cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: rođendanske torte

  
clock-img

09.06.2011, 19:47

clock-img

simke

pencil-img

2713

Mina na ovim fotkama izgleda još boljeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

09.06.2011, 19:50

clock-img

Anoniman

Mina super ti je torta.

clock-img

09.06.2011, 19:59

clock-img

minavb

pencil-img

12959

A meni bas smesna. Da ste me videli danas, odvalile biste se od smeha. Lepim ja fondan, pa uslajpam mnogo vode. Krene da mi se rastapa i razliva, ja uzmem fen. ZBog fena krene da mi se topi torta. Uzmem salvetu, zalepi se... i tako, kako sam je pravila, dobro je ispala.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

09.06.2011, 20:08

clock-img

Anoniman

user posted image user posted image user posted image

Ma odusevice se. Klincima je sve to bas kako treba, a to je najvaznije

clock-img

10.06.2011, 00:25

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Odlicna je Mina user posted image svaka cast user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

10.06.2011, 10:12

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

A meni bas smesna. Da ste me videli danas, odvalile biste se od smeha. Lepim ja fondan, pa uslajpam mnogo vode. Krene da mi se rastapa i razliva, ja uzmem fen. ZBog fena krene da mi se topi torta. Uzmem salvetu, zalepi se... i tako, kako sam je pravila, dobro je ispala.


panic chef user posted image
I meni se dopada , svaka cast na mesnji user posted image user posted image

clock-img

10.06.2011, 10:16

clock-img

Anoniman

Mina torta je 5*** user posted image I fondan je extra user posted image

clock-img

10.06.2011, 10:17

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Hvalauser posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

10.06.2011, 10:20

clock-img

bokicans

pencil-img

1949

Minauser posted image ,super je!

clock-img

10.06.2011, 17:11

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Ja idem danas da izaberem tortu, jos 4 dana do prvog  rodjendana user posted image

clock-img

10.06.2011, 17:13

clock-img

indy_25

pencil-img

4228

mina vec sam je komentarisala ma super je torta svaka cast majstore user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.06.2011, 17:17

clock-img

Brana

pencil-img

4456

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Ja idem danas da izaberem tortu, jos 4 dana do prvog  rodjendana user posted image


joj ivooo kako vreme leti...user posted image user posted image user posted image user posted image
koju tortu ces da pravis tj,koje imas u opciji?user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

clock-img

10.06.2011, 17:19

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Kakvi da pravim, porucicu tortu, ja bih nesto jednostavno bez milion figurica i cuda user posted image Branooo user posted image

clock-img

10.06.2011, 17:29

clock-img

Brana

pencil-img

4456

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Kakvi da pravim, porucicu tortu, ja bih nesto jednostavno bez milion figurica i cuda user posted image Branooo user posted image


I ja volim jednostavnije,jer nemam zivaca za detaljisanjeuser posted image ,ali obozavam da vidim kada neko to lepo napravi kao indy i ostale zenice,svaka cas_t...user posted image
Ja volim kremaste bez kora i pecenjauser posted image kao npr.keks torta,plazma torta,ananas torta,i jos mnoge torte tog tipauser posted image mada znam da pravim super i te sa pecenjem,ali me mrzi ponekad..user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 10.6.2011 17:30:38 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

clock-img

10.06.2011, 17:42

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

Mina, bravo user posted image user posted image user posted image
Sundjer Bob je super, bas si ga lepo napravila!!!


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

10.06.2011, 19:24

clock-img

Anoniman

Mina svaka častuser posted image Super je ispao Sunđer Bob, baš si se potrudilauser posted image

clock-img

10.06.2011, 19:29

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Super tortica Minauser posted image
Ma nema šta rasturamo fondan, ni Minjina kuhinjica ni coolinarika nam nisu ravneuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

10.06.2011, 19:33

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Bas sam se potrudila za Sundjer Boba, otisla cak do Bongiorna da ga kupimuser posted image . Njega sam kupila, ostalo sam sama gacala.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

10.06.2011, 19:43

clock-img

Anoniman

Ahahauser posted image Nema veze, super je torta, lepa je i mašnauser posted image user posted image user posted image

clock-img

10.06.2011, 21:09

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

user posted image user posted image user posted image jos ja htedoh da kazem da si mozda omasila struku kad si takav talenat user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

13.06.2011, 16:59

clock-img

mati

pencil-img

6667

user posted image
Evo i Matine rodjendaske tortice koju sam ja pravila, inace moja prva fondan torta. Bas se obradovao kad je video, po ceo dan gleda samo Mickey mouse crtace...

clock-img

13.06.2011, 23:38

clock-img

Anoniman

Ja bih ovako nešto za Lukin rođus... Videćemo šta će na kraju ispasti...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

clock-img

13.06.2011, 23:41

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

IZVORNA PORUKA: mati

 
Evo i Matine rodjendaske tortice koju sam ja pravila, inace moja prva fondan torta. Bas se obradovao kad je video, po ceo dan gleda samo Mickey mouse crtace...



user posted image user posted image user posted image user posted image Clubhouse!!! Savrsena je! user posted image




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

13.06.2011, 23:47

clock-img

Anoniman

Zamalo da pitam ko je LORENZO user posted image user posted image user posted image

Tash, super su i nisu teske za napraviti, a spajdermena kupi gotovog ako ima

clock-img

13.06.2011, 23:48

clock-img

Anoniman

To sam i mislila, zato tražim Balvaro sajt, da vidim ima li. Drugarica mi kaže da zna da ima ceo set Ben10, pa valjda onda ima i Spiderman. user posted image Moram otići da vidim.