cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

  
clock-img

23.01.2022, 16:28

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Moram da se pohvalim da mi je izgleda čaj od virka regulisao cikluse. Pijem ga redovno od avgusta kao što sam ovde pisala, svako jutro i poneko veče, ali ujutro redovno popijem pola litre. Nemam više ugruške, menstruacije mi nisu obilne već neka 4 ciklusa unazad i mnogo sam srećna. Prvenstveno jer neću morati hormonsku spiralu da stavljam, a onda i jer mogu konačno normalno da funkcionišem, ne moram pelenu da nosim, a prestala sam i tampone, od letos nijedan nisam stavila, a morala sam baš zbog jako obilnih i tampon i dva velika uloške kad idem negde van kuće. Takođe sad dobijam tačno u dan, pre je bilo odstupanja u dan- dva ponekad, pa nekad nedelju dana, pa onda redovno... Sad na 28 dana ko švajcarski sat.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

23.01.2022, 16:44

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Didy, bas si me obradovala. Znaci radi posao. Moracu i ja da pijem. Samo da se odlucim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

23.01.2022, 16:59

clock-img

Jeca1234

pencil-img

4

Da nebi otvarala dodatnu temu evo ovde da postavim pitanje
user posted image  Je li ok ovaj nalaz za bebu od 19 mjeseciBrinu me limfociti poviseni

clock-img

23.01.2022, 17:03

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Jeco, post sam ti prebacila u odgovarajucu temu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

23.01.2022, 17:36

clock-img

Jeca1234

pencil-img

4

OkeeHvala tiJoš se ne snalazim ovde pa sam postavila potanje gdje mi je bilo najlakse

clock-img

23.01.2022, 18:10

clock-img

flamingos

pencil-img

25396

Divno Didy.Baš mi je drago.❤

clock-img

23.01.2022, 22:17

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Hvala, Flam.

Sanjice, kod mene je evo dala efekta. Sve nisam mogla da verujem, pa se nisam oglašavala, pomislim svaki put - Možda je slučajno, možda sledećeg meseca bude opet haos kad dobijem, ali sad je već izvesno da nije slučajnost.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

25.01.2022, 16:38

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Didy, ja sam krenula da pijem čaj. Nadam se da cu biti disciplinovana. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

25.01.2022, 16:40

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18845

Ja se kunem u virak. Pila sam ga redovno kad su ciklusi poceli da izostaju, a nakon Cikloproginove i mnogo mi pomogao da prevazidjen neraspolozenost i pomahnitale hormone. 

clock-img

25.01.2022, 21:47

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Sanjice, držim fige. Meni nije problem jer inače jutro započinjem s pola litre čaja. 

Ivanka, tvoja poruka zvuči ohrabrujuće. 😀

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

25.01.2022, 21:52

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18845

Ja virak preporucujem svim,a. Menivje sredio cikluse pre nego sto sam ostala trudna, pila ga i u prvim mesecim trudnoce. Izuzetno blagotvoran caj iako ja mrrrzim da pijem cajeve, 😁


Kad me uhvatio poceyak menopayze, a prestala da pijem cikloproginovu jer ni ona vise nije delovala, virak mi je bio spasa. Odrzao mi razum u normali. 

clock-img

20.02.2022, 14:45

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Devojke, da li ste imali reakciju dok ste pile virak?Svaki put kad popijem šolju čaja, bude mi muka i boli me stomak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

20.02.2022, 15:09

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Moja kuma lose reaguje na virak,generalno...

clock-img

20.02.2022, 17:22

clock-img

nata11

pencil-img

9216



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Devojke, da li ste imali reakciju dok ste pile virak?Svaki put kad popijem šolju čaja, bude mi muka i boli me stomak. 





Ja nisam sanjice iskreno bas mi je bio slab. Ali inace volim Jace cajeve. 

_____________________________




clock-img

20.02.2022, 20:52

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Ne. Pijem pola litre čaja od virka svako jutro već pola godine. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

20.02.2022, 22:53

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Ja cu verovatno da pređem na kapi, ako se ovako nastavi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

21.02.2022, 08:57

clock-img

nata11

pencil-img

9216


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ja cu verovatno da pređem na kapi, ako se ovako nastavi. 



A inace ti pomazu, osecas se bolje?
Ja bas posle porodjaja imam jake, bolne ovulacije pa planiram kapi - lakse su za upotrebu, mogu i na poslu

_____________________________




clock-img

19.07.2022, 23:48

clock-img

Nora332

pencil-img

354

Bila sam danas kod ginekologa, a u povratku slucajno naidjem na prodavnicu cajeva i uzmem virak, kojeg se set_im posle toliko godina 😄 Pitanje za vas glasi, da li smem da ga pijem jer ginekolog sumnja na pocetak tromboze ili cega vec, napisao mi je sve moguce trombofilije da radim i dopler dubokih vena, a citala sam da virak suzava krvne sudove. Ne znam jos da li to uopste imam, ali sada bih napravila virak da konacno probam ali ne znam smem li. 

clock-img

21.07.2022, 08:08

clock-img

nata11

pencil-img

9216

Slobodno. Moyes i bez pauze.

_____________________________




clock-img

21.07.2022, 13:33

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Nora, možda ipak da pitaš doktora. 

Ja čaj od bitka pijem evo sad skoro pa godinu dana svako jutro (osim kad smo negde na putovanju bili pravila sam pauze od deset_ak dana). Ne znam da li može da se pije tako dugo u kontinuitetu ili treba da se prave pauze. 🤔

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

21.07.2022, 17:27

clock-img

Nora332

pencil-img

354

Hocu svakako, mozda neka clanica koja ima trombofilije da javi da li pije. Radila danas dopler dubokih i ovih spoljasnih vena, sve super, nema problema s te strane. Trombofilije radim uskoro, moguce da postoje urodjene zbog genetike, pa se bas pitam u slucaju da imam da li je dozvoljeno. 

clock-img

01.09.2022, 00:15

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Počela sam da mešam virak i hajdučku travu - kašičica jednog, kašičica drugog. Oba čaja su dobra za moje tegobe i rešavanje istih, a sam virak minje malo dosadio, pa da promenim ukus.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

01.09.2022, 07:10

clock-img

flamingos

pencil-img

25396

Da Didy,oba su dobra.Pila sam kapi virka.Meni nisu rešile problem i prekinula sam da ih pijem.Nije do njih,do mene je.Svakako su dobre.

clock-img

01.09.2022, 08:29

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Flam a za koji problem si ga ti pila? Didy pije za miom, jel tako? Da li si i ti imala miom pa ti nije pomogao?

clock-img

01.09.2022, 09:41

clock-img

flamingos

pencil-img

25396

Daco,pokušala sam ciklus njime da regulišem.Ali,nisam uspela.Ne zato što nije dobar,daleko od toga,odličan je,nego me muči godina proizvodnje.🙄Ulazim u menopauzu.