cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

  
clock-img

15.04.2011, 18:32

clock-img

milenatea

pencil-img

1560

bicemo hodajuci zbunovi user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.04.2011, 18:33

clock-img

Nina...

pencil-img

2364

Dobro, poslusacu te user posted image

clock-img

15.04.2011, 18:34

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

ja inace pijem dosta tekucine pa onda bolje da pijem caj nego da se nalijevam vodom :)
ja pijem i macinu travu\ocajnicu :)

clock-img

15.04.2011, 18:35

clock-img

Nina...

pencil-img

2364

...jos kad procvetamo... milina user posted image

IZVORNA PORUKA: milenatea

bicemo hodajuci zbunovi user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.04.2011, 18:38

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

ja sam gotovo ubijedjena da meni ovaj virak pojacava apetit.jel jos neko ima ovu nus pojavu :)))

hehe i plus vitamini koje unesem ma ima da pocnem da pupam i procvjetam samo tako hehe sve iz usiju da mi krenu cvjetici user posted image

clock-img

15.04.2011, 18:42

clock-img

milenatea

pencil-img

1560

ja ne pijem ocajnicu, zato sto ne sme uvek da se pije, a kako ne znam kada mi je O, zbog trenutnih ciklusa, bolje da se ne petljam... a sada dozivljavam sebe ocajnicom dok ne resim sve ginekoloske problemeuser posted image

clock-img

15.04.2011, 18:45

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

mila samo glavu gore, nema ocaja user posted image  nije put do bebice uvijek lak ali treba ga proci pun optimizma i sa sto vise osmijeha ... uradi detaljnije preglede i analize da vidis u cemu je problem i da li ga uopste ima ..bice ti onda lakse..ovdje smo da zajedno sve lakse prodjemo user posted image

clock-img

15.04.2011, 18:54

clock-img

Nina...

pencil-img

2364

Milena ( ja te vicem Milena, a ti si mozda i Tea ) bice sve ok, ne padaj u bedak, to nam samo cini lose...user posted image

Meni virak nije uticao na apetit, ali ja sam ga ocigledno pogresno pilauser posted image  sto me i ne cudi toliko user posted image

clock-img

15.04.2011, 19:08

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nina...

A ja ga pila samo jednu solju na danuser posted image  Je l' to malo?



da. po receptu sto je ana stavila treba 8dl dnevno.

clock-img

15.04.2011, 19:10

clock-img

Nina...

pencil-img

2364

E a ja sam negde na netu bila procitala 2 kafene soljice na dan, sto ocigledno nije tacno. A ja kao pila jednu vecu solju da ne bih kuvala 2 puta... bacicu se opet na pa kad budem kuvala. odmah cu dnevnu dozu da smutim da do kraja dana ne razmisljam o tome...

clock-img

15.04.2011, 19:14

clock-img

Anoniman

ne znam da li je taj recept ana ostavila ovde na virku ili tamo na cajevima za plodnost. u svakom slucaju pisalo je 8 dl. ja sam kuvala dva puta po 4 dl.

clock-img

15.04.2011, 20:02

clock-img

milenatea

pencil-img

1560

Nina..., ja sam Milena, drago mi je a pas labrador se zove Teauser posted image

strah me sada od kolposkopije samo da ne pokaze opet neke promene i cin neki da mi zbog toga ne kasni, jer ne mogu vise podneti ono sta sam prozivljavala prilikom otkrivanja i uklanjanja cinI. Ni meni Virak ne povecava apetit.

malenac76 hvala na podrsci, znam da nije lako, a i pogotovu sto smo dragi i ja zbog njegovog posla par meseci zajedno pa neko vreme nismo i tako u krug, samo jos neko vreme...

clock-img

16.04.2011, 21:30

clock-img

Mirela86

pencil-img

16

Pozdrav svima!!! Nakon dvije godine kljukanja Utrogestanom i Dostinexom( zbog PCOS i hiperprolaktinemije) od hemije definitivno odustajem, jer se stanje ne poboljsava,user posted image dolazi i 2X mjesecno!!! Prelazim malo na bilje, davno sam cula za vrkutu i kupila ju, ali nisam pila, ne znam zasto, ali...eto...!!!user posted image Nakon citanja vasih komentara, odmah idem da skuham i pocinjem da pijem!!! Hvala na inspiraciji!!! Nadam se da ce da urodi plodom!!!

clock-img

16.04.2011, 21:33

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Mirela dobrodosla
pridruzi nam se i na ostalim temama user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

16.04.2011, 21:38

clock-img

Mirela86

pencil-img

16

Hvala Vam Olga, od srca!!! Upravo cackam okolo i zajedno sa svima se, ubro nadam, da cemo sve da ugledamouser posted image , ako bog da!!!user posted image user posted image

clock-img

16.04.2011, 22:43

clock-img

lidija 011

pencil-img

771

IZVORNA PORUKA: Mirela86

Pozdrav svima!!! Nakon dvije godine kljukanja Utrogestanom i Dostinexom( zbog PCOS i hiperprolaktinemije) od hemije definitivno odustajem, jer se stanje ne poboljsava,user posted image dolazi i 2X mjesecno!!! Prelazim malo na bilje, davno sam cula za vrkutu i kupila ju, ali nisam pila, ne znam zasto, ali...eto...!!!user posted image Nakon citanja vasih komentara, odmah idem da skuham i pocinjem da pijem!!! Hvala na inspiraciji!!! Nadam se da ce da urodi plodom!!!


