cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: rođendanske torte

  
clock-img

24.05.2011, 17:00

clock-img

Dada81

pencil-img

2618


IZVORNA PORUKA: Lu RR

Srea, Anck, Pretty, Lesice, New mom, žene pa vi ste pravi umjetnici, svaka častuser posted image user posted image



Dodajem još Snelle,Dijanu i Iwanu -DIIIVNOOO user posted image Ja razmišljam kakav oblik praviti za naš prvi rođendanac.Praviću verovatno Mišicinu kasato tortu,ona se može oblikovati,a mislila sam je baš oblikovati kao glavu Miki Mausa,kao Srea user posted image A,lep mi je i Vini P.
Drugu bih fondanom ukrasila ,nekako ,nemam još ideju,mali je,on bi samo lupao i čupao po tom šarenilu user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

clock-img

25.05.2011, 11:59

clock-img

sandrina 85

pencil-img

1079

Kakve prelepe torte user posted image
Prekjuce MM bio rodjus, pa sam mu malo izdekorisala, cisto za volju posto je okoreli zvezdas user posted image

user posted image

A sutra je meni rodj. pa hocu da pokusam da napravim fondan, mada mi je torta kapri, ne znam koliko ce biti cvrsta... Ako nista stavicu i sebi sliku ali Partizana user posted image

A vama svaka cast, stvarno ste umetnice user posted image

clock-img

26.05.2011, 22:22

clock-img

Dada81

pencil-img

2618

Supeer ,Sandrina user posted image Je li ovo ona jestiva slika odozgo ili...? U svakom slučaju super je ispalo. Ja tražim po netu ideju torte za naš 1. rođendanac ,pa ne znam još .Hmmm,ne znam št abih ,sve lepouser posted image Još se nisam okušala sa fondant smesom .Mislim da bih trebala ugostiti Pretty ili Lesicu ,par dana pred rođendan user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

clock-img

26.05.2011, 23:46

clock-img

Klarita

pencil-img

5279

Dado, na FB imam neku zenu koja radi fenomenalne torte "Sitni kolaci i torte"...pokusala sam da kopiram link da ti stavim, ali mi nesto ne ideuser posted image , ako imas profil odi da vidis...ima bas lepih tortica, mozda dobijes neku idejuuser posted image

clock-img

27.05.2011, 08:15

clock-img

Crvenkapa85

pencil-img

1588

sandrina fondan mozes samo na cvrsce torte.....

clock-img

03.06.2011, 10:37

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

Evo nase rodjendanske torte. Bila je i ukusna, ne samo lepa user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

03.06.2011, 10:38

clock-img

Klarita

pencil-img

5279

user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.06.2011, 10:40

clock-img

JMPM

pencil-img

2751

Pepeljugo,divna vam je tortica user posted image

clock-img

03.06.2011, 11:53

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

user posted image
Imas pp pepeljugo user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

03.06.2011, 11:54

clock-img

viking

pencil-img

6644

Pepeljugo, odlična je! Svaka čast!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

03.06.2011, 11:54

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Pepeljuga, prelepa tortica user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

03.06.2011, 11:55

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

bravooooooooooooooooo svaka cast....kako si usela ta slova ta oblikujes...ja ne mogu nikako ...nozem ne ide a onim sekacem uvek omasim user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

03.06.2011, 12:39

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

Pretty, slatko si me nasmejala, pa ja ne znam ni da isecem tortu a ne da je napravim user posted image user posted image user posted image user posted image
Narucena je torta user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

03.06.2011, 12:40

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

E, da, jos jednom, tebi svaka cast za one misice, ne zali se sto ne mozes da iseces slova, za mene je i ono sto si napravila fenomenalno user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

06.06.2011, 13:49

clock-img

Klarita

pencil-img

5279

Zenice, vidite i OVDE ima ideja...Dado vidim vi slavite za koji danuser posted image , pa eto predloga!!!

clock-img

07.06.2011, 23:17

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Evo i nase torte,bila je super ukusna,jedino mi se nije svidelo sto su radili kombinovano fondan i slag pa se negde malo umrljalo...

user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

07.06.2011, 23:20

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

A radili su je po ovoj slici,jedino smo izbacili taj broj 1 i tu zirafu gore...

user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

07.06.2011, 23:21

clock-img

Iwana87

pencil-img

1180

super je nensiuser posted image

clock-img

07.06.2011, 23:21

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Leeeeeepoooo user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

07.06.2011, 23:21

clock-img

Vika

pencil-img

1767

Baš vesela torta za Vučinu! Čestitam user posted image

clock-img

07.06.2011, 23:55

clock-img

indy_25

pencil-img

4228

Bravo Nensi bas je lijepa user posted image user posted image user posted image .

Mom sinu je sutra rodjendan a ja ne mogu da mu pravim tortu a tako bi htjela user posted image . Zakupili smo jedan castel u jednoj velikoj igraoni i oni imaju svoj meni i plus svoje torte ali neke bezvezne obicne holandske torte, kostaju oko 20e. E sad ja pisem na mail da bi ja donijela svoju tortu oni kazuu da je moguce samo ako platim 30e pa onda mogu svoju tortu da donesem a to mi se ne isplati jer bi svakako za svoju tortu potrosila 50e i plus sto bi njima platila pa ispade skuplja pita nego tepsija. Mamicu im namazanu Holanadsku spapatrljim user posted image Prefirgani su pravo nisu dzabe toliko bogati kad su takvi .

clock-img

08.06.2011, 00:06

clock-img

Lilly*

pencil-img

3854

Pepeljugo, svaka čast user posted image
Preslatka je Nensi, prava momačka user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lilly RR -- 8.6.2011 0:08:30 >


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

clock-img

09.06.2011, 19:40

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Ovo sam ja pravila, za igraonicu je druga torta
user posted image user posted image

< Poruku je uredio minavb -- 9.6.2011 19:42:03 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

09.06.2011, 19:41

clock-img

JMPM

pencil-img

2751

Mina, svaka cast, divan paketic user posted image  user posted image

clock-img

09.06.2011, 19:46

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Wow Mina user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"