cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Koprive

clock-img

24.03.2014, 13:39

clock-img

Jole84

pencil-img

8435

Ja je jedem puno,zbog gvožđa user posted image
Fino je da se malo obari a onda proprži sa prazilukom i jajima,baš ukusno user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

clock-img

28.03.2014, 19:19

clock-img

Biserce

pencil-img

942

Ja je nikad nisam spremala...do jutros:D jos me peckaju prstici:D:D
obarila sam je i proprzila sa mladim lukom i jajima i bilo je mljac mljac a mm je davno jednom spremao tj dinstao sa mlev.mesom i bila je super!

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

clock-img

28.03.2014, 22:32

clock-img

degu

pencil-img

11332

Nisam ni ja spremala, a baš bih probala. Gde je berete? Jel ima nekih pravila šta se od nje koristi i kad se koristi?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

29.03.2014, 07:49

clock-img

Biserce

pencil-img

942

Mi ih imamo po dvoristu, sumici, na tone, kao i zelja, mada ja vise volim blitvu. Ja sam samo listove koristila.

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

clock-img

12.03.2015, 19:13

clock-img

Plavusa34

pencil-img

197

u dvoristu ih ima ( ne sad ) ja nisam probala nikad u jelo da stvajam mada mnogo sam citala da je dobro ukusno zdravo

clock-img

30.04.2016, 12:58

clock-img

branki*

pencil-img

20828

ja ih koristim.pravim corbu od kopriva,svi volimo,stavljam i u pitu,a super je i caj od koprive,planiram da krenem da pijem redovnije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

30.04.2016, 15:29

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Mi ih imamo baš dosta u dvorištu, bašti, ali s obzirom da muževljev stric, koji živi u kući do nas, zajedničko nam je dvorište a ima deset mačaka, ja se ne usuđujem da ih berem za jelo nažalost.

Inače najviše volim koprive u piti sa sirom user posted image pa kad odemo u mamino selo naberem, ali to je jako rijetko.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

03.06.2016, 22:56

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Ima li neko dobar proveren recept za sok od kopriva?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

28.06.2016, 13:01

clock-img

Khaleesi

pencil-img

4055

Ne znam za sok, ali corbu sam pravila i super je. Mlade koprive se obare, dobro se obare. Pa se lisce odvoji od stable i isecka. Proprzis luk i sargareepicu, malo brasna i nalijes vodu. Dodas neki krompiric i koprivu, zacin C a moze i kocka da se ubaci i to je to. Extra je ukusno a deca vole corbice :D