cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

  
clock-img

16.02.2019, 22:27

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Obozavam virak i divan je caj i treba ga piti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

16.02.2019, 22:52

clock-img

nata11

pencil-img

9216



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nato,a kako se piju inace? Meni su sad ciklusi posle porodjaja na 40 dana..to me izludi..




2 do 4 puta dnevno pre jela ako pitas za kapi. 
A za kapsule se iskreno ne secam. Valjda 2 dnevno. 

_____________________________




clock-img

17.02.2019, 08:01

clock-img

branki*

pencil-img

20828

ja sam pila pre prvog deteta kad sam pokusavaa da zatrudnim,ima specifican ukus,ali je ok,moze da se pije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

17.02.2019, 08:19

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Ok je koliko i kako dnevno,ali od kog dana ciklusa do kog me interesuje?

clock-img

17.02.2019, 09:45

clock-img

nata11

pencil-img

9216

Virak svaki dan jer je slabiji.


Ocajnica kazu samo do O. 

_____________________________




clock-img

17.02.2019, 14:10

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Bila sam do apoteke,nemaju virak..imaju femisan,kaze on sadrzi virak,i kao bolje virak da uzmem,uglavnom ko planira trudnocu uzima femisan,reko ne,ne..a on je oko 880din,a tablete 60kom 2hilj.i nesto..reko vazi,😂Uzecu virak kapi,u Josif Pancic 350din...napokon sam dobila danas..44ti dan..uzas.

clock-img

17.02.2019, 17:31

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Von, virak se pije ako planiraš trudnoću... pazi se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

18.02.2019, 14:05

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Ququ,kakva trudnoca,ja cu to 2 meseca,i bez odnosa,hahaha..Salim se,kupila sam,u apoteci Josif Pancic su vrlo reciti,kaze pijete po uputstvu...i kod njih pise ds je za smanjivanje krvarenja posle porodjaja i ko ima obilne..ali kao zene kazu da regulise i ciklus..a imaju i caj za regulisanje,koji sadrzi ocajnicu..mislim se ocajna sam ja😂😂😂

clock-img

18.02.2019, 14:09

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Pazi, ja sam pila virak svojevremeno zbog planiranja trudnoće. Mislim da se pije u kombinaciji sa hajdučkom travom ali može i sam. I da, reguliše ciklus, smanjuje bolove, meni je baš prijao. Ali ja i čajevi nismo baš u ljubavi pa ja to zaboravljam da popijem. Ja mislim da bi mi sredio i ovaj moj pms ali eto ne setim se ni da ga kupim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

18.02.2019, 15:22

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Ana,uzela sam kapi virka,354din Josif Pancic. Necu zaboraviti,pre jela 10-15 kapi u malo vode.Valjda ce mi prijati..Negde sam procitala da je neko imao odliv od njih,a navodno su za smanjivanje krvarenja.

clock-img

18.02.2019, 17:07

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Kapi nisam pila. Ajde držim fige da bude ok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

03.03.2019, 14:58

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

I naravno,15 ti dan pojavio mi se braon sekret,odlepicu.. pijem kapi 8 dana,cim mi je prestao ciklus sa krenula..Toliko o mojim hormonima,sta ucini porodjaj,stres..videcemo dokle ce ovo muljanje trajati i kada cu dobiti.

clock-img

02.02.2020, 03:46

clock-img

Taliaie

pencil-img

1

Ćao žene, 

Da malo podignem temu.Imam PCOS od svoje 15te i nedavno smo momak i ja odlučili da bi radili na bebi.Na pregledu se pokazalo da izgledom nema cisti ali da su jajnici funkcionalno koma - 29 dan menzesa, ja ovuliram, maternica zadebljana a nigdje žutog tijela.Dobila sam utrogestan da trošim 10 dana mjesečno po dvije tablete.E ono što mene sad zanima smijem li za uz to virak ili ne?I ako da, da li cijeli ciklus ili ?Toliko sam toga pročitala da više ne znam ni gdje mi je glava.Doktor mi je rekao da će biti velikih problema tu ali se ipak ne dam i htjela bi što više sa svoje strane da uradim.
Hvala :*

clock-img

02.02.2020, 08:23

clock-img

nata11

pencil-img

9216

Ja koristila sa utrogestanom. Ipak je to caj i slabije. Naravno nije pomoglo (kao i vecini) ali svi od toga krecemo.


Srecno. 

_____________________________




clock-img

25.02.2020, 15:55

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960



Kupujem kapi u prodavnici zdrave hrane. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

25.02.2020, 16:04

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Jesu li ti pomogle kod ovog ciklusa?

clock-img

26.02.2020, 07:32

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Ma ne pijem Von to. Ja pijem hormone. Sad kad zavrsim sa tromesecnim pijenjem hormona bacam se na to. Mada, izvadila sam to da krenen. Mama mi je naravno donela. Pila sam jedno, vreme. Napravila sam pauzu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

26.02.2020, 08:10

clock-img

pari

pencil-img

6778

Jesu bolje kapi ili čaj? Ja sam čula za čaj od virka da pomaže generalno kod žena za balans svega u svačega...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

26.02.2020, 09:32

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Pari, ja sam svojevremeno pila čaj, u kombinaciji sa hajdučkom travom. Stavila sam i recept na rr, ima tema. Meni je baš pomagao, pogotovo kod pms-a i bolnog ciklusa sa čime se i dan danas mučim ali sam lenja da pijem čaj user posted image

Evo recept

Hajdučka trava - 2 kašičice
Virak - 2 kašičice

Preliti sa 8dl vruće vode, ostaviti da odstoji 10 minuta pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.02.2020, 15:08

clock-img

pari

pencil-img

6778

Hvala Ana! Moram probati



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

26.02.2020, 16:33

clock-img

lepic

pencil-img

338


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ana,uzela sam kapi virka,354din Josif Pancic. Necu zaboraviti,pre jela 10-15 kapi u malo vode.Valjda ce mi prijati..Negde sam procitala da je neko imao odliv od njih,a navodno su za smanjivanje krvarenja.





Te sam uzela i ja
Meni su odlicne.

clock-img

27.02.2020, 07:51

clock-img

Duškić

pencil-img

9617

Pitao je neko gde ih ima?
Ja znam u liliju i apotekama.

clock-img

24.06.2020, 07:24

clock-img

bikicaV

pencil-img

1015


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pari, ja sam svojevremeno pila čaj, u kombinaciji sa hajdučkom travom. Stavila sam i recept na rr, ima tema. Meni je baš pomagao, pogotovo kod pms-a i bolnog ciklusa sa čime se i dan danas mučim ali sam lenja da pijem čaj user posted image

Evo recept

Hajdučka trava - 2 kašičice
Virak - 2 kašičice

Preliti sa 8dl vruće vode, ostaviti da odstoji 10 minuta pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.





Ana , nemam pojma za virak ali meni je hajducka trava previse gorka, a kad dodam secer nekako jos gora.

clock-img

24.06.2020, 08:38

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Mislim da je i Sanjica pisala da pije virak.
I ja bih pocela.
Evo treba da dobijem, ubi me stomak.

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

24.06.2020, 09:07

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Ko nije pio čaj od macine trave taj ne zna šta je gorko user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!