cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Rođendanske torte

  
clock-img

16.05.2012, 09:26

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Nm ..opet...torta je bas suuuper, bas mi se svidja!

Ja volim lagane torte, bez piskota, a one ne mogu da drze fondan pihh...

Sledece godine, kad i mrvica krene u vrtic, imacu vise vremena da se pozabavim ovim da budem sam svoj majstor user posted image

clock-img

16.05.2012, 09:27

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

joj Lu , jesi
moja mama je previla obicnu cokoladnu tortu , ono cetiri piskote ( patispanj ili kako se drugacije zove ) i fil od kuvanih zumanaca sa cokoladom i onda prelila cokoladnom glazurom i napisala srecan rodjendan
to je bila dekoracija user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

16.05.2012, 09:30

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Olga i moja mama kad pravi torte(osim ove margarete) uvijek je čokoladna glazura ukrašena bijelim filom koji je istiskala iz najlonske vrećice za zamrzavanjeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

23.05.2012, 17:29

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Lesice,NM odlicne su torte user posted image

Ja sam nasla super torte,zena ne da ih pravi nego rastura,a nije ni skupa 1100 din/kg user posted image
Vuk ce ove godine imati avion na torti jer avione obozava user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

23.05.2012, 17:41

clock-img

ishler

pencil-img

1708

Bas su lepe torte,mene to uskoro ceka,a bas nemam ideju.
Dajte predlog koju tortu da pravim,sta je najukusnije,posto ne jedem torteuser posted image

clock-img

23.05.2012, 17:52

clock-img

Anoniman

Ja sam poručila 2 toppera za torte sa likovima Baby TV-a. Ja ću praviti 2 torte za nju da oduva, jede i razmažđe po sebi i kući, jednu na dan rođendana kad dođu babe i dede na ručak a drugu 2 dana kasnije na matine žurci za društvo, njeno i naše. Te torte će biti od onoga što ona jede, za nju i još 2 bebe našeg uzrasta a velike torte za velike goste će praviti moja mama, to ćemo još da smislimo, svakako će biti neke starinske jer ona sve lagane i kremaste zove "socijalističkim kvazi kolačima" i odbija da ih pravi. user posted image

clock-img

23.05.2012, 19:33

clock-img

dejana007

pencil-img

1844

New mom prelepo user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

clock-img

26.05.2012, 14:30

clock-img

Anoniman

Evo i mog ekspretimenta na temu bebeće torte. Mislim da je uspeo još samo da odlučim da li da stavljam šlag ili ne...

user posted image

user posted image

user posted image

clock-img

26.05.2012, 14:33

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Bas je lijepo. Mi cemo ove godine na torti imati "motoJ" jer je lud za njima. user posted image

clock-img

26.05.2012, 14:38

clock-img

madre

pencil-img

6600

lesice, savrsena je torta! bravouser posted image
ja cu za ovaj rodjendan da narucim neku sa pepom, nadam se da nece plakati kao KLuser posted image
NM, i vasa torta je superuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

26.05.2012, 14:42

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Moja L nije plakala kada smo sekli tortu,vec je strucno krenula da kopa kasikom glavu Hello Kittyuser posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

26.05.2012, 14:44

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: lesica

Moja L nije plakala kada smo sekli tortu,vec je strucno krenula da kopa kasikom glavu Hello Kittyuser posted image



user posted image user posted image user posted image Iskusno!

clock-img

26.05.2012, 14:45

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Voli dete torte pa to ti je user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

26.05.2012, 14:46

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

Ja sam prosle nedelje narucila tortu sa Pepom i Dzordzom od iste one tete kao prosle godine, a prosle godine je bila savrsena. Jedva cekam da je V vidi posto, kao sto rekoh, Pepu voli vise od keve i caleta, mozda nam nece dati ni da je probamo user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

