cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

  
clock-img

03.06.2010, 19:22

clock-img

anuksunamun

pencil-img

2597

ladys mantle:):)nije bas da sam pogodila

clock-img

03.06.2010, 19:22

clock-img

Pipi duga carapa

pencil-img

459

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

meni su grudi porasle od virka nakon cetiri dana pijenjauser posted image user posted image user posted image

Sta ako mi poraste pisa,kako cu pred covekauser posted image user posted image user posted image

clock-img

03.06.2010, 19:23

clock-img

anuksunamun

pencil-img

2597


IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

meni su grudi porasle od virka nakon cetiri dana pijenjauser posted image user posted image user posted image

Sta ako mi poraste pisa,kako cu pred covekauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image e tu se ne snalazim :)

clock-img

03.06.2010, 20:41

clock-img

ksenija81

pencil-img

955

i ja bi taj virak, ako vec rastu user posted image
Nego, koliko puta dnevno ga pijete?
Jel kuvate za ceo dan ili svaki put user posted image

clock-img

03.06.2010, 20:49

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

Draga, imaš na prvoj strani recept user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

03.06.2010, 21:11

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

Joooj, ala lažem user posted image

Recept imaš u temi Čaj za povećanje plodnosti KLIK


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

16.06.2010, 12:47

clock-img

Dudu25

pencil-img

1005

Kupila sam i popila nekoliko dana,ima bolji ukus od macine trave...
ali sad treba da dobijem 23 pa sam prestala :)
i nastavicu posle ponovo

clock-img

16.06.2010, 12:57

clock-img

Zoka81

pencil-img

768

I ja sam tog virka popila sigurno pola kile i nisam primetila neke promene.....pojma nemam, zatrudnela sam kada nista nisam koristila. Psiha zene, psiha cini cuda.

clock-img

17.06.2010, 08:49

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

IZVORNA PORUKA: Dudu25

Kupila sam i popila nekoliko dana,ima bolji ukus od macine trave...
ali sad treba da dobijem 23 pa sam prestala :)
i nastavicu posle ponovo




Ne moraš prestajati da piješ zbog menstruacije, on se uvek pije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

18.06.2010, 09:01

clock-img

Dudu25

pencil-img

1005

Anice

nekako sam kad sam pila prije O osecala sam bas dosta jajnike i dosta su mi smetali pa onda sam prestala samo sam par dana popila...
a grudi mi izgledaju user posted image user posted image user posted image
mm kaze da ne prestanem da pijem caj user posted image

ali eto posle user posted image  cu onda svaki dan

clock-img

22.06.2010, 17:42

clock-img

jabukica

pencil-img

834

Ćao svima,

Ja imam PCOS, pa sam čula da je čaj od virka odličan za plodnost, ali trenutno koristim tablete peruanska maka pa me interesuje da li smem pored njih piti i čaj od virka.


_____________________________

Sve što raste htelo bi da raste, neka raste i treba da raste... Duško Radović

clock-img

09.07.2010, 23:37

clock-img

mickybap

pencil-img

217

virak se pije od treceg meseca trudnoce,on je za jacanje materice,i zastita od ispadanja tako sam ja bar cula,a ocajnica da je za plodnost..

clock-img

09.07.2010, 23:40

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

IZVORNA PORUKA: Dudu25

Anice

nekako sam kad sam pila prije O osecala sam bas dosta jajnike i dosta su mi smetali pa onda sam prestala samo sam par dana popila...
a grudi mi izgledaju user posted image user posted image user posted image
mm kaze da ne prestanem da pijem caj user posted image

ali eto posle user posted image  cu onda svaki dan



Da znaš da ima istine user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.07.2010, 10:25

clock-img

Rivana

pencil-img

3210

Ja pijem svako vece virak i nisam primetila da su mi grudi vece user posted image ali brine me sto moj Dejan svako vece pije virak isto, svidja mu se ukus, brine me da mu ne porastu grudi moram ga upozoriti user posted image

clock-img

07.08.2010, 19:46

clock-img

Startoucher

pencil-img

3

user posted image
devojke cao :-)
ja sam imala jako velike probleme oko nalazenje vrkute da bih sredila ciklus koji je uvek bio na 28 dan ali tako obiman da bih vec 5og dana samo lezala. Prvo sam kupovala kod Kalenica u Nemanjinoj u kiosku nekog travara koji dere sa cenama (zbog lokacije naravno) da bih nasla divan sajt i preko njih narucujem vec dve godine; Prvo extra su ljubazni, ekspeditivni a onda , na kraju ali podjednako vazno - ja misli da nema nizih cena u Srbiji a veceg izbora.
http://www.herbateka.eu/bilje/9.htm

clock-img

07.08.2010, 22:01

clock-img

usamljena

pencil-img

756

Ja sam ga pila, mislim na caj user posted image ,  za plodnost a pomogao mi je i u smanjenu mioma tako da ga toplo preporucujem

