cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

  
clock-img

05.02.2012, 15:45

clock-img

degu

pencil-img

11332

I ja sam ga Maco tako pila godinu i po dana user posted image
A sad ću ovdako, za svaki slučaj.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

05.02.2012, 16:41

clock-img

plačljiva

pencil-img

2118

O Bože,a ja sam ga pila od prvog dana ciklusa i čudila sam se što mi je user posted image  oskudna...Nisam znala da zaustavlja krvarenje user posted image  

clock-img

05.02.2012, 18:54

clock-img

maca821

pencil-img

3514

Meni nije bila oskudna, bila je normalna, ali za svaki slučaj sačekaću da prođe.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…

clock-img

06.02.2012, 10:11

clock-img

mine

pencil-img

375

Sad ste me zbunile skroz..user posted image , ah taj virakuser posted image

clock-img

07.02.2012, 12:32

clock-img

zvoncica79

pencil-img

69

user posted image user posted image user posted image user posted image za VIRAK-toplo ga svima preporucujem i ovde i u svojoj okolini!
Ja sam ga pila po jednu solju ujutru svaki dan i u vreme user posted image sto takodje preporucujemuser posted image

clock-img

07.02.2012, 17:23

clock-img

degu

pencil-img

11332

Zvončice user posted image
Mine i mi smo ostale zbunjene user posted image sve smo ga pile od početka ciklusa, ali smo došle do podatka da se koristi i za zaustavljanje krvarenja, pa je možda onda ipak bolje sačekati da prođe user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

07.02.2012, 18:28

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

I ja sam ga pila i pijem ceo ciklus user posted image

clock-img

07.02.2012, 20:48

clock-img

plačljiva

pencil-img

2118

Ovo je drugi mesec kako pijem virak,ali ga neću piti sigurno kada mi dođe user posted image ...Ma više mi je drage moje muka od svega,verujte mi...Hoću na VTO i da završim sa tom pričom...Šta sve nisam pila i pokušavala i ništa,dosadila sam i sama sebi...user posted image

clock-img

08.02.2012, 10:36

clock-img

zvoncica79

pencil-img

69

Ne znam Degu, i ja sam ga pila u ciklusu...user posted image jer sam procitala na nekim stranicama i forumima da i tada moze da se pije...
Ma to je sigurno pametan caj koji zna koje krvarenje treba zaustavitiuser posted image

clock-img

08.02.2012, 12:07

clock-img

mine

pencil-img

375

Ja od prvog dana pa kud puklo da puklo...javicu ako ima nekih promena..user posted image

IZVORNA PORUKA: degu

Zvončice user posted image
Mine i mi smo ostale zbunjene user posted image sve smo ga pile od početka ciklusa, ali smo došle do podatka da se koristi i za zaustavljanje krvarenja, pa je možda onda ipak bolje sačekati da prođe user posted image


clock-img

08.02.2012, 14:47

clock-img

degu

pencil-img

11332


IZVORNA PORUKA: zvoncica79

Ma to je sigurno pametan caj koji zna koje krvarenje treba zaustavitiuser posted image



Ma i ja mislim da je pametan user posted image


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

08.02.2012, 21:28

clock-img

plačljiva

pencil-img

2118

Ma ni virak nije pomogao u mom slučaju da ostvarim trudnoću...Došla je user posted image  ranije,verovatno zbog virka... Baš sam nesrećna i tužna,mislim da nikada i neću ostvariti svoj san...user posted image

clock-img

09.02.2012, 18:28

clock-img

maca821

pencil-img

3514

Biće plačljiva sad ćeš ti na VTO i eto user posted image user posted image user posted image za sve postoji rešenje ne brini.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…

clock-img

10.02.2012, 20:09

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

IZVORNA PORUKA: plačljiva

Ma ni virak nije pomogao u mom slučaju da ostvarim trudnoću...Došla je user posted image  ranije,verovatno zbog virka... Baš sam nesrećna i tužna,mislim da nikada i neću ostvariti svoj san...user posted image



Draga moja user posted image nema toga u ovoj prici, uvek se mora dalje i uvek mora pozitivno user posted image Veruj znam koliko je tesko, ali nas trud se mora jednom isplatiti user posted image

clock-img

05.03.2012, 16:20

clock-img

MilicaTea

pencil-img

1

Ljudi,ja pijem Virak mozda dve nedelje,cula sam sve najbolje o njemu,MEDJUTIM imam neke kontra indikacije.Bole me jajnici,povecan sekret,tesko mokrim...Dali je to neka vrsta ciscenja?Dali to tako treba?:(user posted image

clock-img

05.03.2012, 19:08

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Ne mene nije tako delovao

clock-img

07.03.2012, 11:58

clock-img

Štetica

pencil-img

2486

Jel se desavalo nekome da se od vrkute produzi ciklus? 99% ciklusa su mi bili na 27-28dana,a sada evo vec 33dan i nema ga na vidiku. Radila sam test pre 5 dana i bio je negativan. 16 dan sam bila na UZ,doktor mi rekao da nije bila O,od 17dana pijem caj. Unapred hvala.

clock-img

08.03.2012, 10:22

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Stetice dobrodosla user posted image
Kod mene je Virak skratio ciklus

clock-img

15.03.2012, 12:24

clock-img

zmajče

pencil-img

244

Ja pijem virak u kombinaciji sa drugim čajevima od prvog dana ciklusa i meni je pomogao da stabilizujem ciklus.
Toplo ga preporučujem

clock-img

15.03.2012, 14:18

clock-img

jbojana1980

pencil-img

242

i ja pijem virak već nekoliko meseci, nekad redovno svaki dan, nekad preskočim, ali mi ciklus nije regulisao tj nije skratio user posted image

clock-img

22.03.2012, 12:10

clock-img

cvrcak84

pencil-img

75

Zna li neko da li virak smije da se pije sa antibioticima? Amoxycilin trenutno pijem, iza toga trebam da uzimam Clacid? user posted image

_____________________________

Imperare sibi maximum imperium est!

clock-img

22.03.2012, 18:17

clock-img

degu

pencil-img

11332

Slobodno cvrcak. I sam virak ima antiseptičko dejstvo i dobar je preventivno protiv raznih bakterija, virak ne može da škodi user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

22.03.2012, 23:14

clock-img

cvrcak84

pencil-img

75

hvala Degu.. user posted image to mi je drago, nekako mi fali virak, nisam ga pila par dana dok sam pila jos neke hormone, ali sad sa antibioticima cu da navalim user posted image

_____________________________

Imperare sibi maximum imperium est!

clock-img

24.03.2012, 21:51

clock-img

zmajče

pencil-img

244

zna li neko koliko ciklusa za redom se sme piti virak?

clock-img

25.03.2012, 14:01

clock-img

cvrcak84

pencil-img

75

Pa cure kazu 3mjeseca, pauza mjesec pa ponovo... I pije se i za vrijeme user posted image

_____________________________

Imperare sibi maximum imperium est!