cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

  
clock-img

07.12.2011, 08:57

clock-img

MakiJ

pencil-img

2641

Danas pijem sigurnouser posted image

clock-img

07.12.2011, 09:38

clock-img

hanka

pencil-img

3504

Skratio mi se ciklus za 5 dana user posted image

clock-img

07.12.2011, 11:07

clock-img

MakiJ

pencil-img

2641

Meni nije, evo kasni jedan dan, prosli mesec 4, to me tako nervira. Sto bi volela da mi je tacna u dan
Virak popila danas!!user posted image

clock-img

07.12.2011, 21:37

clock-img

Laska

pencil-img

72

Evo danas sam bila kod "automehanicara" i rece mi da su mi jajnici cisti, da mi sve lepo izgleda i da je sve uredu. Slava VIRKU!!! Cak je rekao i da imam jedan folikul od 16mm, mozda nesto i smuckamo ako priceka folikulic.... user posted image

clock-img

07.12.2011, 22:11

clock-img

MakiJ

pencil-img

2641

Ova ti je dobra automehanicarauser posted image

clock-img

07.12.2011, 23:03

clock-img

pandica

pencil-img

910

 iščitala sam tako da me  ne grdite vise danas i juce bas sam imala malo vremena.

neznam da li da pocnem da ga pijem pre nego što odem  na konsultacije u pronatal genezis šta mislite?

clock-img

08.12.2011, 14:30

clock-img

Meisje

pencil-img

4182

Od sinoc,kad sam popila virak,me neuobicajeno jako boli desni jajnik,evo od jutros i dalje...vreme mi je za O. Razmisljam da prestanem sa virkom,sta li to moze da bude,mozda nije od virka...user posted image

clock-img

08.12.2011, 14:53

clock-img

Anoniman

mei, zasto bi prestala? ja sam pocela Virak proslog ciklusa i isto me je boleo jajnik za vreme O, sto i nije neuobicajeno, jedino sto sam ja imala i par kapkica krvi, vise rozikasto za vreme O. I dosla mi je spodoba 28. dana inace imam na 25, 26. ovog meseca je bila skolski user posted image
To ti nije nista neuobicajeno

clock-img

08.12.2011, 15:00

clock-img

little_one

pencil-img

4663

Meisje, nece ti nista biti od vrkute, a normalno je da zigaju jajnici od nje jer ona nekako aktivira jajnike. Znam da cu reci glupost, ali negjde sam cula/procitala da on moze da stimulise jajnike na slican nacin kao sto to klomifen radi. Naravno, ne u toj jacini ali ipak dovoljno. :)

clock-img

08.12.2011, 15:22

clock-img

Meisje

pencil-img

4182

Pa cini mi se da je dosta jaci bol,do sad mi nije bilo tako...zbog toga sam mislila...ali praticu jos malo sta se desava,s obzirom da je bas vreme za O verovatno je to to...
Jacq,meni Bogami i dalje seta,26,27 i 28... Ma sa virkom se osecam sigurnije nekako
LO i ja sam to citala,ima ranije u ovoj temi
Ja jos ovaj ciklus i onda pauza,istice mi 3 mesec kako pijem...

clock-img

08.12.2011, 16:22

clock-img

monini

pencil-img

457

i mene su boleli jajnici od virka..hvala LO sto si nas utesila da je to ok!!
ja sam ga pila samo par dana i evo vec dva dana ga ne pijem!..nesto sam se istripovala, jer mi je vestica drugi dan stala skrozz i jos tri dana se vukla oskudno, skoro da nista (a taj dan kada se stopirala pocela sam piti virak) da li je od njega ili sta vec, nemam pojima..user posted image ??!!

clock-img

08.12.2011, 18:38

clock-img

kruskica85

pencil-img

20

malo malo pa opet ja user posted image .I mene jajnici zigaju od virka,i nekako osecam neku nadutost,ali valjda je to normalno, pijem ga skoro drugi mjesec,ali sam se iskreno malo uplasila danas jer mi je O vec 4ti dan.A danas posle kraceg druzenja sa mojim muser posted image ,imala sam neku manju sukrvicu kada sam otisla do kupatila,da li je moguce da je viak uticaon iliuser posted image

clock-img

08.12.2011, 19:33

clock-img

little_one

pencil-img

4663

virak takodje ublazava menstrualne bolove i smanjuje obilnost menstruacija...tako da ne brinite osim ako ne sumnjate da ste trudne...sve ostalo je manje vise normalno...

Virak je definitivno cudo od biljke..user posted image

clock-img

08.12.2011, 22:52

clock-img

Meisje

pencil-img

4182

Monini,Kruskice nemojte da se bojite virak ne moze da skodi moze samo da pomogne,jos se taj nije rodio kome je skodio..hehe ovo se rimujeuser posted image
Meni se smirilo,vise me ne boli ali osecam nesto cudno u predelu desnog jajnika,kao da me prodje blago sevanje i prestane...ma nije nista

Kruskice za tu sukrvicu su se cesto devojke zalile,cini mi se da nije nista strasno

< Poruku je uredio Meisje -- 8.12.2011 22:54:31 >

clock-img

09.12.2011, 09:18

clock-img

MakiJ

pencil-img

2641

Jel treba da se pravi pauza od virka?

clock-img

09.12.2011, 10:01

clock-img

Laska

pencil-img

72

MakiJJ negde sam tu na forumu procitala da se pije 3 meseca,pa pauza (cini mi se dve nedelje ili mesec dana). Ja evo drugi mesec pijem, jos jedan cu, pa cu pauzu napraviti ako nista nesmuckamo. Mada, moram da vam kazem da su mi od ovog caja porasle grudi, i da vas pitam, da li vi koje pijete ovaj caj duze, imate tvrdu stolicu? Posto mesam virak sa hajduckom travom i tako ga pijem. Da li je moguce da od hajducke trave imam tvrdu stolicu? user posted image

clock-img

09.12.2011, 11:04

clock-img

Meisje

pencil-img

4182

Maki,pije se 3 ciklusa pa jedan pauza.
Laska meni je,a i vecini totalno kontra u vezi stolice,na pocetku sam imala bas dijareju a sad retko,pijem 2,5 ciklusa...

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

clock-img

09.12.2011, 12:39

clock-img

Laska

pencil-img

72

Evo upravo sam zvala za rezultate brisa, imam III.grupu - streptokoke i rekli su mi da ako nemam peckanje, da nemoram da uzimam vaginalete. Pa sta sad da radi??? Help me! Ako uzmem vaginalete, moracu da prestanem sa Virkom? Jel tako? user posted image

clock-img

09.12.2011, 12:42

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

Virak nema veze sa vaginaletama, može samo da ti pomogne. A moje mišljenje je da se III grupa leči bez obzira da li imaš simptome.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.12.2011, 19:16

clock-img

Laska

pencil-img

72

Evo nisam bila strpljiva, pa sam pitala devojke u crticama. Savetovale su mi da uzmem vaginalete, tako sam i uradila. Nadam se samo da mi to nebrani da zabebim... user posted image

clock-img

09.12.2011, 19:18

clock-img

Laska

pencil-img

72

Mislim na tu bakteriju - streptokoku.

clock-img

09.12.2011, 23:00

clock-img

MakiJ

pencil-img

2641

Samo ti pi Virak i hajduckuuser posted image

clock-img

10.12.2011, 08:22

clock-img

madamme

pencil-img

750

nigde virka nema da se kupi! zene sve kupuju i opeljesile su prodavnice!

clock-img

10.12.2011, 11:53

clock-img

tina37

pencil-img

600

Moram priznati da nisam bas redovna kad je caj u pitanju.A sada me jako zanima dal bi uz virak ciklus mogao da bude redovniji?

_____________________________

Jos nisam imala tu priliku i cas_t da me sreca upozna

clock-img

10.12.2011, 11:57

clock-img

hanka

pencil-img

3504

Kod mene je upalilo skracen za 5 dana.Pila sam ga negde oko 15ak dana.Tina probaj,caj je skoro bez ukusa i meni bas prija