cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Virak (vrkuta)

  
clock-img

19.01.2010, 12:52

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Ja danas ponovo pocinjem da ga pijem! Meni nije regulisao duzinu ciklusa, ali potpuno oslobadja bola!

clock-img

19.01.2010, 12:53

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Ja danas ponovo pocinjem da ga pijem! Meni nije regulisao duzinu ciklusa, ali potpuno oslobadja bola!



Nije ti regulisao? Koliko si ga pila dugo?user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

19.01.2010, 12:55

clock-img

Dudu25

pencil-img

1005

ja nemam bolne user posted image , traju mi 5 dana nista strasno

samo mi se povecaju grudi i izadje po koja bubuljica

ali nisu mi bolne da kazemo


pa neznam jel bolje njega ili zdravac

clock-img

19.01.2010, 13:02

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

IZVORNA PORUKA: Dudu25

ja nemam bolne user posted image , traju mi 5 dana nista strasno

samo mi se povecaju grudi i izadje po koja bubuljica

ali nisu mi bolne da kazemo


pa neznam jel bolje njega ili zdravac



Pa draga ne znam..mozes i zajedno da ih pijes..user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

19.01.2010, 13:06

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Ja danas ponovo pocinjem da ga pijem! Meni nije regulisao duzinu ciklusa, ali potpuno oslobadja bola!



Nije ti regulisao? Koliko si ga pila dugo?user posted image



Neka 2-3 meseca! A dobijala sam u rasponu od 25-31 dan, mislim nije strasno

clock-img

19.01.2010, 13:07

clock-img

Dudu25

pencil-img

1005

ja samo ne bih voljela da mi kasni kao tad 11dana i radila test i sve ma uzas pravi kako sam se osecala od tad nisam pila cajeve a inace dobijam na 32dana

clock-img

19.01.2010, 13:08

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Meni posle radjene laparoskopije nikako da se smiri ciklus, pre toga na 27 dana tacno!

clock-img

20.01.2010, 08:57

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

E imam jedno pitanjce! Pila sam Virak par meseci i bio je onako zuckasto zelenkaste boje, ova nova tura kad ga pustim da odstoji, postate bas crn! A ukus isti! Kakve je boje vas?

clock-img

20.01.2010, 10:11

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

Kod mene mila..zuckasto zelenkast!user posted image
kako crn?


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

20.01.2010, 11:10

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Nemam pojma user posted image

Jel moze da mu prodje rok?

clock-img

22.02.2010, 17:14

clock-img

gaganica

pencil-img

128

Imam jedno pitanje user posted image a mozda ce ispasti i vise od jednog.. Elem, nemam nikakve probleme sa ciklusom, ni sto se tice duzine niti strasnih bolova (ne boli me nista osim malo grudi i po malo krsta pre nego sto krene onako ljudski), traje mi od 3 do 5 dana i dobijam na 28-31 dan, ovulaciju uglavnom prepoznam po fiskanju jajnika i po sluzi.. ali nikako da se dese user posted image Da li da pijem virak ili ne? Ima li neko nekakvo misljenje user posted image ? Znacilo bi mi... Hvala devojke user posted image

_____________________________

nista nije tako crno kao sto je nebo plavo

clock-img

22.02.2010, 19:47

clock-img

gaganica

pencil-img

128

neko... user posted image

_____________________________

nista nije tako crno kao sto je nebo plavo

clock-img

22.02.2010, 19:56

clock-img

maslinica

pencil-img

769

ja sam to pila u kombinaciji sa macinom travom...nista to meni nije pomoglo...a kao trebalo bi da pomaze...ja sam nakon vise od godine dana ostala trudna uz pomoc duphastona, za regulaciju ciklusa....to ti je moje iskustvo

clock-img

22.02.2010, 20:03

clock-img

gaganica

pencil-img

128

meni je sa ciklusom sve u redu.. od prvog dana kad sam dobila pa do ovog poslednjeg ciklusa uvek se isto dogadja, nikakvih odstupanja nema, osim nekad neki dan kad bude kraci i duzi razmak izmedju user posted image ja sam to mislila cisto eto kao zbog "plodnosti".. 'bem li ga user posted image

