cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: rođendanske torte

  
clock-img

24.11.2011, 12:01

clock-img

bebać

pencil-img

2235

Ja samo znam sebe ukrašavati, user posted image user posted image a gledam te figurice meni je t misaona imenica, meni bi od pepe ispao djed mraz i takuser posted image

sreća platiš pa se klatišuser posted image za ovakve kao ja

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

clock-img

25.11.2011, 17:45

clock-img

bokicans

pencil-img

1949

Evo Ogijeve i Reljine torte za sutra ja pravila,samo sam kuce kupilauser posted image

user posted image

user posted image

clock-img

25.11.2011, 18:01

clock-img

Anoniman

Slatke su bas user posted image

clock-img

25.11.2011, 18:12

clock-img

bokicans

pencil-img

1949

Flekice ove male su skinute,to mi je Nađa pomagala-

clock-img

26.11.2011, 23:20

clock-img

Vika

pencil-img

1767

Super su mama! Prave dečačkeuser posted image

clock-img

04.12.2011, 07:45

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Super kombinacije bokice, sigurno su se dečki oduševili user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

04.12.2011, 08:01

clock-img

Lu

pencil-img

15094

user posted image

user posted image
Ova roza (koja je trebala biti crvenauser posted image ) je sva čokoladna po Rokovoj želji pa sam je tako i nazvala, Rokova čokoladna tortica, vrlo je jednostavnauser posted image

BISKVIT
5 jaja
15 kaš. šećera
12 kaš brašna
3 kaš. kakaa
12 kaš ulja
12 kaš. mlijeka
1 p.z.p.

Biskvit ispeći u okruglom kalupu, isjeći na tri dijela i prilikom premazivanja kore natopiti sa 2 dcl mlijeka pomiješanim sa 4 kaš. domaćeg pekmeza od šipka ali može i bilo koja marmelada koju imate.
FIL
U pola litre slatkog vrhnja staviti 4 čokolade i pustiti neka zavrije, kad se ohladi namazati kore, možete i okolo tortu ovim filom ili šlag-kremom od čokolade, ja sam stavila fondan.

Druga torta (spiderman) je torta 7 days,

KORA
300 gr plazme poredati a ja sam stavila od napolitanki samljevenih i pomiješanih sa medom.

FIL
Skuhati tri pudinga u litri mlijeka, kad se ohladi dodati pola litre umućenog slatkog vrhnja, staviti pola fila pa poredati kroasane punjene čokoladom (2 velike vrećice), pa drugi dio fila, ukrasiti tortu sa još 2 dcl umućenog vrhnja ili šlagomuser posted image

Obe su torte jednostavne i brze a ni u jednoj NEMA MARGARINAuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

04.12.2011, 08:18

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Sinoc sam bila na jednom cetrdesetom rodjendanu, i evo kakva je torta bila
user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

04.12.2011, 08:21

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Suvise obucene user posted image  

Lu, user posted image za obe torte!!!


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

04.12.2011, 09:13

clock-img

Anoniman

Lu, Bokice user posted image user posted image user posted image

hahahah Mina, pa ovo je super. Ovo su neke trbusne plesacice+sipka, nisam videla do sada user posted image

clock-img

04.12.2011, 09:25

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Striptizete, crnka, plavusa i ridjokosa. I to je slavljeniku pravila svastikauser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

04.12.2011, 12:34

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

Hahaha, fenomenalne torte za 40.!! user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

18.12.2011, 11:07

clock-img

Anoniman

Evo završih tortu za mamin rođendan i baš sam ponosna na sebe user posted image Ovu čokoladnu ogradicu je zaista lako napraviti, mada se meni evo još uvek tresu ruke user posted image Sad je jedini problem kako da je odnesem do mame, a da se čokolada ne istopi user posted image Moraću se voziti pored skroz otvorenog prozora user posted image
user posted image

clock-img

18.12.2011, 14:15

clock-img

razlicak

pencil-img

1051

Nina svaka cast, mnogo lepa torta !!!  Ima li neko predlog-treba mi za 10. jenuar sinu za 6. rodjendan da napravim torte, a ne pada mi na pamet kako da je ukrasim???user posted image   Prosle godine sam pravila Sundjer Boba i Patrika, extra su bile, a do sada je imao i tortu-kucu sa zivotinjama, medu, zeca, Vini pua, Nodija...sve sama pravim i saram, nije mi problem nista da napravim, samo NEMAM ideju !!! HELP!!! user posted image

clock-img

18.12.2011, 21:44

clock-img

Anoniman

Ima li različak on neki omiljeni sport??? Recimo to da bude tema... Ja planiram Mihajlu sad za drugi rođos (i nama je u januaru user posted image ) da pravim tortu sa različitim loptama-bejzbol, košarka, tenis, ragbi...

clock-img

19.12.2011, 01:05

clock-img

Bebilina

pencil-img

2304

Torte su prelepe, ne znam koja od koje primamljivije izgleda!user posted image

Lanica82 ovo je profi rad, pretpostavljam? Fenomenalna ideja user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

clock-img

19.12.2011, 10:13

clock-img

razlicak

pencil-img

1051

Nina, voli sve i tenis i rukomet i fudbal...nista konkretno, ali juce sam nasla tu neki link Minjina kuhinjica i nasla sam tonu slika...i padne mi ideja na pamet user posted image ...posto jako voli dedin kamion-napravicu mu kamion onako u 3D varijanti.
Vec sam napravila neku skicu, samo mi je malo nezgodno sto moram seckati kore, a bice i dosta otpadaka...dok iskrojim kabinu, prikolicu...
Inace, ja prvo biram kako ce torta izgledati pa tek onda koju cu tortu pravitiuser posted image , a sto se toga tice-pojma nemam!!!

Jel pravio neko nesto slicno...tipa; kamion, vozic...?

clock-img

19.12.2011, 10:16

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Razlicak , od kora napravis kuglice , sameljes , izmrvis , dodas mleko da povezes , suvo grozdje , orahe , esenciju ruma , rendanu cokoladu , sta ti padne na pamet i serviras u sesirice , prelijes topljenom cokoladom i etooo
Nina , ukrasi su odlicni user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 19.12.2011 10:17:20 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

19.12.2011, 10:24

clock-img

razlicak

pencil-img

1051

Mislis od pecenih kora? Dala si mi dobru ideju da napravim nepecenu tortu od mlevenog keksa i svacega unutra seckanog ( orasa, lesnika, suvog grozdja, bananica...)  lakse cu je oblikovati nego da krojim od pecenih kora.

Ionako cu imati jos 2 torte-sa pecenim korama

clock-img

19.12.2011, 10:26

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Sugrađanko, ja sam pravila od smese za plazmu vozić. Točkove od male jafe, dimnjak od rolera, a u vagone natrpala malene čokoladne bananice. Bilo je zanimljivo. Ukrasila sam šlagom u koji sam dodala onu prehrambenu boju u kesici. Eto malo ideja.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

19.12.2011, 11:02

clock-img

razlicak

pencil-img

1051

Didi user posted image tako sam i ja planirala, mislim da je tako najlakse formirati. 

clock-img

19.12.2011, 11:44

clock-img

Vika

pencil-img

1767

Juče pravila bratu za rođendan, na žalost žurili smo kući pa nije baš kakvom sam je zamišljala ali je ok

user posted image

clock-img

19.12.2011, 11:45

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Fenomenalno jeuser posted image Svaka ti cast! Postala si pravi majstoruser posted image