cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

  
clock-img

04.12.2009, 11:08

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Stvarno nista ne boli! Cipiripi pricaj nam jos! Kako i zasto dolazi do tog ciscenja? user posted image  Kako znas da je dobro?



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da,da hajde jos nam pricaj!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Ni tebe Suncice nista ne boli..mene je stomak boleo do padanja u nesvest,lezanja u hitnoj...uzas user posted image   a sada nista!!user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

04.12.2009, 11:31

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Mene je baaas bolelo kad treba da dodje user posted image , uvek sam znala ujutru ako ce doci u toku dana! Sad nista, ali me brine sto je toliko obilnija user posted image  i crvenija user posted image

clock-img

04.12.2009, 11:33

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Mene je baaas bolelo kad treba da dodje user posted image , uvek sam znala ujutru ako ce doci u toku dana! Sad nista, ali me brine sto je toliko obilnija user posted image  i crvenija user posted image



pa i mene je brinulo,ali sada sam se smirila kada je cipiripi objasnila...vidis da je svim devojkama tako...
to znaci da je dobro..i meni je obilnija..pre recimo,kada dobijem traje mi 4 dana...ovo mi je 4 dan i cini mi se da nema nameru jos da stane...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

04.12.2009, 11:39

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Uffff.... ja se ipak malo brinem user posted image  Zasto to tako? Ceo zivot mi je drugacije bilo...

clock-img

04.12.2009, 20:45

clock-img

mamce

pencil-img

98

I ja pijem virak ovo mi je drugi mesec, ali nisam bas redovno pila prosli mesec i bez obzira sto nisam meni je isto dosta bilo obilnije nego ranije, sad cemo videti, nadam se da nece ni doci.

clock-img

04.12.2009, 20:46

clock-img

mamce

pencil-img

98

A stomak me je boleo mnogooo kao i ranije...user posted image

clock-img

04.12.2009, 22:12

clock-img

cipiripi

pencil-img

5148

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Uffff.... ja se ipak malo brinem user posted image  Zasto to tako? Ceo zivot mi je drugacije bilo...



pa verovatno ti cajevi povoljno uticu za ceo nas sistem i automatski regulisu sluznicu materice od ovluacije do ovluacije..tj povecavaju sanse za zacece.
odgovor je poznat..radi se o tome da se u toku menstruacije iz vagine izbacuje krv, a ugrusci koji ispadaju su posledica ljustenja endometrijuma ukoliko ne dodje do oplodnje.
meni je hormonski status ok, tako da ja ne pamtim kad nisam imala ugruske na ulosku, pomalo na krevetu...itd.. user posted image user posted image user posted image

sve u svemu ljustenje je ok...samo je vazno da nisu ogromni komadi..a sta znaci ogromno...pa kao pola pesnice..

meni se ednom desilo pre par godina da mi je pukao kapilar u vagini, nije mi bila user posted image ...sela sam na solju da piskim, i samo je krenulo. zvala sam dr ona je mislila da je rani spontani, ali kad sam joj rekla da nisam bila nisakim 3 meseca iskljucila je tu mogucnost. usput dok sam se dovezla do nje ispalo mi je nekih 20 komada velicine pesnice, a izleda kao pileca dzigerica...e to je bilo strasno grozno iskustvo.
primila sam infuziju ona je na kameri za kolpskopiju videla gde je on pukao i hvala bogu to mi se vise nikad nije desilo.
a objasnje STA JE TO BILO ..niko nezna.... user posted image

clock-img

05.12.2009, 10:34

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Cipiripi user posted image

clock-img

05.12.2009, 13:29

clock-img

Dudu25

pencil-img

1005

IZVORNA PORUKA: cipiripi

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Uffff.... ja se ipak malo brinem user posted image  Zasto to tako? Ceo zivot mi je drugacije bilo...



pa verovatno ti cajevi povoljno uticu za ceo nas sistem i automatski regulisu sluznicu materice od ovluacije do ovluacije..tj povecavaju sanse za zacece.
odgovor je poznat..radi se o tome da se u toku menstruacije iz vagine izbacuje krv, a ugrusci koji ispadaju su posledica ljustenja endometrijuma ukoliko ne dodje do oplodnje.
meni je hormonski status ok, tako da ja ne pamtim kad nisam imala ugruske na ulosku, pomalo na krevetu...itd.. user posted image user posted image user posted image

sve u svemu ljustenje je ok...samo je vazno da nisu ogromni komadi..a sta znaci ogromno...pa kao pola pesnice..

meni se ednom desilo pre par godina da mi je pukao kapilar u vagini, nije mi bila user posted image ...sela sam na solju da piskim, i samo je krenulo. zvala sam dr ona je mislila da je rani spontani, ali kad sam joj rekla da nisam bila nisakim 3 meseca iskljucila je tu mogucnost. usput dok sam se dovezla do nje ispalo mi je nekih 20 komada velicine pesnice, a izleda kao pileca dzigerica...e to je bilo strasno grozno iskustvo.
primila sam infuziju ona je na kameri za kolpskopiju videla gde je on pukao i hvala bogu to mi se vise nikad nije desilo.
a objasnje STA JE TO BILO ..niko nezna.... user posted image







Hvala Bog da je proslo sve u redu i da si na vreijeme reagovala i zvala dok.

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.12.2009, 14:30

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

IZVORNA PORUKA: Mari86

pre recimo,kada dobijem traje mi 4 dana...ovo mi je 4 dan i cini mi se da nema nameru jos da stane...user posted image user posted image user posted image



Meni je 5 dc i skoro da je  stalo.

clock-img

07.12.2009, 12:22

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

Meni je u subotu stalo,znaci Suncice draga isto na 5dc..user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

07.12.2009, 16:40

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: cipiripi

lepo se cisti materica...user posted image
da bi bila dobar teren za udomljavanje. user posted image
ne brinite, tako treba. user posted image




jao cipiripi kako si me sad rasteretila....ja sam mislila ko zna šta mi je...lije ko iz kabla, crveno ko nikad pre, ugrušci...uh...user posted image

clock-img

07.12.2009, 16:44

clock-img

cipiripi

pencil-img

5148

user posted image cak sam i za to pitala doktore...zato i znam da je to ok i normalno. user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*




clock-img

08.12.2009, 13:35

clock-img

Lilly*

pencil-img

3854

Evo Kleo user posted image

clock-img

08.12.2009, 13:36

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Kleo?

clock-img

08.12.2009, 13:41

clock-img

Kleopatra

pencil-img

235

Devojke imam par pitanja kad se pije caj,da li i u vreme user posted image i o,koliko puta dnevno, ja sam anemicna da li to moze imati neke veze,gde se kupuje?hvala

_____________________________

Sreca prati hrabre!!!

clock-img

08.12.2009, 13:44

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Ja ga pijem ujutru i uvece po jednu solju! Skuva se i mora da stoji najmanje pola sata! Imas ga kod travara i u prodavnicama zdrave hrane! Meni je zaista pomogao, vise nemam bolne user posted image , a da li pomaze jos za nesto videcemo...
Moze se piti uvek!

clock-img

08.12.2009, 13:44

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

Kleo mila....U prodavnici zdrave hrane...
Oko 150 dinara sam platila 500 gr...
Ja ga pijem dva puta na dan..obavezno!!
Moze da se pije svaki dan,bez obzira na user posted image i O!
Kazu cak devojke da on ima slican efekat kao Klomifen,a ja sam primetila da imam ovulaciju od kada ga pijem!!
user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

08.12.2009, 13:45

clock-img

Lilly*

pencil-img

3854

Pročitaj prvi post pa vidi kako se sprema, pije se 3x dnevno. Nema veze sa anemijom, neće ni pomoći ni odmoći user posted image Pije se i za vreme user posted image

clock-img

08.12.2009, 13:46

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Ja ga pijem ujutru i uvece po jednu solju! Skuva se i mora da stoji najmanje pola sata! Imas ga kod travara i u prodavnicama zdrave hrane! Meni je zaista pomogao, vise nemam bolne user posted image , a da li pomaze jos za nesto videcemo...
Moze se piti uvek!



Sto se tice stajanja,ja ga ne ostavim tako dugo...stoji 15 minuta i ja ga pijem..vruceg u gutljajima..tako sam procitala od devojka ovde!!user posted image user posted image user posted image  
i da ni mene ne boli stomak vise,cak  ni grudi..user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

08.12.2009, 13:49

clock-img

Kleopatra

pencil-img

235

Hvala devojke user posted image user posted image



_____________________________

Sreca prati hrabre!!!

clock-img

08.12.2009, 13:54

clock-img

Kleopatra

pencil-img

235

E a kakav je ukus znam da je macina trava bljak nju sam probala jednom user posted image

_____________________________

Sreca prati hrabre!!!

clock-img

08.12.2009, 13:57

clock-img

Lilly*

pencil-img

3854

Nije loš, može se popiti, neki kažu da je ukusan, ali u odnosu na očajnicu je med i mleko user posted image

clock-img

08.12.2009, 13:58

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

Meni je ukusan....navikla sam i fin mi je!!! user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

08.12.2009, 14:51

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Ja ga pijem ujutru i uvece po jednu solju! Skuva se i mora da stoji najmanje pola sata! Imas ga kod travara i u prodavnicama zdrave hrane! Meni je zaista pomogao, vise nemam bolne user posted image , a da li pomaze jos za nesto videcemo...
Moze se piti uvek!



Sto se tice stajanja,ja ga ne ostavim tako dugo...stoji 15 minuta i ja ga pijem..vruceg u gutljajima..tako sam procitala od devojka ovde!!user posted image user posted image user posted image  
i da ni mene ne boli stomak vise,cak  ni grudi..user posted image



Meni na ambalazi pise ~ostaviti da stoji min 30 minuta~ user posted image , kupila kod travara na pijaci