cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Osip

  
clock-img

08.07.2019, 11:17

clock-img

pari

pencil-img

6778

Evo danas vise nista nema...znaci 3 dana je imala i to je to...davacu joj aerius jos sutra i prekosutra po preporuci dr...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

08.07.2019, 11:47

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Sad za nedelju dana opet probaj mleko.

clock-img

10.07.2019, 11:12

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Aerius je super,biće to sve ok.Pozdrav

clock-img

20.12.2019, 11:55

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Mame, da li se neko susreo sa ovakvim osipom? Samo po nogama je prisutno. Na prstima ima kao crvene bubiljice, a ostatak nogu je u jako sitnim srvenim tackicama. 

user posted image


user posted image





clock-img

20.12.2019, 12:05

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Fil, jel ste probali nesto novo od hrane?Da li si promenila imeksivac ili prasak za ves?

Mi smo imali pre par godina po tabanima, izmedju nogu (po rubovima gde su bile ivice pampersa), ispod miske i par na vratu. I imao je visoku temp koja je isla do 39 sa 4.Otpustili su nas tada kao da je neki mix osip. A dijagnoza boginje.I mazali smo krecno mleko. Zato ja ne znam da li mi je dete prelezalo boginje.
Mozda da je odvedes pedijatru ili dermatologu.Zelim vam brz oporavak. 

clock-img

20.12.2019, 12:35

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Da li ima temp?

clock-img

20.12.2019, 13:43

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Nama letos, od visoke temp., kad je temp.spala pojavio se osim... najpre po tabanima i nogama a obda po celom telu. I sitne tackice i imala je jedno 4-5 tako kao vodeni plikic. Mi smo tad bili na moru, dr sa slala slike. Rekla da mazemo dermosens sprej.

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

20.12.2019, 14:06

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Fil, da li ima još neki simptom, temperatura, grlo..? Možda je hand foot and mouth virus.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.12.2019, 14:24

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Zene drage, citam sta piset_e i mozgam. Svirko, nije ovo kontaktni dermatitis sigurno. Ana, nisam imala dodira sa tim. 🧐 Muci ga usna supljina sigurno, ali to povezujem sa zubima. Mada ovaj osip je cudan, jer mu je imace koza skroz ok. I imao je temp sad 2-3 dana. Mozda je taj virus. A on posto je beba ne sme nista u usta tipa Apis Gole i sl.? 

clock-img

20.12.2019, 14:27

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Pa apis gola je od 1.godine... a je l'mu upaljeno grlo?
Mozda samo na desni da mu mazes nesto (mozda sam vec negde i pitala da li mu mazes nesto na zubice).

U je letos imala dva dana visoku temp.38 (kao tvoj maleni) i onda samo taj dan kad je prestala temp.pojavio se osip, dr nam je rekla sigurno je virusno. Trajao je oko 7 dana.

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

20.12.2019, 14:41

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Virusni osip od temperature je sitniji a ovo kod njega me podseća na hand, mouth, foot ali ne mora da znači, naravno... evo ovde je pisano o tome klik



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.12.2019, 14:48

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Ana, sad sam citala o tome i definitivno bas lici i plus ima bas sve simptome. Mama Jo, stavljam mu gel na desni, a Apis Gola pise da moze od godinu dana. On ima 8 meseci i razmisljam da li da mu naprskam zato sto sadrzi propolis. Inace orl ga je pogledao pre dva dana i rekao da je grlo malo crveno. 

clock-img

20.12.2019, 15:17

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Boljr nemoj onda apis golu, sta znam...
Je l' mozes nekako da se konsultujes sa dr bez da ga vodis?

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

20.12.2019, 16:25

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Fil, da li ima još neki simptom, temperatura, grlo..? Možda je hand foot and mouth virus.



I ja mislim..moj M je imao pre 2 medeca..i pri tom je blaze bilo..ali u ustima i grlu najvise..a orl nije ni provalio..tu nema leka..Pogledaj da li na sakama ima..moj je imao sitne skroz.

clock-img

20.12.2019, 16:26

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Smes tantum verde slobodno..moj je bas slabo jeo 4 dana.. dr kaze da ih to i svrbi,ja nisam primetila kod M.

clock-img

20.12.2019, 17:17

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Hvala devojke. Njega vidim i svrbi i boli u ustima. Pritom jedinice samo sto nisu probile. Ne jede gotovo nista, sisa bas brzo samo dok utoli glad. Nadam se da ce biti bolje uskoro. 

clock-img

20.12.2019, 17:24

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Fil,onda je to taj virus,daj mu paracetamol..kaze da ih jako boli to u ustima..

clock-img

20.12.2019, 18:04

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Pih Fil, bas nije moralo. Kako ste? Je l' ima tsmp.i dalje?

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

21.12.2019, 10:11

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Nema vise temperature, ali nervoza i nespavanje je na vrhuncu. Trlja non stop usta, a povremeno nece ni da sisa ni lazu, valjda ga puno boli. Samo jos i ti zubi da probiju, pa da malo danem dusom. Uzasno lose spava, bas mi smeta seckanje sna svaki cas. 

clock-img

21.12.2019, 10:22

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Razumem, nadam se da ce ga proci sto pre user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

21.12.2019, 10:33

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Fil, daj mačencetu bilo šta što voli hladno - puding, smznuto miskano voće ... da mu malo ubije bol u ustima. Grozna je to viruščina.
Srećna okolnost je što ne traje dugo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

21.12.2019, 11:30

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Lesi, on je tek na pocetku dohrane, a i inace slabo voli kasice. Pa bas muku mucim sa njim da mu bude bolje. Ali na srecu cim je spala temperatura, znaci da ide na bolje.

clock-img

25.12.2019, 22:41

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Dakle, obe su imale visoku temp.
U je islo i preko 39 🙄 2 dana. Treci dan je bilo bez temp.ali nervoza haos i nista nece da jede, da bih skontala da ima na usni i u istima kao afte, pufice. 2 dana trajalo. Osip samo tu.

J je imala temp.oko 38.6 najvisu. 2 dana takodje. Jedan dan pauza i evo jutros joj se pojave crvene tackice po sakama. Sas predvece vidim i po nogama blage da ima, ne tabanima, list i butina. Takodje se zali da je malo pecka u istima kad jede.
Je l'to onaj virus usta, sake, stopala?


_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

25.12.2019, 22:46

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Mama Jo, nisam ni znala za tak virus do prosle nedelje. Krenulo je od temperature, pa taj osip. J je imao na stopalima, dve tacke na kolenu, par na rukama i vrv gomilu u ustima. Nije hteo ni lazu, lose jeo, lose sisao, videlo se da ga nesto boli u ustima. Njega muce zubici, ali dok je taj virus bio aktuelan bilo je mnogo izrazenije. Nema pomoci, samo prodje za par dana.

clock-img

25.12.2019, 22:48

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Uf. Samo kad je temp.prosla. Ni ja nisam znala do prosle nedelje kad si bas ti pisala. U je proslo za 2 dana ali ona je imala samo po ustima. Nadam se da se J nece siriti.

_____________________________

,,Carpe diem"