cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

  
clock-img

10.12.2011, 12:01

clock-img

tina37

pencil-img

600

I meni je ukus sasvim ok,jedino nisam probala macinu travu na koju se svi zale da je gorka

_____________________________

Jos nisam imala tu priliku i cas_t da me sreca upozna

clock-img

10.12.2011, 12:13

clock-img

hanka

pencil-img

3504

Macinu nisam probala ali cu ubaciti i nju od sledeceg ciklusa

clock-img

10.12.2011, 22:26

clock-img

cvrcak84

pencil-img

75

E sad... Pratim vas i pijem virak vec dva mjeseca.. inace imam jako neredovne user posted image ali uz caj sam dobila, prije nekih 15-ak dana, medjutim, nakon tri dana, po zavrsetku ciklusa, mi se pojavilo obilno i smedje boje, kao da cu dobiti ponovo, i tako traje evo vec cetvrti dan... user posted image ... razmisljam da odem ginekologu, malo se plasim, ali me zanima da li je neko imao slino iskustvo? Da mozda, to ne znaci da je user posted image tu negdje... jer radimo na tome... vec godinu i po user posted image

clock-img

10.12.2011, 22:55

clock-img

hanka

pencil-img

3504

Mislim da bi trebala otici kod dr
Ne mora da znaci nesto strasno.Mozda si trudna,nisam razumela da li ti je menstruacija bila normalna pa se pojavilo ili..
Jel si radila test,betu?

clock-img

11.12.2011, 00:03

clock-img

cvrcak84

pencil-img

75

Nisam radila nista... user posted image cekacu ponedjeljak, a sad sam s has uplasila da se nesto lose desava, i ako sam trudna nije u redu da krvarim, nije to puno, jedan dnevni ulozak bi mogao da buce za cijeli dan sto se tice kolicine ali se ipak bojim.. user posted image sad samo cekam da odem duser posted image oktoru...

clock-img

11.12.2011, 00:25

clock-img

hanka

pencil-img

3504

Desavalo se curama da imaju normalnu menstruaciju a trudne su tako da ne mora da znaci da je nesto strasno samo mora se iskontrolisati.Nadam se da ces biti okuser posted image
Javi kako si prosla

clock-img

11.12.2011, 01:33

clock-img

pandica

pencil-img

910

cvrcak84 javi obavezno sta se desilo.

clock-img

11.12.2011, 09:40

clock-img

little_one

pencil-img

4663

Cvrcak, sugradjanko, dobrodosla! I meni se desilo slicno kad sam tek pocela piti vrkutu. Koliko sam shvatila to bi moglo da bude samo dobro ciscenje zida user posted image . Ipak, za svaki slucaj otidji doktoru!

Cvrcak, pridruzi nam se i na temi cekamo dve crtice :)

clock-img

11.12.2011, 10:57

clock-img

cvrcak84

pencil-img

75

litlle_one user posted image kazi mi imas li neku preporuku za dobrog ginekologa? ja sam do sad isla kod dr.Topic ali... Ne znam iz kojeg razloga mi se vise ne ide kod nje. Prosle godine sam bila kod dr.Ristic, on mi je onako bio opusten, bez da daje tablete stalno, ali on je umro user posted image Sad sam cula da radi njegova kcerka ali ne znam kakva je ona.... a inace, voljela bih da imam dobru prepouku za nekoga jer je kod mene ituacija malo kompleksna zbog mojih neredovnih user posted image
I da, prije am kupovala jedan ekstra dobar caj od jedne travarke koja zivi negdje kod K.Varosa, ima i u Banja Luci svoju radnju, i tako mi je dva mjeseca samo smedji pojacan sekret isao, poslije toga su mi se neko vrijeme bile normalizovaleuser posted image ne bas na 28d. ali na 40 recimo, sto je za mene WOU ... ali tad nisam radila na bebi pa mi je to bilo super, kao cistim se, sad se ipak plasim... premda svi kazete da virak ne moze da naskodi bebi, ako se zakacila...

clock-img

11.12.2011, 10:59

clock-img

cvrcak84

pencil-img

75

I da, hocu cure, sutra kupujem test za pocetak a onda ove sedmice, nadam se nekom terminu kod gin. i naravno kucam detalje user posted image

clock-img

11.12.2011, 14:18

clock-img

little_one

pencil-img

4663

Cvrcak i ja muku mucim sa neredovnim i sa dugim ciklusima. To je obicno znak da su prisutni policisticni jajnici i da su ovulacije odsutne ili kasno dolaze. Sto se tice ginekologa, ja sam pomalo razocarana u dosta njih. Trenutno idem privatno, jer nasi drzavni nemaju mogucnost da nas redovno prate ultrazvukom jer imaju dostupan ultrazvuk jednom sedmicno. Imas privatnu poruku pa cemo pricati detalje. Vrkuta je meni izazvala ciklus nakon 6 mjeseci uzaludnog cekanja, a onda je samo nakon 15 dana pijenja stigla. Malo mi je regulisala i hormone. Mada, kod mene ima i drugih smetnji u vidu stitne i inzulinske rezistencije. Dodji nam na crtice user posted image

clock-img

11.12.2011, 14:19

clock-img

Bela medvedica

pencil-img

247

Da li virak i ili vrkuta jedno te isto, i radi cega se pije mislim sta pospesuje user posted image

clock-img

11.12.2011, 14:31

clock-img

little_one

pencil-img

4663

Medvedice to je isto. Vrkuta ili virak je jako dobar za normalizaciju menstrualnih ciklusa, a neke zene se kunu da su zahvaljujuci njemu ostale lakse trudne. Nema gadan okus ni kad se pije nezasladjen (tako ga i treba piti) a ima tako pozitivan uticaj na kompletan organizam. Cak je dobar i za mrsavljenje.

Imas na pocetku ove teme sve o ovoj cudesnoj biljci.

clock-img

11.12.2011, 14:35

clock-img

Bela medvedica

pencil-img

247

Znaci mogu da ga pijem iako ja imam redovne cikluse, zanima me da li su uocljiviji simptomi ovulacije kada se pije virak, jer ja ne mogu da utvrdim po sekretu i ostalim znacima da vidim da li ovuliram.Ili samo utice na regulaciju ciklusa

clock-img

11.12.2011, 14:41

clock-img

little_one

pencil-img

4663

Kazu da ona moze da utice povoljno na jajnike i da podstakne ovulaciju, pa tako da ne brines oko toga. Ja npr pijem jednu vecu solju svako vece i to mi je dovoljno da mi regulise ciklus. Sad sam zabusavala par mjeseci zbog drugih problema ali sam se evo vratila i vec sam imala ovulaciju i to 50 i neki dan ciklusa a samo zato sto nisam redovno pila. Ona takodje pospjesuje i plodnu sluz tako da jako je puno puno dobra. I da, sama vjestica nije vise tako bolna, i zna krace da traje nekad.

clock-img

11.12.2011, 21:13

clock-img

Bela medvedica

pencil-img

247

E onda cu i ja da pijuckam pa da bolje uocim o.Nije mi nista tesko evo pijuckam kupinovo vino  i kuckam se sa vama

clock-img

12.12.2011, 07:57

clock-img

pandica

pencil-img

910

IZVORNA PORUKA: Bela medvedica

E onda cu i ja da pijuckam pa da bolje uocim o.Nije mi nista tesko evo pijuckam kupinovo vino  i kuckam se sa vama



a zna ona sta valja,a i ja bi tako da ga imam.

zanima me kako i da li mogu da kombinujem  virak i hajducku?

clock-img

12.12.2011, 08:39

clock-img

MakiJ

pencil-img

2641

moze ja tako pijem na 4dc vode jedna kafena kasika virka i jedna hajducke

clock-img

12.12.2011, 09:58

clock-img

Laska

pencil-img

72

Pandice i ja isto tako pijem, odlicno je.

clock-img

12.12.2011, 18:16

clock-img

Bela medvedica

pencil-img

247

Opsss ja sam ga sada skuvala jednu supenu kasiku sam prelila sa 3 dl  prokljucale vode i stoji 15 min, gde mogu da vidim kako se priprema da se i meni ne desi isto

clock-img

12.12.2011, 18:36

clock-img

little_one

pencil-img

4663

Medvedice, jel supena kasika? Tako i ja pijem i vjeruj mi ima efekta. Tako pijem jednu solju prije spavanja (solja je cca 3 dl)

clock-img

12.12.2011, 19:58

clock-img

Bela medvedica

pencil-img

247

Da drugarice jedna supena kasika uvece popila sam ga pre 20 minuta u gutljajima bio je onako topao ne vruc, da li je to ok.

clock-img

12.12.2011, 21:48

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

BMedvedice to je ok ..ja sam pila po litru dnevno skoro godinu dana sa pauzama..3mj sam pila pa 3 sedmice pauze ..zadnjih mjesec dana ga nisam pila

clock-img

13.12.2011, 08:34

clock-img

saira

pencil-img

150

Jutro drage crtice.
Čaj ne bi trebal pit za vrijeme menzesa zato sto svaki caj opusta mišice maternice i ok je popiti u malim količinama kao jednu solju a više ne zato sta se moze desit nedaj Bože do oljeva,zato pazite mada za virak pise da se moze pit i za vrijeme menzesa mada je neću malo cu odmorit posto pijem i macinu travu svaki dan po litru i 3 solje virka pa me strah da mi krv ne oslabi tj.ne proredi seuser posted image haj živjele moje drage trudilice pa da uskoro budemo trudnice sve za bebačauser posted image

clock-img

13.12.2011, 11:12

clock-img

Bela medvedica

pencil-img

247

Meni jutros bila malko muka jel moguce da je od virka, sinoc kada sam ga popila nista mi nije bilo, nesto mi je dugo da tek ujutru osetim muku od njega.A zavrsava mi se user posted image , onako jos curka braonkasto?