cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

  
clock-img

19.04.2010, 15:38

clock-img

cipiripi

pencil-img

5148

delim tvoje misljenje Pepino..ja sam se opekla sa cajevima..

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*




clock-img

19.04.2010, 15:55

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

Ja sam pocela Virak ponovo da pijem,cisto da ne bih imala bolove kada dodje user posted image
tu mi jako,jako pomaze user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

21.04.2010, 17:56

clock-img

dacca

pencil-img

1312

Od kako pijem virak imam osjecaj kao da sam stalno u fazi ovulacije i nerviraju me moji jajnici, kao da mi ih neko cegrlja (boluckaju) user posted image

clock-img

21.04.2010, 18:50

clock-img

cipiripi

pencil-img

5148

ja nemam iskustva sa njim...imam sa drugim cajevima i to negativna...

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*




clock-img

27.04.2010, 13:56

clock-img

sanjaa

pencil-img

9

I ja sam pocela piti virak,zbok izostanka menstruacije.Posle mnogo hormonskih terapija,koje mi nisu pomogle,popila bi bilo koji caj samo da se regulise.Meni je sve krenulo od upale.user posted image Sad imam menstruaciju 2 x godisnje,tuga.user posted image user posted image  

clock-img

27.04.2010, 13:58

clock-img

sanjaa

pencil-img

9

Kakva cipiripi?Koji caj si pila,zbog cega?

clock-img

27.04.2010, 13:58

clock-img

sanjaa

pencil-img

9

I ja takodje.

clock-img

27.04.2010, 14:07

clock-img

pepino

pencil-img

2296

Sanjaa znam da je Cipi pila cajeve u sklopu Tesiceve terapije i od njih je imala problema(ona ce se javiti pa ce reci da li je pila jos koje),i ja sam ih pila meni su ja mislim pomogli!To sve zavisi od jajnika i ko ima kakav problem!
Ako ti je za utjehu samo da ti kazem da ja imam drugaricu koja je godinama imala problema sa ciklusima,ona je dobijala samo ako bi pila tablete,cim prestane nema po pola godine!Mi smo svi cutali ali smo se jako plasili sta ce biti sa njom,kako ce zena moci imati djece,da li ce ikada moci,ali nas je sviju prijatno iznenadila!
Zatrudnila je iz prve,i to je popila pilulu za dan poslije i dzaba,bebanu je bilo sudjeno da se rodi!On sad ima 2,5 godinice!Imala je trudnocu i porodjaj bez ikakvih problema,nema danas pravila,ne sikiraj se!
Nisam sigurna da li ti uopste radis na bebi,ali eto da te bar sa tim utjesim!user posted image

clock-img

27.04.2010, 14:07

clock-img

sanjaa

pencil-img

9

Zavisi koliko dugo ti odstoji.Kod mene je,zuckasto-zelen.A kada odstoji duze preko pola sata sve je tamniji.

clock-img

27.04.2010, 17:17

clock-img

cipiripi

pencil-img

5148

IZVORNA PORUKA: sanjaa

Kakva cipiripi?Koji caj si pila,zbog cega?



ja sam pila onu Tesicevu terapiju - zalfija, maticnjak, i crveni zdravac...

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*




clock-img

27.04.2010, 17:50

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

ja sam pila virak mesec ipo i ostala trudna user posted image pre toga sam se trudila godinu dana i nisam imala redovno ovulacije zbog hipotireoze.ja mislim da je meni virak pomogao user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

30.04.2010, 23:30

clock-img

sanjaa

pencil-img

9

Hvala Pepino,lijepo je cuti takve rijeci utjehe.user posted image Trenutno ne radim na tome ali zelela bi u bliskoj buducnosti postati mama. user posted image

clock-img

30.04.2010, 23:37

clock-img

sanjaa

pencil-img

9

i ja sam navikla na njega,posle par puta,nije los sad mi je slican ukus kao caj od nane..user posted image

clock-img

04.05.2010, 10:45

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja sam pila virak mesec ipo i ostala trudna user posted image pre toga sam se trudila godinu dana i nisam imala redovno ovulacije zbog hipotireoze.ja mislim da je meni virak pomogao user posted image



U kom smislu pomogao? Jesi mogla tacnije da utvrdis O ili...?

clock-img

06.05.2010, 21:48

clock-img

dacca

pencil-img

1312

Ljudi, porasle mi sise od osiromasenog uranijuma, misllim virka! user posted image

clock-img

07.05.2010, 14:58

clock-img

sanjaa

pencil-img

9

cure,meni je menstruacija bila 2 puta godisnje osim ukoliko mi je ne izazovu tabletama,popila sam brdo tableta i kada prestanem sve po starom..kod doktora sam bila neznam koliko puta i kod koliko njih.virak sam pila 16 dana solju ujutro i uvece,danas sam dobila menstruaciju,mojoj sreci nema kraja..user posted image

clock-img

07.05.2010, 15:12

clock-img

Mimče

pencil-img

420

iz knjige "Bozija apoteka" Marije Treben je moja najbolja drugarica nasla gomilu korisnih saveta o lecenju biljem i pomoglo joj je i oko cista i raznih stvari ona kaze da je VIRAK ali i hajducka trava zakon za zdravlje nas zena, ljub

clock-img

07.05.2010, 16:48

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mimče
ali i hajducka trava zakon za zdravlje nas zena, ljub


Moj deda je bio bolnicar i krenuo je sa radom na ginekologiji,on mi je rekao da je hajducka trava mnogo dobra za zene! 

clock-img

14.05.2010, 13:10

clock-img

jeca81

pencil-img

6

Od danas krecem sa virkom!

clock-img

30.05.2010, 11:19

clock-img

mima140186

pencil-img

1

http://lekovitobilje.org/proizvod.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=84&category_id=2&vmcchk=1

Da li je neko koristio ovo? Ukolko tema ne odgovara slobodno nek je neko od moderatora premesti :)

clock-img

03.06.2010, 19:09

clock-img

sanjaa

pencil-img

9

Da,i kod mene su za broj vece sigurno,bas lepo user posted image bolne kao pred ovulaciju...

clock-img

03.06.2010, 19:12

clock-img

anuksunamun

pencil-img

2597

meni su grudi porasle od virka nakon cetiri dana pijenjauser posted image user posted image user posted image

clock-img

03.06.2010, 19:14

clock-img

Pipi duga carapa

pencil-img

459

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

meni su grudi porasle od virka nakon cetiri dana pijenjauser posted image user posted image user posted image

Zato si ti meni preporucila virakuser posted image user posted image user posted image ,ja se osecam super i pijem ga redovnouser posted image user posted image user posted image

clock-img

03.06.2010, 19:16

clock-img

anuksunamun

pencil-img

2597

virak je super...ja sam ga ovde preporucila gomili zena...podelila sam po kesu dvema indijkama (josif pancic caja):):):):):)obe su prezadovoljne ...ovde se viirak zove ladies minth-tako nesto...ja sam skontala da je to "gospin plast"

clock-img

03.06.2010, 19:20

clock-img

pepino

pencil-img

2296

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

meni su grudi porasle od virka nakon cetiri dana pijenjauser posted image user posted image user posted image



Razmisljala sam da li da ga pocnem piti,ali poslije ovoga no,no,hvala vi!user posted image