cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: rođendanske torte

  
clock-img

13.05.2011, 20:48

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

gotovooooooooooo

user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

13.05.2011, 20:57

clock-img

JMPM

pencil-img

2751

Moram i ovde da te otkomentarisem! user posted image user posted image i treci je onaj sto skida kapu user posted image

clock-img

13.05.2011, 20:58

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

hvalaaaaaaaaaaaaaa a? ko skida kapu...i da ...samo da dodam da je torta u bojama kao na prvoj slici druga je nesto bleda user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

13.05.2011, 21:05

clock-img

bokicans

pencil-img

1949

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Majstore!Svaka čast

clock-img

13.05.2011, 21:06

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

hvalaaaaaaaaaaaaaaa...mnogo sam se trudila user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

13.05.2011, 21:38

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

A sutra zurkice svuda i kod nas i od vas user posted image user posted image user posted image user posted image


Kao sto rekoh ova ti je najjaca do sad! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.05.2011, 21:42

clock-img

minna

pencil-img

3196

wau pretty pa ovo je fenomenalno, svaka cast!user posted image

clock-img

13.05.2011, 21:42

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

o somunu moj...hvalaaaaaaaaaaaaa....
.sutra da se olesimo od pica.........ustvari ti ne smes da pijes a ja ne pijem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

13.05.2011, 21:45

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

13.05.2011, 22:08

clock-img

indy_25

pencil-img

4228

Wooow Prety pocni da ih prodajes kad ti tako dobro ide bas imas dara user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.05.2011, 22:12

clock-img

Iwana87

pencil-img

1180

pretty zeno jos jednom svaka cast.Uskoro probam tvoj recept za fondan,Jedna torta ce biti lego a za drugo jos razmisljamo.Tu lego ne znam je li neko od vas pravio ali mi ne deluje tesko.

clock-img

13.05.2011, 22:15

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Pretty user posted image user posted image user posted image

Ivana,ja cu mozda da se oprobam sa lego tortom,jos ne mogu da se odlucim...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

13.05.2011, 22:15

clock-img

Anoniman

Woow, super je torta, bravo Pretty user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.05.2011, 22:17

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Ajd da i ovde stavim user posted image
user posted image


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

13.05.2011, 22:18

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

lesice super tortaaa user posted image user posted image user posted image bas je lepa

clock-img

13.05.2011, 22:41

clock-img

Iwana87

pencil-img

1180

lesice fenomenalna je.
Nensi,ja pravim dve jedna za rodjendan a druga jer ga krstimo tog dana.Jedna ostaje lego a druga bi trebala biti okrugla kao lesicina,s sa tim kuglicama dole a gore nema pojma ja bih vini pua ali nisam sigurna u svoje sposobnosti.Ja umem torte da pravi,nije problem,pravi i kore za gibanicu ali estetika mi nije jaca strana.Za to ce mi mm valjda posluziti.

clock-img

13.05.2011, 22:47

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Preety super je torta, bravo! Lesice, sve pohvale, ovo je taaaaaaaako lijepo ispalo! user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.05.2011, 21:45

clock-img

New Mom

pencil-img

10345

Evo i naše tortice:
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

clock-img

15.05.2011, 21:50

clock-img

madre

pencil-img

6600

jaooo, kako je lepauser posted image jesi li je sama pravilauser posted image
a sta je ispod fondana?


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

15.05.2011, 21:54

clock-img

Diabla

pencil-img

1013

WOW!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zene svaka cas_t! Za ovo definitivno treba talenat! Samo mi recite koja torta ide ispod? Pretpostavljam da mora biti kompaktnija.

< Poruku je uredio Diabla -- 15.5.2011 21:55:08 >


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

clock-img

15.05.2011, 21:56

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

IZVORNA PORUKA: madre

a sta je ispod fondana?



Torta user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

15.05.2011, 21:58

clock-img

bokicans

pencil-img

1949

user posted image user posted image user posted image NM.Lesice Torte su prva liga,jako su slatke!

clock-img

15.05.2011, 21:59

clock-img

Brana

pencil-img

4456

Ovo je za mene umetnost,SVAKA VAM CAST MAME!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

clock-img

15.05.2011, 22:13

clock-img

New Mom

pencil-img

10345

Ja ne smem svu zaslugu da uzmem, pomagala mi zaova.
Ispod je jafa torta.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

clock-img

16.05.2011, 09:05

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Srea, Anck, Pretty, Lesice, New mom, žene pa vi ste pravi umjetnici, svaka častuser posted image user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!