cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: rođendanske torte

  
clock-img

26.04.2011, 23:11

clock-img

Vika

pencil-img

1767

IZVORNA PORUKA: isidora88

vika a kako si uspela da ovako izgleda kao mafin?
bas mi deluje ukusno recept,obozavam lesnikeuser posted image



koru sam pekla u kalupu za torte, pa je prerezala na pola, a fil ide u sredinu i odozgo. Pa pošto je izgledala glupo, otopila sam na kockici putera čokoladu Menaž sa malo mleka, i samo kašičicom nabacala.

Nije mi bila namera da izgleda kao mafin, ali etouser posted image

clock-img

26.04.2011, 23:11

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Wow Viking, kako je dobra! kako su ti slova ispala tako super? Jesi li koristila kalup?
Indy, čime lepiš figurice za tortu?


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

26.04.2011, 23:11

clock-img

viking

pencil-img

6644

Haha, moj dečak puni 39 godina user posted image
Ako ništa drugo, trudila sam se user posted image  Napravila sam mu jednu čokoladnu za posao i ovu za "po kući". U stvari me zanimalo "da li umem".

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Strava je!!! user posted image user posted image user posted image Prava za ''decake'' user posted image user posted image

  

< Poruku je uredio viking RR -- 26.4.2011 23:12:23 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

26.04.2011, 23:15

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Zato i jeste pod navodnicima "decak" user posted image

Eto super ti ide user posted image

Eh da ne znam jesam li od sve frke stigla da pohvalim Vikinu tortu user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

26.04.2011, 23:19

clock-img

viking

pencil-img

6644

Draga, sa slovima sam se malo namučila, nije teško nego je dosadno, a uradila sam sledeće - na Googlu sam našla logo, odštampala na papiru, isekla slova i onda ih prislonila na fondan, i oko njih seckala skalpelom prethodno dezinfikovanim u alkoholu.
A figurice, kao i slova, lepiš buter kremom (puter, prah šećer i mleko).

IZVORNA PORUKA: Snelle

Wow Viking, kako je dobra! kako su ti slova ispala tako super? Jesi li koristila kalup?
Indy, čime lepiš figurice za tortu?



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

26.04.2011, 23:21

clock-img

indy_25

pencil-img

4228


IZVORNA PORUKA: Snelle

Wow Viking, kako je dobra! kako su ti slova ispala tako super? Jesi li koristila kalup?
Indy, čime lepiš figurice za tortu?




prvi put sa malo vode i onda na fondan i onda zaljepis figuricu a sada nista samo je ostavim da prenoci i onda sutradan postavim figurice .

Viking extra je ispalo i jos prvi put i ti ides u majstore. Meni je jedna prijateljica rekal da otvorim biznis pravljenja torti jer je stavrno bila ukusna nije sto je moja. I vec su mi prijatelji rekli da ce naruciti kod mene kad su je vidjeli i probali. Al bi trebala prvo da napravim 100 torti da imam slike pa onda da napravim website svoj da mogu ljudi da vide.

clock-img

26.04.2011, 23:22

clock-img

Vika

pencil-img

1767

E sad si me naložila da se bacim na fondan tematiku!  Stvarno ti je ispala lepo i "iskusno"user posted image

Hvala Choopo user posted image

< Poruku je uredio Vika -- 26.4.2011 23:24:12 >

clock-img

26.04.2011, 23:25

clock-img

indy_25

pencil-img

4228

Viking nisi morala buttercremom da ih lijepis samo malo umocis prs u casu vode i namazes na mjeste na koje ces da lijepis i stavis figuricu .

clock-img

26.04.2011, 23:26

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Viking, aj ako te ne mrzi napiši po kom receptu si pravila fondan, please, ali u odgovarajućoj temi user posted image
Baš mi se sviđa kako si ga odradila!


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

26.04.2011, 23:27

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

VIKING user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Svaka čast!!!!!!!

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.4.2011 14:06:06 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.04.2011, 10:06

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

viking user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.04.2011, 10:19

clock-img

viking

pencil-img

6644

Hvala, hvala :) Tebi Majo posebno hvala na ideji user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

27.04.2011, 10:27

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

Viking, super ti je torta! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

27.04.2011, 10:49

clock-img

Anoniman

Viking user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.04.2011, 12:03

clock-img

viking

pencil-img

6644

Radila sam po receptu na sajtu Minjina kuhinjica, tamo je sve lepo objašnjeno, a imaš i tutorial video.

IZVORNA PORUKA: Snelle

Viking, aj ako te ne mrzi napiši po kom receptu si pravila fondan, please, ali u odgovarajućoj temi user posted image
Baš mi se sviđa kako si ga odradila!



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

27.04.2011, 12:46

clock-img

Dada81

pencil-img

2618


IZVORNA PORUKA: viking RR

Hvala devojke na odgovoru, divne ste!
Napravila sam ovo (maznula sam foru od Maye:):

user posted image  



IZVORNA PORUKA: choopa choops

Strava je!!! user posted image user posted image user posted image Prava za 'decake' user posted image user posted image



Da,super je,viking user posted image baš za dečake. Sad i meni od ovog dođe ideja .Ovaj moj bi se oduševio ,a uverena sam da me nikada ne bi ''ostavio na miru'' kada bih mu napravila ''malog zelenog'' -oduševio bi se i tretirao me kao kraljicu ,samo što bi mi se dete prepalo verovatno user posted image
a,pošto još nisam radila sa fond.možda bi to pre ispao neki komičan lik ,nego cool ''mali zeleni''user posted image


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

clock-img

27.04.2011, 13:03

clock-img

viking

pencil-img

6644

Dado, ne znaš dok ne probaš :) I meni je ovo bio prvi pokušaj, a koliko kapiram, i većini drugih žena a svima je baš lepo ispala njihova torta. Samo napred!
I da, ja nisam našla boje u gelu, za koje kažu da su bolje, nego sam koristila one u prahu, i ništa im ne fali. Samo su mi u prodavnici rekli da je bolje obojiti fondan dan ranije da bi se te "mrvice" bolje rastvorile.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

27.04.2011, 13:09

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Viking, šta reći osim - svaka čast! Moj si idol!
Jbte, sad me sramota što ne umem da pravim torte, kamoli fondan user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

27.04.2011, 13:11

clock-img

Dada81

pencil-img

2618

E,hvala na predlogu ,svi dobro dođu user posted image A,razmišljam ,sad će mu rođendan ,vidim da se najviše dete oduševljava cvećem ,pa ću tako nešto ,verovatno. Biće tortica dosta sad za slavu ,pa bolje za rođendan.Mada bih mogla vežbati za slavu.Vi mi dajete inspiraciju ,a ja ne odustajem ,kada vidim vaša umeća ,posebno user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

clock-img

27.04.2011, 17:01

clock-img

Verus

pencil-img

11942

viking, vidi ti njuuser posted image  bravo

clock-img

27.04.2011, 17:27

clock-img

Lilly*

pencil-img

3854

Viking, odlična je user posted image Odlična ideja za zvezde user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

clock-img

27.04.2011, 19:55

clock-img

viking

pencil-img

6644

user posted image

p.s. mislim da je ovo prvi put da koristim ovog smajlija, nisam baš stidljive prirode user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

27.04.2011, 20:56

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Vikinguser posted image user posted image user posted image
Bravo, bravo, bravo!!!
Vidiš da sve vrijedi pokušati, a da nisi, bila bi ubijeđena da to ne znaš kao i većina nasuser posted image
Super torticauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

30.04.2011, 17:23

clock-img

srea

pencil-img

86

nisu rodjendanske ali neke koje sam pravila

user posted image


user posted image

user posted image



user posted image




_____________________________

sreca

Neznanje je covjeku najveci neprijatelj...

clock-img

13.05.2011, 16:59

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Evo je nasa tortica ...gotovaaa i spremna za njupanjeuser posted image user posted image user posted image

user posted image