cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Vrt / baštica

  
clock-img

06.04.2020, 14:55

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

I ja muskatle svake godine, ove necu, malo su mi dosadile. Posadila sam nocnu frajlu, gorucu ljubav...
A i kupila neko cvece koje ne znam kako se zove ali je jako lepo, uslikacu vam 😊

clock-img

06.04.2020, 14:58

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Da li se u Beogradu može negde sada uzeti cveće za sadnju? Mi uvek uzimamo na Kaleniću gde je i najveći izbor u Srbiji, ali pijace sada ne rade.
Ima li nešto online?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

06.04.2020, 15:03

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Mi smo uzeli u Sr. Mitrovici pre neki dan kad smo prolazili slucajno, kod ljudi koji imaju rasadnik.
Ja mislim da sam videla na fb sfranica Rasadnik Savanovic i mislim da oni salju na adresu. Videla sam neke mame iz NS koje inace prodaju po pijacama, sad reklamiraju da salju postom...

clock-img

06.04.2020, 15:04

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945


IZVORNA PORUKA: princezica1

Sta uzeti od saksijskog cveca?




princezice na instagramu pratim blog floradela. Bas volim da citam njene savete za cveckice. Mozda pronađeš neku ideju. 
Sutra cu da kupim prvo saksije za terasu, pa da kupim cvece. Muskatle odmah otpadaju jer su mi dosadile. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.4.2020 15:06:46 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

06.04.2020, 15:04

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Super, hvala, baš ću pogledati!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

06.04.2020, 15:06

clock-img

princezica1

pencil-img

1295

Sanjice hvala ti user posted image Naci ce se nesto i za mene.

clock-img

06.04.2020, 15:33

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Ima po fejsbuku rasadnici. Moja komsika narucuje negde, nisam bas sigurna.. mislim da se zove Flora ali ne znam dalje ima jos nesto..Ja sam jedne godine stavila Secerak ( valjda se tako zove)  to mi rece svekrva da je odlicno. A meni sve pregorelo ali bukvalno. Posle sam stavljala Petunije.Mada su mi Muskatle sigurica.

clock-img

06.04.2020, 17:06

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697



user posted image user posted image user posted image
Moja lala iz saksije.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

06.04.2020, 17:40

clock-img

princezica1

pencil-img

1295

Bas su ti lepe lale.

clock-img

06.04.2020, 21:15

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Sanjalice,predivne su👍

clock-img

06.04.2020, 22:20

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Mirko mislis na Flora express?


Lale su prelepe, obozavam ih. 
Ja jurim seme za bundeve. Proslu Noc vestica se namucih da ih nadjem. E sada cu posejati sama. 😀

Ja bih petunije sadila. To ima kod nas po 35 din/kom ali mi se ne zalazi po rasadnicima i pijaci. A i veci problem mi je zemlja. Svake godine dzakove i dzakove kupujem a ona paprena cena. 5l - 90 din. Videcu vec da jos malo otopli. 

_____________________________




clock-img

06.04.2020, 22:22

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697


user posted image

Ne znam zasto mi ovako izokrene sliku.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 6.4.2020 22:25:24 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

06.04.2020, 22:31

clock-img

princezica1

pencil-img

1295

Sanjalice sve ti uspevauser posted image

clock-img

06.04.2020, 22:32

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697

Nato, i ja bih petunije ali isto ne ide mi se po rasadnicima sada. Bila sam prosle nedelje na pijaci cveca i nije ih bilo. Tako da mozda je jos rano.

Princezice, pa bilo je tu nekih promasaja user posted image

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 6.4.2020 22:33:33 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

06.04.2020, 22:36

clock-img

princezica1

pencil-img

1295

To ti je bio put do uspehauser posted image

clock-img

06.04.2020, 22:45

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Nato, jeste to je to. Flora express.


Sanjalice, divne lale. Mislim sve je divno. 
A sro se zemlje tice, uzmite iz nekog parka malo 😉😂
Mi imamo plac,pa tamo imamo lale,  zumbule, narcise.A ovde u stanu ja sadim na terasi muskatle. A mozda cu jos nesto. Sada nemam pojma.

clock-img

06.04.2020, 23:48

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

I ja razmisljam da uzmsm petunije jos, one su mi lepe... Nisu ni skupe, a i same se dalje razmnozavaju pa moze bas da bude bogata saksija od njih.
Ja sam nocnu frajlu posejala u saksije prvi put. Kod prozora ona prelepo mirise, a kazu da tera komarce i bube... Pa da vidimo

clock-img

07.04.2020, 08:51

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697

Ja planiram pored petunija da zasadim i gladiole i begunije. Sve u sakeijama jer nemamo bastu. Videcemo kako ce ispasti. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

07.04.2020, 11:20

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Meni bas ova sto sam kupovala kod njih rece da je to sve cvece uglavnom za dvoriste, a ako stavljamo u saksije da ih ibavezno rasadjujemo kad kdenu da se bokore... Kao njima treba dosta zemlje.
Ja sam bas dosta cveca uzela, i i dalje mi deluje nekako,, siromasno'' terasa

clock-img

23.04.2020, 13:45

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Uzela sam surfinije za terasu.Rasad u čašama. Planirala sam 3 te čašice na jednu žardinjeru, usku a dugačku 50cm. Sad mi reče komšinica da mi je mnogo 3 na žardinjeru. Šta mislite?



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

23.04.2020, 14:13

clock-img

Ana RR

pencil-img

34314

Šta su surfinije? user posted image

Ja sam juče htela da svratim u jedan rasadnik, svašta lepo imaju, ali Marko me zvao da mi kaže da mu nije dobro i požurih kući. Htela da kupima par saksija lavande i da vidim neka ukrasna drvca.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

23.04.2020, 14:18

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Ana, jesi drzala vec lavandu u saksiji? Jel ti uspevala?

Gagana, aj' ppdseti kako izgledaju surfinije... Ja sam uzela neko, ni ne znam kako se zove, u rasad saksijama i po jednu sam presadila u zardinjeru. Sad vidim da sam mogla 2 u jednu zardinjeru. I ja mislim da je 3 puno.

clock-img

23.04.2020, 14:41

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Surfinije su slične petunijama ali su onako buuujne i puzave

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

23.04.2020, 15:45

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Da, kao petunije, ali padaju i cvet im je sitniji.




user posted image
user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

23.04.2020, 15:48

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Aha da. Stavi 3 u zaedinjeru ipak.