cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

  
clock-img

18.04.2011, 00:51

clock-img

lidija 011

pencil-img

771

Eto, jos jedan pozitivan primjeruser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

clock-img

18.04.2011, 00:51

clock-img

madre

pencil-img

6600

snelle, mislim da nisi u pravuuser posted image i ja imam mikroscisticne i receno mi je da ih ima svaka druga zena (jedna malaaa cistica na jajniku je dovoljno da je jajnik mikrocistican i one same od sebe pucaju)... ali policisticni su nesto sasvim drugo. a mozda ja gresimuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

18.04.2011, 00:56

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

madre, pa to sam upravo i rekla, da nije isto, ali je slično, jer ipak su ciste u pitanju. Ja sam napisala svoje iskustvo, tj. ono kako je meni dr u privatnoj ordinaciji rekao....a ako je on mene slagao, onda i ja vas lažem user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

18.04.2011, 00:58

clock-img

lidija 011

pencil-img

771

PCOS je sindrom, cini ga vise simptoma, sto ne znaci da zene imaju  svaki od njih... I mikrocisticni su nepuknuti folikuli, samo u manjem broju nego kod policisticnih... Obicno kazu da mikrocisticni jajnici prethode policisticnim... A oba se najbolje resavaju trudnocomuser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

clock-img

18.04.2011, 01:01

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

I da, ja nisam imala samo jednu cistu, već više malih, na oba jajnika.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

18.04.2011, 01:05

clock-img

madre

pencil-img

6600

e sada ja imam jedno pitanjeuser posted image elem je l i za mikrocisticne i za policisticne jajnike potrebna terapija? ili mikrocisticni prolaze sami od sebe? 

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

18.04.2011, 01:07

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

madre, meni je dr preporučio samo kontraceptivne pilule, koje ja nisam koristila. I vidiš, sad me podsetila ova tema da bi trebalo da vidim kakvo je stanje tamo dole user posted image , da li je trudnoća rešila problem user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

18.04.2011, 01:08

clock-img

lidija 011

pencil-img

771

Naravno, jedan od simptomauser posted image ... da je bila samo jedna, onda to nisu ni mikrocisticni, ni policisticni, nego nesto treceuser posted image ... Mene moja dr. zeza: evo ih tvoje "cokoladne" cisteuser posted image ... a one su upravo takve- cokoladne boje...

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

clock-img

18.04.2011, 01:12

clock-img

lidija 011

pencil-img

771

IZVORNA PORUKA: madre

e sada ja imam jedno pitanjeuser posted image elem je l i za mikrocisticne i za policisticne jajnike potrebna terapija? ili mikrocisticni prolaze sami od sebe? 


U principu ne, jer nijedan sindrom nije izleciv( sindrom nije bolest), ali ako se uzimaju kontraceptivne pilule (sto ja nisam cesto radila-nisam htjela da se trujem), hormoni smire rad jajnika... A trudnoca je "prirodni" kontraceptiv za takve jajnikeuser posted image
Sad ce nas moderatori pec pec po prstimauser posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

clock-img

18.04.2011, 01:23

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Ček Lidija, jesu li ovo tvoja deca na profilu? Jel ti to hoćeš četvrto? user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

18.04.2011, 01:28

clock-img

lidija 011

pencil-img

771

xaxaxaxaxaxa... Nisu, ali kao da jesu (moracu da mijenjam vatar, svi me pitajuuser posted image )...tetka sam imuser posted image ... ja se "borim" za prvo...

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

clock-img

18.04.2011, 01:30

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

E pa držimo onda fige za prvo user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

18.04.2011, 02:05

clock-img

lidija 011

pencil-img

771

Hvala dragauser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

clock-img

18.04.2011, 02:10

clock-img

liliana

pencil-img

4820

IZVORNA PORUKA: lidija 011

xaxaxaxaxaxa... Nisu, ali kao da jesu (moracu da mijenjam vatar, svi me pitajuuser posted image )...tetka sam imuser posted image ... ja se "borim" za prvo...


Aj" da bude  prvo, ali da bude i četvrto!!!user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

18.04.2011, 10:17

clock-img

Mirela86

pencil-img

16

A hvala vam na podrsci i odgovorima!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A mene uz PCOS zeza ta hiperprolaktinemija, pa je slucaj jos kompleksniji, al' smo ovdje skrenule sa tebe, razbice nas ostale user posted image !!!! Hvala vam!!! Probam i sa macinom!user posted image

clock-img

19.04.2011, 02:01

clock-img

lidija 011

pencil-img

771

IZVORNA PORUKA: liliana

IZVORNA PORUKA: lidija 011

xaxaxaxaxaxa... Nisu, ali kao da jesu (moracu da mijenjam vatar, svi me pitajuuser posted image )...tetka sam imuser posted image ... ja se "borim" za prvo...


