cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: rođendanske torte

  
clock-img

14.04.2011, 23:51

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

IZVORNA PORUKA: lesica

Ma jeste,probaj ovih dana da vidis kako ide pa ces znati na cemu si. Eto taman napravi tortu za Uskrs! Ja sam dosad napravila dve torte i ubedjena sam da znam znanje user posted image



user posted image user posted image

Snelle napisala sam ti u pp. Probaj, ne mozes nista da izgubis (osim zivaca user posted image ), a mozda se iznendadis bas user posted image , ako nista uvijek mozes pokriti tortu sa onim jestivim pokrivkama user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

14.04.2011, 23:55

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Mišu, rasplaka me...ne znam šta mi je danas, luduju mi hormoni user posted image
edit: u svakom slučaju, ubedile ste me da probam, za početak sa plastelinom user posted image Hvala devojke user posted image


< Poruku je uredio Snelle -- 14.4.2011 23:58:27 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

14.04.2011, 23:56

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Ja ovo ne bih pravila jer nisam nikad obicnu tortu napravila, a ne jos i fondan. Meni je danas rekla zena u poslasticarnici kod nas da torta sa fondanom ispada oko 35 e, e sad je ja ne pitah za ove figurice je li to ukljuceno u taj fondan, pitacu sjutra kad odem u setnju...

clock-img

15.04.2011, 00:02

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Ja ovo ne bih pravila jer nisam nikad obicnu tortu napravila, a ne jos i fondan. Meni je danas rekla zena u poslasticarnici kod nas da torta sa fondanom ispada oko 35 e, e sad je ja ne pitah za ove figurice je li to ukljuceno u taj fondan, pitacu sjutra kad odem u setnju...



Iva cijela torta ili? to je dzabe. Kod nas je duplo skuplje user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

15.04.2011, 00:08

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

To je u poslasticarnicu gdje godinama kupujem torte, ovdje u Pg. Torta im je 18 eura, bila je 15 dok brasno nije poskupilo user posted image , mi je jos nismo pojeli od 11-og kad mi je bio rodjendan, ogromna je, a 15-ak ljudi je bilo na slavlje...Ja tamo narucujem Luki za prvi rodjendan. Doslovce mi je rekla ovako, samo jos sjutra da vidim za figure.

clock-img

15.04.2011, 00:10

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Ja cu se oprobati sa fondanom od onih bombonica user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

15.04.2011, 00:21

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

IZVORNA PORUKA: IVA 11

To je u poslasticarnicu gdje godinama kupujem torte, ovdje u Pg. Torta im je 18 eura, bila je 15 dok brasno nije poskupilo user posted image , mi je jos nismo pojeli od 11-og kad mi je bio rodjendan, ogromna je, a 15-ak ljudi je bilo na slavlje...Ja tamo narucujem Luki za prvi rodjendan. Doslovce mi je rekla ovako, samo jos sjutra da vidim za figure.



Za 18e kod nas ne mozes skoro ni sastojke da kupis, pa da sam pravis user posted image Svaka im cast! user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

15.04.2011, 00:26

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Vece trziste, veca konkurencija. Preukusne su torte, milion ih ima, svakave prave, jedva cekam da vidim kakva ce ova da ispadne, a ideje trazim naravno, u Minjinoj kuhinjici!

clock-img

15.04.2011, 00:28

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Sad cu na Fb da ti posaljem link od te u Bd sto pravi da vidis kakvih ima user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

15.04.2011, 00:44

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Jao Mili, hvala ti, supeeeeeeeer je ovo! user posted image

clock-img

18.04.2011, 09:45

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Ja sam se odlucila za ovu.... mozda jos ubacim koji cvetic user posted image

user posted image

clock-img

18.04.2011, 10:03

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Lepa je Anck.. user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

clock-img

18.04.2011, 10:11

clock-img

Anoniman

Bice vam super torte user posted image
Ja cu svojoj devojcici naruciti tortu pinokija  user posted image

clock-img

18.04.2011, 12:37

clock-img

Iwana87

pencil-img

1180

sutra je mm rodjendan,pa cu vezbati za Mihajlov.user posted image Imace Winne pooh na torti,nadam se

clock-img

19.04.2011, 11:40

clock-img

nela79

pencil-img

1365

Ja sam se trudila koliko mogu i koliko mi dozvoljava stomak. Mom Vanji je bitno da vidi Noddy-ja na torti. Ovaj autic je mijesanje tema al sta cu kad dijete voli sva ziva prevozna sredstva.
Vanjina torta za drugi rodjendan
user posted image

clock-img

24.04.2011, 14:41

clock-img

Rivana

pencil-img

3210

user posted image

Moja rodjendanska torta! user posted image

clock-img

26.04.2011, 11:45

clock-img

viking

pencil-img

6644

Devojke, vi koje ste pravile torte sa fondanom, imam pitanje -  kada stavite fondan na tortu, je l' tortu držite u frižideru ili na "sobnoj temperaturi"? Ovo pitam zato što sam na nekim forumima čitala da im se torta "oznoji" u fružideru i postane vlažna i gnjecava....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

26.04.2011, 11:49

clock-img

Anoniman

Ja sam ono malo vremena sto je ostalo, moju drzala u frizideru. Ja sam je presvlacila fondanom pre podne na taj dan za kad je trebala. Moja se dosta rastopila dok sam je presvlacila, jer sam zakomplikovala, pa posle nije stigla lepo da mi se stegne

clock-img

26.04.2011, 12:02

clock-img

viking

pencil-img

6644

Uf...user posted image  Ja ću danas za sutra, mada je "suva" torta (Lady marmelade), nema jaja i sl. pa mislim da joj ništa neće faliti ni da stoji pod zvonom u špajizu (tamo je hladnije). Ili da stavim u fridž pa da proveravam svako malo u kakvom je stanju?  

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

26.04.2011, 12:08

clock-img

Vika

pencil-img

1767

Nemam još iskustva sa fondanom ali se spremam. I inače sam kreten za dekoraciju torti- sve mi ispadne super i kore i fil i ukus bude super, ali izgleduser posted image

Juče je MM bio rođendan

user posted image

clock-img

26.04.2011, 12:10

clock-img

viking

pencil-img

6644

O, fala bogu da neko ima starijeg muža od mene user posted image user posted image user posted image
Uopšte nije loše, Vika, čak naprotiv! Izgleda kao veliki mafin!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

26.04.2011, 12:10

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Vika, torta mi liči na veliki muffin user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.04.2011, 12:11

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Viking, isto mislimo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.04.2011, 12:12

clock-img

Vika

pencil-img

1767

I meni, a to je vrhunac mog umeća sa dekorisanjemuser posted image

A ima još matorih, pitaj npr. Olguuser posted image

< Poruku je uredio Vika -- 26.4.2011 12:13:42 >

clock-img

26.04.2011, 12:13

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Viking, ne znam kako će ići fondan na Lady... preko nje ide onaj čokoladni preliv zbog kog bude sočnija, ovako je suva. Ja više volim onaj čokoladni sa malinama, lepši je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!