cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: rođendanske torte

  
clock-img

07.05.2012, 15:59

clock-img

Anoniman

Nije rođendanska, već Uskršnja, ali možda nekom dam ideju user posted image

user posted image

clock-img

07.05.2012, 17:07

clock-img

nenja22

pencil-img

1238

kostina prvorodjendanska, s' idejom da cu ih ihaj kititi kad malo poraste, pa mu sve to bude interesantnije, a sad mi je bilo bitnije da bude nesto sto i slavljenik moze probati user posted image
i uspela u tom smislu (sem mozda sto je nije ostalo i za sutradan user posted image ) a cak ni izgledom nije losa bila...

user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

clock-img

07.05.2012, 22:10

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

Nina, kako su dobre sargarepice user posted image

Ja ove godine moram da narucim Pepu Prase i njenog malog brata Dzooordza user posted image posto ih voli vise nego kevu i caleta user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

07.05.2012, 22:11

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Ja ne znam koji crtac da metnem na tortu, mi gledamo samo Baby tv a tamo sve volimo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

08.05.2012, 08:10

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Lenka ce rodjendancic dobiti Hello Kitty 3D tortu. Resila sam! user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

08.05.2012, 10:37

clock-img

Lilla

pencil-img

1289

Evo torta strininom djetetu za 2 rodjendan. (Cackalice su tu da se ono cime je torta bila pokrivena ne bi zalijepilo za nju)

user posted image

Evo za njegov 3 rodjendan

user posted image

Torta za mm-ov 30. rodjendan (prosle godine)

user posted image

Ja obozavam da pravim torte samo sto nikako da se sjetim da kupim pribor za ukrasavanje, pa uvijek se snalazim sa onim sto imam i na kraju kad me sahvata nervoza skarabudzim samo da zavrsim.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

clock-img

08.05.2012, 10:43

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja ne znam koji crtac da metnem na tortu, mi gledamo samo Baby tv a tamo sve volimo.



ti mu do rodjendana proširi repertoar crtaća...mogao bi već i pepu i nodija user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

08.05.2012, 10:46

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Ne zanimaju ga. Na tv-u još voli da gleda predizborni program i operske arije. Ovo baš voli, hipnotisan je i nasmejan. Onda ću da naručim tortu sa Tadićevom slikom, a kad je budu iznosili pevaće pesmu regioni Srbije.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

08.05.2012, 10:47

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Mina, pa metnite Dodoa ili Henryja user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

08.05.2012, 10:48

clock-img

minavb

pencil-img

12959


IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Mina, pa metnite Dodoa ili Henryja user posted image


Dosadni su više. Metnuću YUm Yum-a, pa je vanja možda i proba.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

08.05.2012, 10:49

clock-img

Lilla

pencil-img

1289


IZVORNA PORUKA: minavb

Ne zanimaju ga. Na tv-u još voli da gleda predizborni program i operske arije. Ovo baš voli, hipnotisan je i nasmejan. Onda ću da naručim tortu sa Tadićevom slikom, a kad je budu iznosili pevaće pesmu regioni Srbije.




user posted image user posted image

Tadic je zgodan pa i moze.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

clock-img

08.05.2012, 10:54

clock-img

minna

pencil-img

3196

minauser posted image
Ako Vlada do rodjendana ostane zaslepljen Nodijem ja necu imati problema kakva ce torta da bude

clock-img

08.05.2012, 11:03

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

user posted image user posted image Mina

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

clock-img

08.05.2012, 11:54

clock-img

jelena038

pencil-img

2886

Lilla, super su torte user posted image Ti i ja bismo se lepo slozile, ja kad god idem u nabavku kupujem te gluposti za torte i kolace, od sastojaka do dekoracije, da kad mi naidje sve imam, al mi retko nailazi, priznajem user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

clock-img

08.05.2012, 12:00

clock-img

Lilla

pencil-img

1289


IZVORNA PORUKA: jelena038

Lilla, super su torte user posted image Ti i ja bismo se lepo slozile, ja kad god idem u nabavku kupujem te gluposti za torte i kolace, od sastojaka do dekoracije, da kad mi naidje sve imam, al mi retko nailazi, priznajem user posted image




user posted image
Hvala Jeco. Eto, pa to bi bilo super jer meni cesce naidje da nesto napravim nego da kupim sta mi treba user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

clock-img

13.05.2012, 21:16

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Jel ima neko neku preporuku gde bi mogla da narucim tortu za Vukov rodjendan a da nije mnogo skupa po kg? Da bude recimo oko 1000-1200 din po kg?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

13.05.2012, 21:20

clock-img

hocukusurnecuzvaku

pencil-img

117

Nensi,ja vec par godina narucujem kod zene iz Borce,kilogram je 800 i 900 dinara,svi oblici,ukusi,a torte su zaista preukusne...ima svoju stranicu na facebook-u Strbac Dragana Tor,sve je cirilicom napisano,pogledaj.

_____________________________

Mozda nam je potrebno da idemo pogresnim putem zivota,da bi pravi put upoznali...
Mozda treba prvo ici ulicom suza,da bi smo pronasli nas osmeh..
Mozda moramo tugu i bol podneti,da bi smo na kraju upoznali sta je SRECA!

clock-img

14.05.2012, 09:18

clock-img

New Mom

pencil-img

10345


IZVORNA PORUKA: Nensi*

Jel ima neko neku preporuku gde bi mogla da narucim tortu za Vukov rodjendan a da nije mnogo skupa po kg? Da bude recimo oko 1000-1200 din po kg?


Poslala sam ti pp.

Mi smo za Kaću poručili tortu (nemam kad da dišem a kamoli je pravim), sa motivom Pepe Praseta.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

clock-img

14.05.2012, 09:20

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

joooj , eto rodjendanaaa user posted image
velika vojcica user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

14.05.2012, 23:18

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Ja sam komplet nenormalna zena! Napravila sam masu za tortu od 7 kila user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

14.05.2012, 23:44

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Uglavnom,ono sto sam htela reci je da izgleda necu praviti hello kitty vec cao tigre! Bice dobro ako ne istraumiram deteuser posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

15.05.2012, 09:25

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Ja jedva čekam da vidim tvoju tortu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

15.05.2012, 09:26

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: lesica

Uglavnom,ono sto sam htela reci je da izgleda necu praviti hello kitty vec cao tigre! Bice dobro ako ne istraumiram deteuser posted image



Lesice , rekoh ti juce , samo da ima masnu i ta daa hello tigre user posted image

clock-img

15.05.2012, 19:47

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Taaadaaaa!!! Evo Lenkine tortice
user posted image
A ova je tek da skontate kolika je torta user posted image
user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

15.05.2012, 19:49

clock-img

viking

pencil-img

6644

Au Lesice, pa koliko gostiju imate?! user posted image Bravo za izvedbu!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla