cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

clock-img

01.09.2022, 09:51

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Ja ga pijem već godinu dana zbog obilnih menstruacija s ugrušcima koje sam imala, a sad ih je virak doveo u red. Za miom mislim da ću uzeti Josif Pančić mešavinu čajeva za miome.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

01.09.2022, 10:01

clock-img

flamingos

pencil-img

25396

Super Didy.Drago mi je da ti je pomogao.Koristi i dalje i srećno u rešavanju i ostalih problema.

clock-img

27.08.2024, 11:11

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Zdravo
da li virak caj ima isto dejstvo kao i virak kapi? Slozicete se da su kapi dosta prakticnije, ali ako ne rade posao....user posted image

< Poruku je uredio Suncicabg -- 27.8.2024 11:14:05 >

clock-img

27.08.2024, 11:38

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Sunčice user posted image user posted image user posted image

Ja sam onomad pila čaj, virak i hajdučka trava. Ima baš negde tema o tom čaju. user posted image user posted image

Evo linka KLIK

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.8.2024 11:40:02 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.08.2024, 11:43

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Sunčice user posted image user posted image user posted image

Ja sam onomad pila čaj, virak i hajdučka trava. Ima baš negde tema o tom čaju. user posted image user posted image

Evo linka KLIK



Anci jesi mi dobro user posted image

clock-img

27.08.2024, 13:00

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Jesam, super sam user posted image standardno. Baš mi je lepo što te vidim user posted image mada bih volela da si u nekoj drugoj temi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.08.2024, 13:15

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

user posted image user posted image

clock-img

11.09.2024, 12:52

clock-img

Kata90

pencil-img

3285

Sme se piti ovaj čaj iako dojim? Pila sam ga pre pa sam prestala.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

11.09.2024, 15:03

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Mislim da ne, Kato, koliko se sećam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!