cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

  
clock-img

17.02.2011, 19:56

clock-img

jovicaa

pencil-img

9471

da li sme virak da se pije tokom dojenja?

clock-img

21.02.2011, 13:31

clock-img

sale82

pencil-img

5

Pozdrav svim članicama rr. Nova sam ovde  i odmah na startu zamolila bih vas da mi pomognete.user posted image Tražila sam virak po bgd, kv, kg, ali bezuspešno...Jel zna neka od vas gde bih u nekom od ovih gradova mogla da je nadjem?
pozdravljam vas i hvala unapred

clock-img

21.02.2011, 13:34

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

Pozdrav Sale user posted image

Meni je drugarica kupovala na Novom Beogradu, u apoteci Beograd pored Instituta majka i dete. Ja sam jedno vreme nalazila u apoteci Josif Pančić, ali ga posle dugo nisu imali.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

21.02.2011, 13:45

clock-img

sale82

pencil-img

5

Hvala Ana. potražiću i tamo. gledala sam na Kaliniću i bioshopovima, ali nisam uspela doći do nje.
U braku sam oko godinu i nešto više. U početku i nismo bili toliko obuzeti potomstvom, sad se malo situacija promenila. Bili smo na bazične pretrage i sve je u redu. Ostaje nam da se opustimo i dalje radimo nauser posted image . A u medjuvremenu, budući da sam čula lepe komentare o ovome čaju, mislila sam da ga počnem konzumirati.
Pročitala sam da si ga i ti koristila sa hajdučkom travom, kakva  su tvoja iskustva u vezi sa njim?

clock-img

21.02.2011, 14:00

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

Meni je on mnogo ublažio simptome pms-a i menstrualne bolove, a veruj mi ja sam padala u nesvest od bolova. Pila sam jednu šolju uveče, preko dana nisam stizala.
Moje dve drugarice su ostale trudne posle mesec, dva korišćenja. Zaista mislim da može samo da pomogne, moja dr ga preporučuje svim ženama, bez obzira da li imaju problem sa sterilitetom ili ne. Ona kaže da je vrlo delotvoran kod većine "ženskih" problema.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

21.02.2011, 14:12

clock-img

sale82

pencil-img

5

da, da, i ja imam saznanje o njemu kao vrlo delotvornoj biljci u prevenciji i lečenju gotovo svih ženskih problema.
ostaje još samo da ga nadjem i počnem pitiuser posted image .
hvala na pomoći

clock-img

21.02.2011, 14:16

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

Nadam se da ćeš uspeti da nađeš, mada eto moja drugarica ga je uvek nalazila na NBgd. I lepog je ukusa, nije grozan kao macina trava.

Želim ti svako dobro i ostani da se družiš sa nama user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

28.02.2011, 13:38

clock-img

Nina...

pencil-img

2364

Ja sam danas kupila Virak, i odmah cu poceti da ga pijem mada me malo brine ako utice na mrsavljenje jer sam i onako mrsava.... Ufff! Valjda nece nista biti..

clock-img

28.02.2011, 13:39

clock-img

Merimica

pencil-img

393

jesam li ja dobro razumela: do ovulacije se pije macina trava,  a posle ovulacije virak? je l tako?

_____________________________

M+M=??????

clock-img

28.02.2011, 13:41

clock-img

Nina...

pencil-img

2364

Odmah posle menstruacije pa do ovulacije se pije Macina trava, a nevezano za to Virak se pije non-stop do momenta kad saznas da si trudna... tako sam ja skontala.

clock-img

28.02.2011, 14:59

clock-img

Nina...

pencil-img

2364

Upravo pijem Virak caj i skroz je ok ukus...user posted image

clock-img

28.02.2011, 16:08

clock-img

sale82

pencil-img

5

i ja sam ga našla u kraljevu. ako nekome treba objasniću gde je, samo neka mi pusti pp. ne znam smem li ovde da reklamiram radnju. ukus je odličan, slažem seuser posted image

clock-img

28.02.2011, 17:26

clock-img

maakki

pencil-img

193


IZVORNA PORUKA: Nina...

Ja sam danas kupila Virak, i odmah cu poceti da ga pijem mada me malo brine ako utice na mrsavljenje jer sam i onako mrsava.... Ufff! Valjda nece nista biti..




Nina draga ne sekiraj se i ja sam mrsavica pijem virak vec skoro tri meseca i nema nikakve promene u kilazi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

clock-img

28.02.2011, 17:31

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

cure jel znate da li je ok piti vrkutu i macinu travu u isto vrijeme ? ja napravim solju jednog solju drugog caja , pa onda prvo popijem macinu travu a za njom vrkutu da dodjem sebi hehe user posted image

clock-img

28.02.2011, 17:57

clock-img

Nina...

pencil-img

2364


IZVORNA PORUKA: malenac76

cure jel znate da li je ok piti vrkutu i macinu travu u isto vrijeme ? ja napravim solju jednog solju drugog caja , pa onda prvo popijem macinu travu a za njom vrkutu da dodjem sebi hehe user posted image



Na osnovu onoga sto sam citala o tome ( a dosta sam citala ) ne bi trebalo da ima nekih negativnih efekata ako pijes oba, samo Macinu travu pij od dana kad ti prestane user posted image pa do ovulacije, Virak moze uvek tj. do momenta kad saznas da si u drugom stanju.

clock-img

28.02.2011, 18:28

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

hvala nina :) tako ih i pijem i jos pijem ulje nocurka do ovulacije ..cijeli dan zveckaju solje i cijedim cajeve :)

clock-img

28.02.2011, 18:40

clock-img

Nina...

pencil-img

2364

Isplatice nam se user posted image

clock-img

28.02.2011, 18:43

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

mi radimo na bebici tek treci mjesec ...ali ipak sam odlucila malo pripomoci cajicima user posted image  ne mogu skoditi a i zima je pa prijaju user posted image

clock-img

28.02.2011, 18:47

clock-img

Nina...

pencil-img

2364

I mi 3 meseca.. a vec se nerviram jos sam sad dobila pa sam poludela skroz...i kupila Virak ali ne nadjoh Macinu

clock-img

28.02.2011, 18:55

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

ja sam macinu travu nasla u apoteci ali je imaju pod nazivom OCAJNICA , a vrkutu sam uzela kod travara.
ja se jos ne nerviram..tri mjeseca je stvarno kratak period ...gotovo da i ne znam nikoga kome nije trebalo bar 6 mj za bebicu..ja se jedino malo brinem sta ako nesto zdravstveno nije ok a mi jos ne znamo..cak sam pitala gin da idem na folikulometriju jer otkud znam da li su mi folikuli ok i da li pucaju ali ona kaze nema potrebe da pokusavamo bar 6 mj pa cemo onda vidjeti sta dalje ..ah sta da se radi to je nasa zenska priroda da smo nestvrpljive i da uvijek nesto brinemo user posted image

clock-img

28.02.2011, 19:33

clock-img

Nina...

pencil-img

2364

Pa to se i ja brinem, da nije nesto zdravstveno a da ne znamo. Mada nemam nekih razloga... Ja sve razmisljam posto redovno idem kod ginekologa i uvek me pregleda vaginalnom sondom i vidi sve i kaze mi covek sve je u redu... Mada nasa psiha je cudo!! Meni se muz smeje jer se nerviram bez razloga, a mozda je i to, sto vise brinem bzvz to ce mi vise vremena trebati za bebca... Pokusacu malo da iskuliram user posted image

clock-img

28.02.2011, 19:44

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

meni je gin rekla da budem strpljiva jer postoji velika sansa da ce mi trebati do godinu dana da user posted image  imam 34 godine pa to sve ide malo sporije a opet ne mora nista da znaci ..i ja sebi govorim opusti se bice bebica kad bude trebala da bude , a opet voljela bih da bude sto prije user posted image

clock-img

28.02.2011, 19:49

clock-img

Nina...

pencil-img

2364

Da, da... najlakse je reci opusti se, ali tesko je kontrolisati misli..bar kod mene user posted image . Ok ja sam malo mladja, u avgustu cu 27... U svakom slucaju svi su mi rekli da ce se desiti kad ne budem mislila na to, ali kako?! Pa ja samo o tome razmisljam user posted image

clock-img

28.02.2011, 19:52

clock-img

majared

pencil-img

1565

Devojke drage, u julu punim 38. Prošle godine sa punih 37 zatrudnela i nažalost izgubila bebu ali se i dalje trudimo.

clock-img

28.02.2011, 19:54

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

hehe lako je to reci..ma onda se nikome ne bi desilo user posted image
ja se ne nerviram ali imam veliku zelju za bebicom i nema sanse da ne mislim o tome ...a desice se kad se par stvarcica poklopi user posted image  evo pijuckam macinu travu joj sto je ruzna ali gutam kao da je najljepsi sokic heheh