Aj" da bude  prvo, ali da bude i četvrto!!!user posted image


Uh bre Lili, cekaj ovo prvo da dodje na reduser posted image ... Mada, nas je 4-oro djece i mogu ti reci da je jaaaako zanimljivo zivjeti u tolikoj porodiciuser posted image ... Samo sto su mi majka i tata "nagrabusili"user posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

clock-img

01.06.2011, 13:24

clock-img

Cruella deVil

pencil-img

7

Koliko vremena je vama trebalo da caj od virka pocne da deluje? U slucaju bolnih menstruacija. Ja ga pijem 20 dana, kad se probudim i pre spavanja po solju i danas me boli stomak, pa sam pomislila da treba vise vremena. Hvala.

clock-img

01.06.2011, 23:34

clock-img

blesavko

pencil-img

347

Da li sme da se pije virak ako sam pod terapijom Zoladexa (ustvari zadnji Zoladex sam primila 14 aprila)?

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

clock-img

02.06.2011, 22:23

clock-img

lidija 011

pencil-img

771

Ja licno nisam za biljcice dok si pod terapijom hormona... 

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

clock-img

13.06.2011, 16:53

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

posle nekih mesec dana pijenja virka, ujutru i uvece po 4dl mogu slobodno da kazem da mi je pomogao u vezi sekreta. obilniji mi je bio u plodnim danima i ovulaciji. lako sma mogla da znam da su to ti dani.
nisma imala problem sa ciklusima..pa ne znam  kako bih primetila njegovo delovanje..
trebalo bi da pomaze i oko debljine endometrijuma..ali to cu saznati vec u nekom narednom periodu..

clock-img

13.06.2011, 21:11

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

cure sljedece sedmice cu poceti da konzumiram vitex agnus castus pa cu vam javljati desavanja user posted image

clock-img

13.06.2011, 21:55

clock-img

iva80

pencil-img

459

Zdravo drage moje!!!
Od proslog meseca pijem Virak. I to, pocela sam sa onim receptom od 800ml dnevno (virak + hajdučka trava), da bih onda par dana samo virak pila 2 x 200ml, pa onda nenamerno napravila pauzu u pijenju od nekoliko dana. D a bih 4 dana pred menstruaciju ponovo pocela da pije...a onda je vestica samo dosla bez ijednog jedinog bola. A ja sam vam od onih kijima pripada muka od bolova kada vestica stigne i obavezno bar 3 brufena popijem. Znaci ja sam vam zivi primer da Virak zaista deluje!!! I sebe samu sam uverila!!! Ipak je to prirodno, kao sto su cajevi, najbolje!!!
E a sada, tj ovog meseca ocekujem da mi Virak pomogne i oko onih drugih stvari- da pospesi rad jajnika tj da KONACNO smuckamo jednog (ili) dva bebca!!!  user posted image

Veliki pozdrav za sve vas!!!user posted image


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

clock-img

13.06.2011, 22:18

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

ivo, drago mi je da si se i ti ukljucila sa pozitivnim iskustvom. i to bas sa resenim problemom sa velikim bolovima.
navijam da ti virak pomogne sada i oko bebica..user posted image

da li ces piti samo virak ili kombinaciju?
da li si primetila promene u sekretu?

clock-img

14.06.2011, 13:01

clock-img

iva80

pencil-img

459

   Draga, što se sekreta tiče, nisam neke promene primetila...nadam se da će mi pojavljivanje istog biti znak da je ovulacija (pošto sa tim malo kuburim user posted image )

  A da li ću da pijem kombinaciju ili samo Virak...pa, kombinacija je za one kojima odreaguje stomak na Virak, jer kako kažu on je malo 'jači'...tako da ću verovatno kombinovati sve to...kada mi se bude pilo puno tečnosti ja ću praviti kombinaciju, a kada ne onda ću samo šolju Virka.

1 kašičica bilo kog čaja ide na 200ml tj jednu šolju, a kada pijemo kombinaciju to je 400ml tj dve šolje pa sve to puta 2...jer treba 2 puta dnevno  (nadam se da nisam konfuzna)

user posted image        user posted image


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

clock-img

14.06.2011, 13:28

clock-img

iva80

pencil-img

459

Ako si mislila na povecanje sekreta 'koji nam je potreban' zbog spermica...da, sada ga itekako imam i primecujem!!  user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!