26.05.2012, 14:46

clock-img

mihi

pencil-img

4968

Bravo Gae super je lagana, jednostavna a ukusna sigurno.user posted image user posted image

clock-img

26.05.2012, 14:49

clock-img

Anoniman

Je prosta da prostija ne mož biti, i za divno čudo ukusna. Samo ću voće da promenim za tad i možda umutim biljnu pavlaku odozgo.

clock-img

26.05.2012, 15:05

clock-img

madre

pencil-img

6600

zene sta kazete na ovu torticu? pepa u 2D... lici na sebe jedino u toj dimenzijiuser posted image
user posted image
obicna jeste, ali je zato prava pepa.
da narucim tako nesto i sad cu da isceprkam jos nesto...
nego koja vam torta bude ispod fondana?user posted image

< Poruku je uredio madre -- 26.5.2012 15:06:40 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

26.05.2012, 15:10

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

Hahaha, slatka je skroz user posted image
Ja sam prosle godine uzela Moskva snit, bila je super, ove godine Milka, po zelji mm, da bude cokoladna, a posto je ova zena mojoj zaovi pravila svadbenu na tri sprata, znam da su joj sve torte jako ukusne. Inace, mi cemo jos imati Markizu (onu sa piskotama jer mm tu obozava), nju ce praviti sveki, i jos Medu (neku puslicu, specijalitet moje ujne, odlicna je torta a ona ih inace radi i po porudzbini, lepo ih ukrasava). Eto, to ce biti nase tri, jer cemo imati oko 50 gostiju, to nam je uzi krug user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

26.05.2012, 15:10

clock-img

New Mom

pencil-img

10345


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja sam prosle nedelje narucila tortu sa Pepom i Dzordzom od iste one tete kao prosle godine, a prosle godine je bila savrsena. Jedva cekam da je V vidi posto, kao sto rekoh, Pepu voli vise od keve i caleta, mozda nam nece dati ni da je probamo user posted image


Hahaha... to je nama bio problem, imala je napad plača kad je videla da joj neko seče "Pepa totu".

Ja sam imala plazmu, jednostavna a klinci je vole.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

clock-img

26.05.2012, 15:36

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126


IZVORNA PORUKA: lesica

Moja L nije plakala kada smo sekli tortu,vec je strucno krenula da kopa kasikom glavu Hello Kittyuser posted image


user posted image user posted image user posted image

Tako je i Vuk kopao po torti, sreci nikad kraja user posted image



clock-img

26.05.2012, 15:40

clock-img

madre

pencil-img

6600

ko zna koliko bi plakala da ste sekli pepi glavuuser posted image nista, imacu ja za svaku slucaj rezervnu, ako nam se isto desiuser posted image
ja se razmisljam o reformi, grilijas, kinder, plazmi i onoj sa piskotama i jagodama...
trebece mi verovatno 3 komada pa cu izabrati od ovih.

< Poruku je uredio madre -- 26.5.2012 15:42:41 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

26.05.2012, 15:42

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Madre torta je super user posted image
Jednostavna a lepa user posted image

clock-img

26.05.2012, 15:56

clock-img

madre

pencil-img

6600

to je moj izbor iz razloga sto kad prave pepu u 3D pepa ne lici na sebe, a to ne volim.
na toj slici je bas realna ali se pitam da nije previse jednostavna? ali ako mislite da nije onda cu je narucitiuser posted image
ja sam htela na 2 sprata... mozda da donji deo bude okrugao i to bude jedna torta a pepa u tom obliku da bude drugi sprat? videcu tako nesto...

< Poruku je uredio madre -- 26.5.2012 15:58:10 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

26.05.2012, 15:58

clock-img

Anoniman

Madre, men se svidža mlogo. Al Bogi je taj čije se mišljenje pika, ako misliš da će joj se obradovati onda je to to.

clock-img

26.05.2012, 20:31

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Meni je ovako super, neverujem da bi dobila ovaj efekat kada bi stavila jos jednu tortu ispod.
Mozda da nnarucis jos jednu pored ove.