cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Osip

  
clock-img

12.06.2019, 08:18

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Samo promenite pelenice.
Uh srcko mili, pa to sigurno mnogo boli!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

12.06.2019, 13:59

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Hvala devojke.


Jess, spada lepo u 5-icu, 13 i nešto kg, babylove, nisu tesne, lagano mu lepim, ali jeste od guma 🙁. Zavirim, vidim ima znoja oko tih nepamučnih delova, a na guzi gde je upijajuće sve je ok. Gde god mu je pamuk uz kožu ok je, gde nije ne valja. Znači pozadi ima crvenkasti okvir oko guze svuda gde ide rub pelene, po guzi i leđima, svuda gde ide taj materijal pelene koji ne upija. Ima li pelena sa prirodnijim rubovima? Lesli, te bambo, kakvi su rubovi? 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

12.06.2019, 14:32

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Joj rosi...pa i do sad ste koristili baby love, i nije imao osip? Mouda taj materijal.u kombinaciji sa ovim vrućinama user posted image
Mi smo koristili bamboo sa L jedan period. Al se ne secam kakav je rub.mislim da sve pelene imaju taj rub isti, inaj gde je rastegljivi deo, ona guma, jel da

clock-img

12.06.2019, 14:35

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Da, da maraj. Dobre su babylove. Znaci nije ojed u predelu pise i guze i nije problem sa time, nego sa kombinacijom znoja i materijala na rubu pelene, a bojim se da to nije lako resivo user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

12.06.2019, 14:38

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Joj rosi...a da odete do pedijatrauser posted image
Da pogleda...
Mozda ima neki lekic (krema) za to
Ja verujem da je taj deo isti kod svih pelena

clock-img

12.06.2019, 14:40

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Rosi, maži mu sudocrem na to, čini mi se da on najbrže reši problem. A možda da probaš da ga držiš malo gologuzog, koliko god možeš, čisto da bi se to smirilo.



< Poruku je uredio Ana RR -- 12.6.2019 14:45:07 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

12.06.2019, 14:52

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Ana, mazala mu cicaplast i cini mi se jutros bolje, ali opet, naravno, kako dan odmice.

Videcu, maraj, ako ne resim, da ga vodim do dr.

Mozda preko dana cink krema, uvece flogocid, nisam pametna.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

12.06.2019, 15:02

clock-img

lesli

pencil-img

3159

Rosi mazi jekoderm. On je za opekotine, ali mi svaki ojed njime resavamo. I mozda da pri presvlacenju prebrises onim vaticama natopljenim vodom te delove gde je crven. Slikacu ti kasnije pelenu i postaviti sliku. 

clock-img

12.06.2019, 17:35

clock-img

lesli

pencil-img

3159

Evo slika:

user posted image user posted image
Ima kao ta guma, ali je nekako papirnata. Mm je nekoliko puta uspeo prstom da probije kad namesta pelenu.

clock-img

12.06.2019, 17:56

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Rosi, T je imala takve reakcije na pelene, nije bio ptoblem u velicini nego jednostavno u odnosu sirina/duzina. Na tim mestima gde je zuljalo, ledja (tamo gde je taj lastis) i oko prepona je imala bukvalno oderotine. Jedino resenje je da promenis pelene i da mazes necim dok se ne sanira, ja sam koristila sudokrem

clock-img

12.06.2019, 18:45

clock-img

lesli

pencil-img

3159

Bambo nema lastisa oko ledja, jedino oko nogu. Sla i taj oko nogu je rekla bih meksi nego na pampersu i babylove. Pritom oni imaju i medju velicine, a sa onog sajta mozes naruciti i na komad pa da probas (mada mi je to malo nehigijenski) ili bar da vidis uzivo pelenu.

clock-img

12.06.2019, 19:18

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Hvala lesli. Pogledaću sajt obavezno. Uzela sam jedno pakovanje babylove natura jer sam morala, dqnas.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

12.06.2019, 19:18

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Hvala mili!



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

12.06.2019, 20:13

clock-img

dunja RR

pencil-img

30391

Rosi ja imam ove, neku 2-ojku čini mi se mm kupio jednm, greškom. Meni su mnoogo labave, sve izađe momentalno, iako M ima baš debele butkice ..
Ok, shvatam da su prirodnije u smislu hemije, ali džabe, kada nema fizike, nema šta da drži, nije ok taj lastiš oko nogu. ..tto je naše iskustvo.

