. Da li je bolje koristiti slatku pavlaku/slag sa kremfixom za ukrasavanje torte, ili butter krem?

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

clock-img

01.06.2012, 11:59

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Meni su najlepše torte na svetu doboš torta, saher torta i bokina torta za koju na forumu imamo recept.
Taš, ja sam jednom pokušavala da napravim fondan masu po Minjinom receptu, i nije išao želatin u to, samo šećer (fruktoza i ne sećam se šta još), voda i glicerin.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

01.06.2012, 12:02

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Ja vise volim slatku pavlaku,i nju i koristim jako cesto.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

01.06.2012, 12:08

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

IZVORNA PORUKA: minavb

Meni su najlepše torte na svetu doboš torta, saher torta i bokina torta za koju na forumu imamo recept.



Saherica je moja omiljena a bokina torta je fenomenalna user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

01.06.2012, 12:42

clock-img

MASHKA

pencil-img

1517

Ja sam totalni antitalenat za pravljenje torta i zato lepo naručim od Minje najlepšu i ne mislim user posted image

clock-img

01.06.2012, 12:59

clock-img

cockic

pencil-img

4591

ja cu definitivno naruciti tu nugat tortu da probam za moj rodjendan jer
sam u dubini duse i ja malo dete user posted image

sala neznam da pravim a i da se castim nekim lepim slatkisem kad cu ako ne za
svoj rodjendan koji se bliziuser posted image

a za goste cu napraviti neku sto se brzo pravi ne znam da li ste probale one
na brzaka,pavlaka,piskote,crveno voce,slag krem.to je cela torta a nije ni skupa
a uvek mi ispadne ok i osvezava user posted image