cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: rođendanske torte

  
clock-img

11.03.2011, 16:16

clock-img

viking

pencil-img

6644

A gde je recept za taj famozni fondan? user posted image

IZVORNA PORUKA: Maya21

onaj indin sa bombonama penastim i bas je super!! od sada samo torte sa fondanom pravim user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

11.03.2011, 17:11

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

ja cu ipak naruciti torticu, vec trazim ideje, a za 2 meseca je rodjos, jesu te torte od fondanta skuplje?

clock-img

11.03.2011, 17:37

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Ja pravim ovu tortu za Helenin rodjus. Drzite mi fige!  Drugarica ce mi pomoci da je ukrasimo.

user posted image


Naravno, stavicu i sliku torte koju sam ja pravila, da uporedimouser posted image

clock-img

11.03.2011, 17:49

clock-img

Anoniman

Verka, ambicioznouser posted image
Šalim se, ja sam antitalenat za ukrašavanje tortica, pa mi ovo deluje kao nemoguća misijauser posted image

clock-img

11.03.2011, 18:16

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upravo zavrsilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Pretty78 -- 11.3.2011 18:17:31 >


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2011, 18:18

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2011, 18:19

clock-img

bratzz

pencil-img

982

user posted image user posted image user posted image PRELEPOuser posted image user posted image user posted image

clock-img

11.03.2011, 18:19

clock-img

Vika

pencil-img

1767

user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.03.2011, 18:24

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

jejejeje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2011, 18:26

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

mnogo sam ponosna na samu sebe user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2011, 18:58

clock-img

indy_25

pencil-img

4228

opa evo jos jedne umjetnice bravo Pretty pa ti si profi u pravljenju torti sa fondanom user posted image user posted image user posted image .

Mayo tvoju sam vec komentarisala na fb ali evo i ovdje cu super super super cista 10 user posted image .

Verus bice lijepa tortica msilim da je nije tesko napraviti user posted image

clock-img

11.03.2011, 19:05

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Pretyyy svaka cast..super jeee user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.03.2011, 19:49

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

indy prvi put sam pravila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2011, 21:03

clock-img

Anoniman

pretty super je user posted image user posted image user posted image evo ja bih je sad jela

clock-img

11.03.2011, 21:05

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Tu je zato drugarica da pripomogneuser posted image

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Verka, ambicioznouser posted image
Šalim se, ja sam antitalenat za ukrašavanje tortica, pa mi ovo deluje kao nemoguća misijauser posted image

clock-img

11.03.2011, 21:06

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Slazem se indy! Deluje uaaaa,a u stvari dva sprata, sve pokriveno tim fonduoom ili kako se vec zove.  Jedino ne znam sta cu "unutra" da uradim, tj. dal da bude cokoladna ili kakva..nisam odlucila

Pretty, superuser posted image

IZVORNA PORUKA: indy_25

opa evo jos jedne umjetnice bravo Pretty pa ti si profi u pravljenju torti sa fondanom user posted image user posted image user posted image .

Mayo tvoju sam vec komentarisala na fb ali evo i ovdje cu super super super cista 10 user posted image .

Verus bice lijepa tortica msilim da je nije tesko napraviti user posted image

clock-img

11.03.2011, 21:09

clock-img

Anoniman

Verus, ako prvi put radis, mozda je najbolje da napravis neku od ovih cvrstih torti poput kasato torte. U nju mozes uvek da stavis sta pozelis poput komadica cokolade ili malo nekog voca, ona je u svakom slucaju sa cokoladnim filom i klincima se svidja. A ako ti je zbog matorih, uvek mozes da je serviras sa malo sladoleda ili tako nekim dodatkom

Sa njom ces imati najmanje problema sa ukrasavanjem

clock-img

11.03.2011, 21:21

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

ja sam pravila reformu

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2011, 21:25

clock-img

Anoniman

da i ona je zgodna. Jesi li kupovala korice ili ih sama pravis

clock-img

11.03.2011, 21:31

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

sve sama pravila...osim svecice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2011, 21:34

clock-img

Anoniman

Sjajna si, pisi posle kako je proslo, secam se da si otvorila i temu kako da zabaljate svu tu decurliju user posted image

clock-img

11.03.2011, 23:25

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

hocu naraaavskkkkkkkkkkiiiiiiiiii

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2011, 23:49

clock-img

Brana

pencil-img

4456

Pretty mila BRAVOOOOOOOOOOOOOOO SVAKA CAST!user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

clock-img

11.03.2011, 23:51

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

11.03.2011, 23:59

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Pretty is a pro!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Svaka cast!!!! Fenomenalna je!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.