IZVORNA PORUKA: Rosita

Hvala lesli. Pogledaću sajt obavezno. Uzela sam jedno pakovanje babylove natura jer sam morala, dqnas.





< Poruku je uredio dunja RR -- 12.6.2019 20:16:20 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

12.06.2019, 20:38

clock-img

lesli

pencil-img

3159



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Rosi ja imam ove, neku 2-ojku čini mi se mm kupio jednm, greškom. Meni su mnoogo labave, sve izađe momentalno, iako M ima baš debele butkice ..
Ok, shvatam da su prirodnije u smislu hemije, ali džabe, kada nema fizike, nema šta da drži, nije ok taj lastiš oko nogu. ..tto je naše iskustvo.

IZVORNA PORUKA: Rosita

Hvala lesli. Pogledaću sajt obavezno. Uzela sam jedno pakovanje babylove natura jer sam morala, dqnas.







I kod nas je bilo slicno. Dosta je veca pelena u odnosu na standardnu brojku. Nije nam uvek curilo, ali jeste pocesto. Kada je pocela da kaki cvrsto, bilo je ok ali i dalje bambo mnogo bolje stoji, a po sastavu su slicne. Bambo pelenama u vel. 2 nismo bas bili zadovoljni, ali su 3, 3+ i 4 super :)
I da rosi, imas i neki novi pampers, isto navodno od prirodnih materijala...nismo ga probali. Razmisljala sam, ali su em skupe em smo zadovljni bambo pelenama pa sam na kraju odustala.

clock-img

12.06.2019, 20:42

clock-img

lesli

pencil-img

3159

Rosita, ako se odlucis za bambo njih imas u aksi, merkatoru, rodi i idei. U merkatoru su pre neki dan bile na akciji (na znam da li su jos) i  cena im je bila skoro kao kod dobavljaca. Mada i dobavljac salje bas brzo ako se odlucis direktno od njih da kupis (narocito ako izaberes placanje pouzecem)

clock-img

12.06.2019, 20:45

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

Rosinod kad bambo koristimo nemamo problema. Oji su buce i imaju buckave noge ne brini nece sadrzaj izlaziti. Mi koristimo peticu i super je. Inace kad smo kod pelena. P zna da skine pelenu i skida je stalno ja cu da okusam srecu sa nosom 😂

clock-img

12.06.2019, 22:08

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Hvala svima. On je sav osut po rukama i nogama. Sigurna sam da je od vrućine, iako je u petak primio mmr. Ako ništa, u petak kod dr.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

12.06.2019, 22:13

clock-img

pari

pencil-img

6778

Moguce da je od vrucine...
Meni se T osula od dm pelena onih nekih eko...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

13.06.2019, 09:02

clock-img

popkica bebic

pencil-img

903

I moja A se osula po prevojima. Sve mislim od vrućine. Ali, već mesec dana kija, a od skoro joj se pojavio i alergijski konjuktivitis. Od oftalmologa je dobila razne kapi, a pije i Erius. Ne znam šta je sada osip. Crvene male tačke. Ne svrbe je. 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

clock-img

13.06.2019, 11:12

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Rosi pa i po rukama ima? Onda sigurno nije od pelena.
Pa sta znam...ja sam ubedjena da mmr vakcina ima reakcija...i ako je mene moj pedijatar ubedjivao da nema

clock-img

13.06.2019, 13:47

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Ima po rukama i nogama baš baš :(. Mmr je primio pre 7 dana. Tog istog dana počele vrućine. Pre 3-4 d osip, prerano da bude od mmr. I prošlog leta se osipao, ali ne ovoliko. Naša dr na odmoru. Menja je neka budibogsnama. Večeras vodim D na pregled za rekreativnu pa ću i N povesti.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

13.06.2019, 13:49

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Rosi,moguce da je od mmr-a. Odvedi ga.

clock-img

13.06.2019, 13:51

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Meni je L imao osip od mmr ali u vidu par tackica iza uha i uvecane zlezde ...koliko se secam...moram virnuti u temu, znam da sam pisala...

clock-img

13.06.2019, 13:56

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Hoću, svejedno, ne znam kako da mu pomognem, dobra stvar je što ga ne boli i više ne plače u kadi. Ali kad mu vidim zglobove, lakatni pregib i ta mesta, ubeđena sam da je od znoja. Kažem, i prošlog leta je imao, ali n ovoliko. Nikad čovek miran :(



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu