cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

  
clock-img

05.10.2011, 14:25

clock-img

Meisje

pencil-img

4182

Uh,stvarno komplikovano,najgore je to kad ne znas sta je...a nasi doktori su posebna prica,ja sam u Holandiji i bila sam kod doktora za nesto sasvim drugo,znaci toliko paze ispituju me svaku sitnicu,zovu telefonom...mislim,prosto mi neprijatno od tolike ljubaznosti! Drzim ti palceve Meyo da se to sredi!

Ja sad citala ovu temu i pronasla sam mnogo simptoma koje prepoznajem kod sebe: grudi porasle i povremeno boluckaju, dok mi je islo bilo mi je crvenije i ispao mi jedan veci ugrusak i imam dosta sitnih delica kao da se ljustim, naduven stomak i blaga dijareja...

clock-img

08.10.2011, 22:26

clock-img

meyo

pencil-img

1737

hvala Mei ..degu
ja dobila pa i na 43-ci dan uspjeh u odnosu na 60 user posted image
nego zaboravih jel smijem u vrijeme ciklusa pti ili nakon prestanka?? kako bjese ...
i definitivno moram povecat dozu i dodat jos hajducke ..barem mi se tako cini
i idemo again sve ispocetka valjda urodi plodom konacnouser posted image

clock-img

08.10.2011, 22:34

clock-img

snješka

pencil-img

1611

Ja sam nekad pila Vrkutu i pila sam je bez prestanka. Ne znam kako druge rade, ali kod mene nije bilo negativnih posljedica.

clock-img

08.10.2011, 22:38

clock-img

meyo

pencil-img

1737

hvala ti snjeska :)

clock-img

08.10.2011, 23:17

clock-img

degu

pencil-img

11332

Meyo bez prestanka piješ user posted image pa jeste uspeh, vidiš da polako napreduješ.
Pokušaj sad da piješ čist virak, možda ti bolje deluje. Evo ja ovaj ciklus samo virak pijem + terapija i mislim da je O bila 15 dc, očekujem da dobijem 29 dc što nikad nisam.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

09.10.2011, 09:34

clock-img

meyo

pencil-img

1737

znaci da probam bez hajducke ?? ja samu nju kad sam pila djelovala mi je super na cikluse ranije mislim ne znajuci sve ovo za nju.. pa sam zato kombinovala misleci da nece skoditi ...

ajd mozda probam sam virak .. pa po dvije solje .. dal da ubacim ocajnicu?? i kako bih nju pila privh 7-8 dana pa posle virak jel tako??
uz to idem sa vitaminom c +e+ folna +nocurak..user posted image otrovat cu se prije nego zabebit


clock-img

09.10.2011, 11:05

clock-img

nina26

pencil-img

3303

otrovat cu se prije nego zabebit




user posted image ovo i ja svaki put pomislim kad krenem da pijem svasta nesto user posted image

clock-img

09.10.2011, 12:46

clock-img

Meisje

pencil-img

4182

Meni su prestali svi propratni simptomi i evo 7dc pojavilo mi se belance!

clock-img

09.10.2011, 18:33

clock-img

degu

pencil-img

11332

Meyo ti moraš da vidiš šta tebi najviše odgovara, ako misliš da ti više hajdučka odgovara, slobodno pij. Ali opet nemoj ni sa čajevima da preteruješ, nemoj piti više od 800 ml dnevno, za svaki slučaj.
Nemoj baš da nam se otruješ user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

10.10.2011, 03:33

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: meyo

znaci da probam bez hajducke ?? ja samu nju kad sam pila djelovala mi je super na cikluse ranije mislim ne znajuci sve ovo za nju.. pa sam zato kombinovala misleci da nece skoditi ...

ajd mozda probam sam virak .. pa po dvije solje .. dal da ubacim ocajnicu?? i kako bih nju pila privh 7-8 dana pa posle virak jel tako??
uz to idem sa vitaminom c +e+ folna +nocurak..user posted image otrovat cu se prije nego zabebit






bas kao sto mi je rekla anirez a i ja pitala travarku da potvrdim ja sam krenula sa ocajnicom na 40 dana bez prestanka uzimam svoje smokve svako jutro uz to pijem ocajnicu sad vec skoro mjesec danan bez prestanka s tim sto sam je prestala na jedan dan dok sam imala user posted image jer sam primetila da mi ide duze nego inac pa sam pomislila kao sta su mi rekli da je pokrenula cistu krv i cim sam je prestala piti taj dan sl sam se vec okupala od user posted image ..sad je pijem inace mi je O izostala ovog meseca a i da je bila nebi je prestala idem na tih 40 dana pa sta bude...user posted image

clock-img

10.10.2011, 13:42

clock-img

Nella79

pencil-img

316

Ja sam se totalno pogubila sa ovim cajevima user posted image

Moze li mi neko reci, da li se Virak pije za vreme trajanja men. ciklusa ili pocinjem posle muser posted image ?

clock-img

10.10.2011, 13:55

clock-img

nina26

pencil-img

3303

Pisale su vec gore devojke na istoj strani, Virak se pije sve vreme ciklusauser posted image

clock-img

10.10.2011, 13:57

clock-img

Meisje

pencil-img

4182

Ja sam pocela 3-4 dana preuser posted image i odma sam imala rezultata,samo napred!

clock-img

10.10.2011, 21:41

clock-img

maca821

pencil-img

3514

I ja cu ovaj mesec da pijem virak, meni se ta sluz slabo pojavljuje inace.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…

clock-img

10.10.2011, 21:46

clock-img

meyo

pencil-img

1737

maco probaj i nocurak meni je pomogao .. evo i ja krecem opet virak nocurak .. uh

clock-img

11.10.2011, 11:04

clock-img

Meisje

pencil-img

4182

Maco samo napred,evo ja ga pijem i izgleda da mi je O bila 7dc,sutra cu znati sigurno,i stvarno mnogo toga pozitivnog primecujem od virka!

clock-img

13.10.2011, 17:21

clock-img

maca821

pencil-img

3514

Devojke jel ja smem piti virak s obzirom na ovu moju cudnu menstruaciju? Dva dana imala , pa dan i po nista, pa sad opet procurila...

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…

clock-img

13.10.2011, 17:22

clock-img

World

pencil-img

4234

ma smijes piti virak kad god... cak i ako si trudna... on nije opasan ni za sta....

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

clock-img

13.10.2011, 17:27

clock-img

maca821

pencil-img

3514

hvala Worlduser posted image

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…

clock-img

13.10.2011, 22:33

clock-img

blesavko

pencil-img

347

user posted image od sutra i ja krecem sa virak!!! 

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

clock-img

13.10.2011, 22:35

clock-img

Meisje

pencil-img

4182

Samo napred,da bude uspesnouser posted image

clock-img

14.10.2011, 16:08

clock-img

Cruella deVil

pencil-img

7

Ja moram opet da vas pitam, koliko vremena je potrebno da bi virak delovao? Ja sam ga pila 3 meseca po dve solje, pa mesec pauze, pa sam opet pocela pre 10ak dana, ali mene stomak i dalje mnogo boli, svakog meseca moram da primam injekcije diklofena.

clock-img

14.10.2011, 16:28

clock-img

Meisje

pencil-img

4182

Cruella,meni je momentalno poceo da deluje,tek ga prvi mesec pijem i bas sam pocela 3-4 dana pred menstruaciju,kad sam dobila,prva dva dana dok imam bolove(ne jake)cim popijem solju caja prestaju, bukvalno u toku pijenja. Inace,pijem isto 2 solje dnevno...

clock-img

14.10.2011, 17:44

clock-img

Cruella deVil

pencil-img

7

Pa, ja onda mora da radim nesto pogresno. Meni ni malo nije pomogao. user posted image   Jednu kasicicu ubacim u vrelu vodu, sacekam 10ak minuta i popijem.  Pada mi na pamet da prestanem, jer ocigledno na mene nece da deluje. user posted image

clock-img

14.10.2011, 17:51

clock-img

Meisje

pencil-img

4182

A gde ga kupujes? Ja sam kupila u biljnoj apoteci na Crvenom krstu...

Sacekaj da ti se jos neko javi,ko ima malo vise iskustva sa tim,ja kad sam pocinjala,procitala sam celu ovu temu i vecinom ga svi hvale da je odmah poceo da deluje ali bilo je i slucajeva da ne primecuju nikakvu razliku...