_____________________________

nista nije tako crno kao sto je nebo plavo

clock-img

22.02.2010, 21:17

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

Gagnice, možeš piti u kombinaciji sa hajdučkom travomuser posted image

Pogledaj temu Čaj za povećanje plodnosti.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

22.02.2010, 21:23

clock-img

maslinica

pencil-img

769

IZVORNA PORUKA: gaganica

meni je sa ciklusom sve u redu.. od prvog dana kad sam dobila pa do ovog poslednjeg ciklusa uvek se isto dogadja, nikakvih odstupanja nema, osim nekad neki dan kad bude kraci i duzi razmak izmedju user posted image ja sam to mislila cisto eto kao zbog "plodnosti".. 'bem li ga user posted image


meni je doktorka kad je dala duphaston rekla tacno ovako, lenji su ti jajnici, aj da mi to malo pojacamo..i op +... tako da sam ja imala nekih problemcica oko izvrsenja svih funkcija tokom ciklusa...nije mi dovoljno rastao nivo hormona u drugoj polovici ciklusa. elem  macina trava, ocajnica..cini mi se da se tako zove, ona ti je dobra za plodnost...ali ona ima neki rezim kako se pije imas kad ukucas na googlu svasta o toj travki.

clock-img

05.03.2010, 21:33

clock-img

Tara80

pencil-img

18

Da, postoji neko takozvano pravilo kako se piju ti cajevi. Macina trava se pije samo do ovulacije, a Virak od ovulacije, pa do sledece menstruacije ili sto je jos bolje dok se ne sazna da si u drugom stanju. user posted image Ja sam danas pocela da pijem Macinu travu, tri solje dnevno, po 2-3dc, uzasno je gorak, ali za bebu sve. user posted image

< Poruku je uredio Tara80 -- 5.3.2010 21:34:38 >

clock-img

09.03.2010, 10:18

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Ja pijem Virak ceo ciklus samo na neka 2 meseca napravim pauzu!

clock-img

09.03.2010, 12:08

clock-img

ivak

pencil-img

115

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Nemam pojma user posted image

Jel moze da mu prodje rok?



Mozda to nije taj caj,gde si ga kupila? ja kupujem  cajeve u zdravoj hrani na merenje,a vi?


_____________________________

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

clock-img

09.03.2010, 12:25

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Ma provalila sam sta se desilo, ona mrezica na cajniku je nesto pocrnela user posted image  Ja, kao sto sam vec pisala sve cajeve kupukem na pijaci Zeleni venac kod travara, uvek sve ima, za razliku od apoteka i prodavnica..

clock-img

17.04.2010, 21:10

clock-img

dacca

pencil-img

1312

Kupih maloprije virak i pocinjem sjutra user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.04.2010, 15:16

clock-img

dacca

pencil-img

1312

Da nije neko za jednu solju?

clock-img

19.04.2010, 15:26

clock-img

pepino

pencil-img

2296

Ja Dacco,da popijem necu li zatrudniti odma,sinoc smo muckali sto se kaze pa mozda ima jos ,,proizvoda,, u meni pa se primi!!!user posted image user posted image

clock-img

19.04.2010, 15:29

clock-img

cipiripi

pencil-img

5148

a jel ste cule da postoji neka fora kod odredjenih cajeve u smislu da neki ne smeju da se cede metalnom cediljkom - mrezicom?
znam da je to slucaj kod maticnjaka...
mislim da na herbateci pise za svaki caj kako se cedi...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*




clock-img

19.04.2010, 15:35

clock-img

pepino

pencil-img

2296

E ebi ga,sve komplikovano,ni obicni caj ne mozemo vise popiti kao ljudi!user posted image user posted image user posted image
Zato ja trenutno ne pijem nijedan,neko kaze smijes ovaj,neko ne ni slucajno,moras znati kad da ga pijes,pije se do ovulacije(a ja nemampojma kad je moja),pa ovo,ono,....
A bas razmisljam ovih dana da li da krenem sa nekim cajicem,ali mislim da cu ipak da probam sa maticnom mlijeci,medom,jabukovim sircem,to mi je zdravo za sve i koliko znam ne moze skoditi,sve ostalo je ?