cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: rođendanske torte

  
clock-img

15.03.2011, 18:05

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Misicu mali, a gde da nadjem recept te kasato torte?

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Verus, ako prvi put radis, mozda je najbolje da napravis neku od ovih cvrstih torti poput kasato torte. U nju mozes uvek da stavis sta pozelis poput komadica cokolade ili malo nekog voca, ona je u svakom slucaju sa cokoladnim filom i klincima se svidja. A ako ti je zbog matorih, uvek mozes da je serviras sa malo sladoleda ili tako nekim dodatkom

Sa njom ces imati najmanje problema sa ukrasavanjem

clock-img

15.03.2011, 18:13

clock-img

Lu

pencil-img

15094

KASATO TORTA
Evo Verus, Minavb je stavila receptuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

16.03.2011, 03:24

clock-img

Verus

pencil-img

11942

user posted image

clock-img

18.03.2011, 16:49

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

Upravo zavrsila tortu za bratovog klinca sutra slavi 2 rođus user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

18.03.2011, 16:51

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Wooooow kako je dobra user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

18.03.2011, 16:51

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Jao Pretty zeno,jest tebe krenulo.PREDIVNA je torta,ja cu te unajmiti za sledeci rodjus!user posted image
Reci mi molim te sadrzaj unutrasnjostiuser posted image i sa kojim to fondanom pravis?

clock-img

18.03.2011, 16:52

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

18.03.2011, 16:54

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

dakle...mojih ruku delo i autici :)
ja nisam pravila tortu snajka je pravila, mislim da je pesak torta
a fondan je onaj sa glicerinom i zelatinom i fruktozom :)

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

18.03.2011, 17:02

clock-img

JMPM

pencil-img

2751

Pretty zeno,dolazim kod tebe na kratak kurs user posted image !Prelepo je!!!!!Svaka cast!user posted image

clock-img

18.03.2011, 17:11

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

AJDE AJDE mozeeeeeeeeeeeee

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

18.03.2011, 17:21

clock-img

moja ciklama

pencil-img

1653

Pritty78 svaka čast ženouser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

clock-img

18.03.2011, 17:21

clock-img

MarijaBg

pencil-img

3138

Torta je savrsena user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.03.2011, 17:28

clock-img

Anoniman

Pretty torta je savrsena.

Verus, videcu sa mamom, imala sam odlican recept za kasato (pravi se sa pettit buerre) ali mi je sve to kod nje. Nadam se da ti nije hitno. Uglavnom se u izmrvljen keks dodaje smesa putera, cokolade i verovatno zumanaca i secera sa pare, a u sve to onda seckani zele, seckani lesnici i sta ti vec sve padne na pamet. Ima fora kako da ti masa ne bude previse zitka, a u svakom slucaju ona se u frizideru stegne tako da mozes da je oblikujes kkao hoces.

A pitacu i koleginicu, ona pravi isto dobru keks tortu da mi posalje recept.

clock-img

18.03.2011, 17:41

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

Hvala hvala.....ako neko zeli otvorena sam za sve ponude user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

18.03.2011, 17:42

clock-img

Anoniman

gde si pisala kako je proslo na rodjusu?

clock-img

18.03.2011, 17:48

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

nigde ahahaahah
ma bilo je super klinci su se odusevili sa tortom, svasta smo se igrali
a slikice imas ovde

p,s izvinjavam se za off

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

18.03.2011, 23:42

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Odlicna ti je torta,svaka cast zeno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

18.03.2011, 23:51

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Pretty SAVRSENO!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

18.03.2011, 23:53

clock-img

Anoniman

Bravo Pretty user posted image

clock-img

19.03.2011, 09:53

clock-img

Anoniman

Nije moj recept, od prijateljice je ali je dobar

Umutiti 400 g prah šećera pa dodati 500 g lomljenog keksa/moze i plazma mada je ukusnija kad je petit keks/, 250 g mlevene plazme, 2 dl soka od pomorandže /meni je najlepše kad stavim fantu/, 150 g seckanih oraha /ako volite, ja ih ne stavljam mada po receptu treba/, 150 g mlevenog pečenog lešnika, 250 g otopljene čokolade. Sve dobro umesiti i oblikovati željeni oblik, pa ostaviti da se stegne i prosuši. Ukrasiti pa duvati rodjendansku svećicu :)

Kad sjedinjuješ masu delovaće ti tvrda i suva ali nemoj ništa dodavati nego moraš rukama da sjediniš.

clock-img

23.03.2011, 10:46

clock-img

JMPM

pencil-img

2751

Drage moje,treba mi pomoc.Treba da pravim sestri za proslavu odbrane diplomskog tortu koju cu da ukrasavam fondanom,ali ne znam koju da pravim...heeeelp user posted image !Treba da bude sa sto tanjim korama (jer ne voli inace kore) i da ima nesto vockasto u sebi user posted image !Predlozi?

clock-img

23.03.2011, 11:22

clock-img

indy_25

pencil-img

4228

Jmpm imaju extra dvije torte sa povodom tih dimlomskih stavicu ti link samo da ih pronadjem extra su  negdje sam ih vidjela samo moram da se podsjetim gdje. A to za tanke korice i fil i to cu ti pronaci na coolki samo da uhvatim vremena od Sare vidjecu danas da pokusam.

clock-img

23.03.2011, 11:53

clock-img

viking

pencil-img

6644

Ukucaj u Google graduation cakes i dobićeš gomilu slika user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla