cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

  
clock-img

24.01.2012, 13:31

clock-img

tamarastevan

pencil-img

2

zdravo,nova sam. ne zamerite ako se ne snadjem bas najbolje..... user posted image ja imam klinca,13 meseci,i od jula prosle god.pokusavamo drugu user posted image ,ali nece sunce da nas ogreje,pa da vidimo user posted image .... sada pijem folnu,vit E,i virak,ocajnciu sam pila,al ne smem vise,jer nzm kad mi je O. user posted image lo,jel ti imas dece,ili se trudis za prvo?

clock-img

24.01.2012, 13:32

clock-img

tamarastevan

pencil-img

2

jel ti pomoglo sta ? user posted image

clock-img

27.01.2012, 21:25

clock-img

plačljiva

pencil-img

2118

Ja ga pijem svakog dana poslednjih mesec ipo...user posted image

clock-img

27.01.2012, 22:17

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

I ja sam pre par dana pocela da pijem Virak ponovo user posted image
Ali uvece popijem pola litra, jel to ok ili treba bas dva puta dnevnouser posted image

clock-img

27.01.2012, 23:26

clock-img

plačljiva

pencil-img

2118

SunciceBg,ja sam proslog meseca pila i ujutru i uvece po jednu solju ali mi je skratio ciklus na 26 dana,zato sada ovog meseca pijem samo po jednu šolju dnevno i nadam se da ću uspeti...user posted image

clock-img

27.01.2012, 23:40

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Jednom mora i nama uspeti user posted image

clock-img

27.01.2012, 23:42

clock-img

plačljiva

pencil-img

2118

Uspeće Sunčicebg sigurno,ako ne prirodno onda VTO...Ja ću virak piti i za vreme VTO...Kažu da je dobar da učvršćuje plod...user posted image

clock-img

27.01.2012, 23:54

clock-img

cvrcak84

pencil-img

75

Ja sam napravila pauzu nekih 15ak dana.... Sad imam potrebu da opet pocnem da pijem virak, sta vi mislite? za nekih mjesec otprilike bih trebala da radim pretrage hormona, pa nesto kontam da pokusam opet malo sa cajem da mi nalaz bude sto bolji... user posted image

clock-img

27.01.2012, 23:57

clock-img

degu

pencil-img

11332

cvrčak pij slobodno virak, u svakom slučaju neće škoditi user posted image
Meni je FSH bez virka bio 8, sa virkom 6, tako da je ipak bilo bolje user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

28.01.2012, 00:43

clock-img

cvrcak84

pencil-img

75

Pa i ja mislim da mogu da ga pijem, malo me zbunjuje ova tema, na pocetku stalno pise da treba sto duze da se pije virak i cak da se preporucuje u prva tri mjeseca trudnoce da bi se plod odrzao, dok se ovamo vec pri kraju pise samo tri mjeseca pa pauza mjesec i ne u pocetku trunoce user posted image user posted image

clock-img

28.01.2012, 10:37

clock-img

plačljiva

pencil-img

2118

Ja ću ga lično piti 3 meseca pa ću mesec dana pauzirati i mislim da ću u početku bar prva dva meseca trudnoće...Nemože da škodi,već samo da pomogne...

clock-img

01.02.2012, 12:12

clock-img

Jole84

pencil-img

8435

Moja svekrva je naučila da čitka po netu pa je naletela na "virak",sad ga je kupila gomilu i tera me da ga pijem mesto kafe kad odem kod nje user posted image

clock-img

01.02.2012, 12:36

clock-img

hanka

pencil-img

3504

Meni prija i dao mi je bar neke rezultate,skrati ciklus.Nije ti svekrva po tom pitanju losa
Ne pijem vise virak jer se drogiram lekicima user posted image

clock-img

01.02.2012, 12:38

clock-img

Jole84

pencil-img

8435

I ja sam ga pila pre trudnoće,međutim sad me sve nešto strah zbog hormona,pa ne pijem ništa sem terapije.Ko se izgori od mleka,i u jogurt duva user posted image user posted image
Baš sam postala skeptična posle svega.

clock-img

01.02.2012, 21:36

clock-img

monini

pencil-img

457

ej zenice, da li neka od vas zna,jel sme virak da se pije u toku uzimanja kontracepcije?! ja sad pijem po jednu solju u kombinaciji sa hajduckom travom, ali bi uskoro trebala da pocnem sa kontracepcijom kao pripremom za Vto, pa eto da znam..

clock-img

02.02.2012, 22:09

clock-img

cvrcak84

pencil-img

75

Vidim da niko ne odgovara a ja i nisma sigurna u to... Mislim ipak da se smije uzimati, jer je virak dosta blag caj a i caj je...user posted image Mada bih ti savjetovala ipak da malo provjeris to jos, mozda da pitas svog gin.

clock-img

02.02.2012, 22:47

clock-img

degu

pencil-img

11332

Monini slažem se sa cvrčkom, mislim da virak ne može da škodi jer je on generalno dobar za zdravlje reproduktivnih organa žene a ima i antiseptičko delovanje,dobar je kao preventiva za mnoge infekcije.user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

02.02.2012, 22:54

clock-img

pandica

pencil-img

910

pijem virak i hajducku mesec dana, meni je super
ja nemam cikluse pa neznam  sta da vam kazem.
pomaze sigurno i nemoze da skodi.

clock-img

03.02.2012, 00:35

clock-img

pandica

pencil-img

910

EVO OVIM POVODM SE SVIMA JAVNO IZVINJAVAM STO SAM VAM PUTEM PRIVATNIH PORUKA SLALA BROJ RACUNA  DA MI POMOGNETE ZA SKUPLJANJE  SREDSTAVA ZA VTO!

SHVACENA SAM DA VAS LAZEM JER SAM REKLA MOJ MUZ  A NISMO VENCANI, U DNEVNIKU PISE JA I MOJ NEVENCANI MUZ, ALI MOLIM VAS DA NA TO ZABORAVITE,DNEVNIK CE BITI IZBRISAN A  I RACUNI POVUCENI.
JA NAJVEROVATNIJE VISE NECU BITI NA RR, ZAISTA MI JE ZAO I  IZVINJAVAM SE SVIMA!

VELIKI POZDRAV ZA SVE I   I OSTVARITE SVE SVOJ SAN!

clock-img

03.02.2012, 10:21

clock-img

plačljiva

pencil-img

2118

Ja već mesec i po pijem virak,samo mi je skratio poslednji ciklus na 26 dana...Monini mislim da ne može da škodi,ali ipak pitaj ginekologa...Navijam za tvoje user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

03.02.2012, 15:09

clock-img

monini

pencil-img

457

fala vam drage trudilice..i ja mislim da ne moze nesto da skodi,nego su meni ciklusi vec dovoljno kratki a jos i kontracepcija pa sta znam,za svaki slucaj da proverim..prvom prilikom cu pitati i ginekologa,a za sada cu po solju te kombinacije virka i hajducke ipak uzimati..ma vec sam sva istripovana..

clock-img

05.02.2012, 14:18

clock-img

mine

pencil-img

375

Ja jedva skontah kako da upotrebljavam virak.
Koliko vode,koliko caja te kad se sme te kad se ne sme pa pauze pa cudesa,milion pitanja...ravno nuklernoj fizici.
a tek na temu ocajnica, tamo ne smem ni da idem user posted image

clock-img

05.02.2012, 15:08

clock-img

maca821

pencil-img

3514

Ja treba danas da dobijem, pa mislim da odmah počnem danas virak(pauzirala sam mesec dana), a kad me prodje veštica da krenem sa macinom travom do O. Jel može tako?

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…

clock-img

05.02.2012, 15:13

clock-img

degu

pencil-img

11332

Pisala nam je Bebana na prethodnim stranama da se virak ipak pije po prestanku krvarenja, jer se inače koristi i kao čaj za zaustavljanje krvarenja. user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

05.02.2012, 15:40

clock-img

maca821

pencil-img

3514

A ja ga pila i kad imamuser posted image Sačekaću do pred kraj M pa ću onda početi.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…