Cao Mirela i dobrodoslauser posted image ...Vrkuta ce ti samo pomoci, ona jaca endometrijum... Samo me zanima, zasto si pila utrogestan, jel' zbog PCOS ili zbog manjka progesterona?
Jos jednom dobrodosla, ovdje ces svasta zanimljivo naciuser posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

clock-img

17.04.2011, 01:59

clock-img

Mirela86

pencil-img

16

A jooooj, doktor je dao Utrogestan zbog PCOS, i prilikom pregleda UZ,doktor je zakljucio da se stanje sa jajnicima nije popravilo, ali i ne ide na gore!!! Ali i hormoni su poremeceni, prolaktin, LH, FSH, ma joooj!!! Uglavnom menstruacije su neredovne bile, po 6 mjeseci izostajale, pa se uredovilo, sada po 2x mjesecno!!! Najveca mi je muka, sto pijem terapiju, a nikakvih pomaka, ipak dvije godine nije malo!!! Pa sam odlucila ( da sacuvam zivce), malo odmoriti od svega, posvetiti se bilju i uzivati sa muzicem!!! Pa kako bude!!! user posted image user posted image

clock-img

17.04.2011, 14:18

clock-img

Nina...

pencil-img

2364

user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: milenatea

Nina..., ja sam Milena, drago mi je a pas labrador se zove Teauser posted image

clock-img

17.04.2011, 21:34

clock-img

lidija 011

pencil-img

771

Prvi put cujem da se utrogestan daje kod PCOSuser posted image ... Jeste da ovo nije tema( prebacit cemo se na pretrage i hormonska terapija), ali ocigledno je da su ti hormoni napravili taj haos... Moje misljenje je da mijenjas ljekara...

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

clock-img

17.04.2011, 22:16

clock-img

Mirela86

pencil-img

16

A eto, draga!!!user posted image Tako je...ma ne znam vise sta da radim!!!! Do sada sam bila ko 4 doktora!!! Jedna je, čak rekla, kada je vidjela nalaz hormona:" Ovdje neće doći do trudnoće" Voljela sam da me je zemlja progutala!!! Ali evo, pijem vrkutu, pa se nadam da ce biti uspjeha!!!

clock-img

17.04.2011, 22:18

clock-img

jelenadunja

pencil-img

1012


IZVORNA PORUKA: lidija 011

Prvi put cujem da se utrogestan daje kod PCOSuser posted image ... Jeste da ovo nije tema( prebacit cemo se na pretrage i hormonska terapija), ali ocigledno je da su ti hormoni napravili taj haos... Moje misljenje je da mijenjas ljekara...


i ja cujem,jer sam i ja imala problem sa pcos............

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela

clock-img

17.04.2011, 22:19

clock-img

jelenadunja

pencil-img

1012


IZVORNA PORUKA: Mirela86

A eto, draga!!!user posted image Tako je...ma ne znam vise sta da radim!!!! Do sada sam bila ko 4 doktora!!! Jedna je, čak rekla, kada je vidjela nalaz hormona:" Ovdje neće doći do trudnoće" Voljela sam da me je zemlja progutala!!! Ali evo, pijem vrkutu, pa se nadam da ce biti uspjeha!!!


Ja sam problem pcos resila najednostavnijim putem.Pila sam Macinu travu-ocajnicu,i sve mi je bilo ok posle toga

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela

clock-img

18.04.2011, 00:34

clock-img

lidija 011

pencil-img

771

Nemoj plakati dragauser posted image user posted image ... od svih problema, koji su nas mogli snaci, PCOS je najbezazleniji, vjeruj mi... Svaka druga zena ima PCOS i ostaje trudna, a da ne zna da ga ima, tako da je ta doktorka malo neozbiljna i u odgovorima... Odmori od pogresne terapije, pogresne doktorke, pijuckaj virak, pa kad budes spremna nadji drugog doktorauser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

clock-img

18.04.2011, 00:38

clock-img

lidija 011

pencil-img

771

IZVORNA PORUKA: jelenadunja


IZVORNA PORUKA: Mirela86

A eto, draga!!!user posted image Tako je...ma ne znam vise sta da radim!!!! Do sada sam bila ko 4 doktora!!! Jedna je, čak rekla, kada je vidjela nalaz hormona:" Ovdje neće doći do trudnoće" Voljela sam da me je zemlja progutala!!! Ali evo, pijem vrkutu, pa se nadam da ce biti uspjeha!!!


Ja sam problem pcos resila najednostavnijim putem.Pila sam Macinu travu-ocajnicu,i sve mi je bilo ok posle toga


Kako si znala kada da pravis pauze? I ja sam htjela da je pijem, ali sam odustala, jer ne znam kada su mi ovulacije...


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

clock-img

18.04.2011, 00:44

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Mirela, ja sam imala mikrocistične jajnike (nije isto, ali jako sličan problem). Pre trudnoće dr mi je rekao da postoji velika verovatnoća da neću moći da zatrudnim zbog toga. Ipak, zatrudnela sam bez problema. Nemoj da se brineš i da gubiš nadu user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"