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce



clock-img

11.08.2010, 14:00

clock-img

mr75

pencil-img

36

ja sam upravo skuvala sebi prvi caj od virka, ali imam dilemu da li moze da mi smeta, jer on utice na prosirenje krvnih sudova i na cirkulaciju, a ja godinama imam migrenu upravo zbog genetski suzenih krvnih sudova u mozgu i moja glava ne trpi nikakav veci priliv krvi u krvotok...? valjda me razumete :)

clock-img

11.08.2010, 14:03

clock-img

Jele

pencil-img

1863

IZVORNA PORUKA: mr75

ja sam upravo skuvala sebi prvi caj od virka, ali imam dilemu da li moze da mi smeta, jer on utice na prosirenje krvnih sudova i na cirkulaciju, a ja godinama imam migrenu upravo zbog genetski suzenih krvnih sudova u mozgu i moja glava ne trpi nikakav veci priliv krvi u krvotok...? valjda me razumete :)



Da, da, mislim da bi zaista trebalo prvo da se posavetuješ sa doktorom. Vidi do tada na netu da li negde pišu kontraindikacije, ili makar nazovi apoteku pa pitaj njih...

clock-img

11.08.2010, 14:05

clock-img

Jele

pencil-img

1863

Inače o ovoj biljci i čaju sa tek nedavno čula i odmah ga preporučila sestri koja ima nesnosno bolne menstruacije, a čitala sam da čaj od virka zaista pomaže kod ublažavanja te vrste bolova.
Pila ga je, ali opet je i ovaj mesec završila na inekcijama... Ne znam, možda treba duže vreme da se pije...

clock-img

11.08.2010, 15:10

clock-img

mr75

pencil-img

36

picu ga umereno za pocetak, znas, uvek svako kaze "posavetuj se sa doktorom", sto i jeste normalno i tako bi trebalo uvek raditi, ali kod nas u bgd doci do doktora pogotovo za tako neka pitanja je nemoguca misija... u mom domu zdravlja se zakazuje pregled kod obicnog dr i dodjes na red tek za 7-10dana... i kad je nesto hitno, mozes i da umres dok ne dodjes na red... primaju samo trudnice koje krvare i decu pod temperaturom... no, da ne idem u off topic... ukus virka mi bas prija, nije toliko los.
ja inace ne volim cajeve :(

clock-img

13.08.2010, 12:29

clock-img

Jele

pencil-img

1863

Da znam kako je to sa državnim aparatom... Ja trudnoću vodim privatno i stvarno za sve nedoumice nazovem moju dr i ona mi kaže da li smem ili ne. Rekla sam ti to čisto jer znam da čajevi nisu bezazleni, pa čisto da ne napraviš neki kuršlus.

Ja sam se jednom zeznula sa čajem od sene, čini mi se, ako nisam lupila. Mislila sam da će mi utroba izaći i trčala u WC na svaki minut, užas. A pratila sam uputstva...

clock-img

13.08.2010, 13:29

clock-img

mr75

pencil-img

36

uh, za senu zapamti da ne sme da se pije u velikim kolicinama, ili cista, jer obavezno izaziva bolne grceve u stomaku!
virak sam popila jednu solju onog dana, juce sam zaboravila, pa cu evo sada jos jednu... jedino sto sam tog dana osetila je neverovatna pospanost, mozda i nema veze sa cajem... ali bilo je simptomaticno!

_____________________________

jedva cekam da se preselim na forum TRUDNOCA i povedem sve vas sa sobom :)

clock-img

13.08.2010, 19:09

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

Ja redovno pijem čaj od virka ali u kombinaciji sa hajdučkom travom.. tek drugi ciklus sam imala smanjene menstrualne bolove, tako da se zaista mora redovno piti.
Doduše, pijem jednu šolju dnevno, a trebalo bi dve.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

13.08.2010, 19:12

clock-img

dunja RR

pencil-img

30408

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja redovno pijem čaj od virka ali u kombinaciji sa hajdučkom travom.. tek drugi ciklus sam imala smanjene menstrualne bolove, tako da se zaista mora redovno piti.
Doduše, pijem jednu šolju dnevno, a trebalo bi dve.



Anči, na moru ne možeš bez RR, e to ja zovem ljubavuser posted image
user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.8.2010 19:13:05 >

clock-img

20.09.2010, 01:22

clock-img

jovicaa

pencil-img

9471

zene jel smem da pijem caj od vrkute ako pijem lekove za odrzavanje trudnoce(partusisten)?